kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kaamil1910 wiadomo ze obecna
Ale ogólnie obecność Messiego nie blokowała by tych chłopaków
Trochę bez sensu dla mnie xD
Wolbam trzecia opcje Leo i młodych :D
0
@MesQueUnClub_87 raczej nie
0
@Rewolucja123 tadic kot
3
@Neutral bierzemy :D
0
@DonMatteo901 nw co mu się stało ale kiedyś naprawdę był kotem xd
10
@Encore w tych czasach wszystko jest rakotworcze xd
0
@Emhyr oj tak albo Raphinia z Leeds
A najlepiej obu :D
2
@BART97warto wiedzieć
Mistrzowska dedukcja xD
0
@TheNekro94 taktyczny
0
@jakub1906 klasa
Szacun za szczerość i pewność siebie
Uwielbiam takich zawodników :D
1
@Kinginiesta wyluzuj się :D
Piąteczek, zaraz święta miasto ładnie ozdobione, można pójść sb na spacerek z dziewczyną bądź z ziomkami na piwo
Jutro barcelonka wali piątkę Elche
Żyć nie umierać ;D
1
@Ojciec5tkidzieci są gusta i gusciki ;p
0
@DonMatteo901 w primie Luis wciąga lewego to fakt
Ale patrząc na przebieg całej kariery to lewy jednak utrzymuje wysoki poziom od wielu lat
Także w prime Suárez
Ale overall Robercik
Przynajmniej takie jest moje zdanie ;p
2
@Burgund piekny duet ;)
0
@Mazi jak ich spotkasz po cywilu to lewy prawy ,prosty i dojedz w parterze
A tak serio to komenda albo ci goście powinni pokryć koszty naprawy tego dzwonka
0
@Profesorek taktyczny
1
@Compadre ja wolę działać i skontaktować się z tymi ludźmi
Zgadac się na jakieś wyjście
Trzeba próbować :D
1
@Pawel13sz Cavani byl lepszy
0
@patry295 i powinna to zrobić po arabsku :D
0
@Rewolucja123 o to sorki zapomniałem ( to świadczy o tym jak średnio się u nas prezentuje :/)
piłkarz takiego kalibru kupionego za takie pieniądze powinno się wymagać o wiele więcej
No cóż zobaczymy może Xavi go ogarnie xd
0
@Mow_mi_Douglas nie pamiętam kiedy ostatni raz miał formę xd
0
@patry295 taktyczny
0
@avexavi zdarzało sie
czesto zapominam wziać majtek na zmiane na silce xd
1
@Nhyz w margonem zawsze gram w eventy :D
0
@mrboom bywa i tak
Niestety taki już jest ten sport xd
1
@Danny Gaucho o proszę
Chyba po tym sezonie przyjdzie czas na jakiś transfer schicka bardzo dobre euro
Wyróżnia się w bundes
Ciekawe kiedy i gdzie zrobi następny krok
0
@D10SLEO ponoć dużo dziur zakłada ;D
1
@kuz otóż to
W punkt
0
@MarioVeB! Zawsze na baletach :D
0
@Aaron10 ładna ;)