1

@Arczinho7 on i fekir to czarodzieje
Liczę że w końcu Betis się dobrze pokaże w Europejskich pucharach
Szkoda marnowac taki potencjał kadrowy

0

@masq myślę że te 4 klocki różnicy przyslonily jakikolwiek wstyd :D

1

@Kgorecki2500 powodzenia ;)

1

@Pawel13sz inna liga

1

@HighestInTheRoom tak jak król powiedział

0

@PatrychoO ziomeczek osatnio wyłapał koszulke villi z euro 2008 piękna sprawa

0

@BorzyKrzys możesz oznaczać :D

4

myślicie że riki poradziłby sobie ze swoją fizycznością w kobiecej pilce ?

0

@Bogan dziękuje :)

0

@Rewolucja123 ogolnie
skręciłem i złamałem kostkę
do tego zerwałem i naderwałem dwa więzadła
narazie na 2 miesiace jestem w takim bucie ortopedycznym
za miesiac ide na kontrole ale lekarz wspominał ze w taką piłeczke to długo sb nie pogram xdd

1

@BART97 prawda
obaj zmiażdzyli :D

0

@FCB24 silva to szef ale nie ma niego hajpu i nie robi jakiś niewiadomo jak dobrych liczb

1

@Dzemix111 jak bawiłem się w ten program 100 pompek to doszedłem do przedziału 46-50 i wtedy na świeżo bylem wstanie zrobić 90
Teraz pewnie z 30 bym zrobił xD ( choć w sumie to żadnej bo nic nie mogę robić przez te pieprzona kostkę xdd)

2

@tomek8756 fajnie ze sie stara na treningach i probuje wywalczyc pierwszy sklad
takich ludzi nam potrzeba

0

@Kurkmen przybliżysz o co chodzi ? xd

0

@HERORICH2 kebs

1

@MysticCat nawet tego za darmo już nie dostaniesz xd

0

@Rewolucja123 na spokojnie xavi też sie jeszcze uczy
najważniejsze ze widać juz jakies zmiany w grze
bedzie tylko lepiej :D

0

@WaFenPrG trochę zasiedzial się w Ajaxie

1

@Encore przyszły skrzydłowy Barcy ;)

0

@tomek8756 ale przypomniałeś o kurcze
Będzie trzeba jakoś zamówić :D

10

@MesQueUnClub96 srac na te ich poszanowania i pseudo poprawnosc
Niedługo jak komuś założysz dziurę to dostaniesz żółta kartkę za niesportowe zachowanie xdd

2

@Lionel_Messi10 liga angielska Leeds czyli drużyna w dolnej części tabeli
A ajax czołową drużyna ligi holenderskiej która jest polkę niżej od angielskiej
Dodatkowo niszczącą totalnie swoich przeciwników
Moim zdaniem statystyki anthonego nie są aż tak dobre patrząc na drużynę i ich ofensywny styl gry ( ajax jest w topce jeśli chodzi o bramki w tym sezonie)
Liczby Raphinii bardziej przekładają się na wyniki drużyny
Co nie zmienia faktu że fajnie by było mieć któregoś z nich xd

2

@Lionel_Messi10 Raphinia jest lepszy
Zdecydowanie bym go u nas widział
Totalny szef
(Choć najlepiej obu ;p
Jednak mam trochę mieszane uczucia do tych wonderkidow z holenderskiej ligi xd
Mało kto dojeżdża poziomem)

0

@Elro1987 wartość a wycena klubu to dwie różne rzeczy xd
Natomiast jeśli Leeds chcialoby za niego tylko 30 mln to byłaby to niesamowita okazja

0

@Herato szkoda żeby nie pojechał :/
Tak samo szkoda zeby nie było mistrzów Europy
Kto by nie odpadl to MŚ stracą :/

1

@Cvzx dokładnie tak

0

@Kgorecki2500 właśnie super że brazylijczyk
Dla nich się oglada ten sport
Zrobi show
A o to chodzi w sporcie ;p

0

@Gaucho ja też wierzyłem że uda mu się idealnie zalepic dziurę po neyu
Jedyny nasz transfer za ponad 100 mln którym się jaralem i byłem pewien że wypali
Wyszło jak wyszło xd

0

@Rewolucja123 taktyczny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?