0

@Pawel13sz w FMie 20 już był terminatorem
To co dopiero teraz :D

0

@Kusco15 Cuadrado w tym sezonie to totalny szef

0

@VegetaPolska benza szkoda wyrzucać
Genialnie gra

0

@Pawel13sz kto wie
Potencjał jest ;)

0

@Rewolucja123 gratulacje
oby do przodu ;)

0

@kaamil1910 paryski dream team nie ma srodka pola xd

1

@Zoker nie każdy ma możliwośc spotkać się w weekend
Natomiast sylwester to już jest fajna okazja plus następny dzień jest wolny
Szkoda nie skorzystać ;p

0

@MesQueUnClub_87 powodzenia
Ja sobie nie wyobrażam spędzać sylwka samemu
To idealna okazja do spotkania się że znajomymi ;)
Jak ci się będzie nudzić to i tak pewnie jakis ziomek cię przygarnie także nie ma ciśnienia ;p

0

@FC1899Barca robcio top

1

@Pewex HBO >>>>> Netflix

1

@Arkon Cancelo nie gra na lewej obronie?

0

@Medium trochę inny ale jest co wspominać
Szczególnie druga część roku ;D

3

@BarcaInfo jakby nie patrzec on należy do tych roczników którzy oglądali za dzieciaka te największą Barcelonę
Więc może się jeszcze trafi kilku Kozaków których marzeniem jest gra tutaj i pójdą klubowi na rękę
Zobaczymy ;)

1

@norbi77 moim zdaniem święta wykraczają głęboko poza sferę religijną
I to nie istotne kto w co wierzy Bo to już przeniklo całkowicie do naszej kultury

0

@kuz miłego oglądania ;)

1

@Gwyn trzeba myśleć kilka ruchów do przodu ;p

0

@TheNekro94 bywa i tak ;d
powodzenia :D

1

@Arkon zgadzam sie
mysle ze sane moglby byc za robercika
a za salaha bilva /cancelo

0

@patrykzmc2000 azpiego na srodek obrony mozna

1

@Rewolucja123 komentarz taktyczny

0

@lukas10 come to barcelona

1

@Neutral ostatni fm w którego grałem to 20 :D
Także nie jestem na czasie
Ale miałem karierę West Hamem ;)

1

@Neutral miłej zabawy :D

0

@Encore Isco
Gotze przez bramkę na MŚ w finale był mocno nahajpowany

1

@Deviler niech nie świruje ten raph
I wpada do nas :D

1

@masq masakra
U mnie rodzice się rozwiedli ale dalej mieszkają w tym samym mieszkaniu i w święta zawsze pozostaje niesmak
Choć wcześniej nie było lepiej bo rok w rok były to wieczne kłótnie...
Nie mniej jednak mimo wszystko lubię święta
Te atmosferke, klimacik
Dużo zdrowia dla cb i ojca

0

@Rewolucja123 musisz mniej jesć
a na skurcze potas magnez

3

@kejdzi mysle ze messi jest bardziej utalentowany od ronniego i nic by o nie zmieniło
również pozdrawiami zycze wesołych świąt :D

1

@Oskar00 hazard moim zdaniem

1

@MesQueUnClub96 gnabry przeciez wtedy to nie było nic pewnego xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?