0

@kaamil1910 wiadomo ze obecna
Ale ogólnie obecność Messiego nie blokowała by tych chłopaków
Trochę bez sensu dla mnie xD
Wolbam trzecia opcje Leo i młodych :D

0

@MesQueUnClub_87 raczej nie

0

@Rewolucja123 tadic kot

3

@Neutral bierzemy :D

0

@DonMatteo901 nw co mu się stało ale kiedyś naprawdę był kotem xd

10

@Encore w tych czasach wszystko jest rakotworcze xd

0

@Emhyr oj tak albo Raphinia z Leeds
A najlepiej obu :D

2

@BART97warto wiedzieć
Mistrzowska dedukcja xD

0

@TheNekro94 taktyczny

0

@jakub1906 klasa
Szacun za szczerość i pewność siebie
Uwielbiam takich zawodników :D

1

@Kinginiesta wyluzuj się :D
Piąteczek, zaraz święta miasto ładnie ozdobione, można pójść sb na spacerek z dziewczyną bądź z ziomkami na piwo
Jutro barcelonka wali piątkę Elche
Żyć nie umierać ;D

1

@Ojciec5tkidzieci są gusta i gusciki ;p

0

@DonMatteo901 w primie Luis wciąga lewego to fakt
Ale patrząc na przebieg całej kariery to lewy jednak utrzymuje wysoki poziom od wielu lat
Także w prime Suárez
Ale overall Robercik
Przynajmniej takie jest moje zdanie ;p

2

@Burgund piekny duet ;)

0

@Mazi jak ich spotkasz po cywilu to lewy prawy ,prosty i dojedz w parterze
A tak serio to komenda albo ci goście powinni pokryć koszty naprawy tego dzwonka

0

@Profesorek taktyczny

1

@Compadre ja wolę działać i skontaktować się z tymi ludźmi
Zgadac się na jakieś wyjście
Trzeba próbować :D

1

@Pawel13sz Cavani byl lepszy

0

@patry295 i powinna to zrobić po arabsku :D

0

@Rewolucja123 o to sorki zapomniałem ( to świadczy o tym jak średnio się u nas prezentuje :/)
piłkarz takiego kalibru kupionego za takie pieniądze powinno się wymagać o wiele więcej
No cóż zobaczymy może Xavi go ogarnie xd

0

@Mow_mi_Douglas nie pamiętam kiedy ostatni raz miał formę xd

0

@patry295 taktyczny

0

@avexavi zdarzało sie
czesto zapominam wziać majtek na zmiane na silce xd

1

@Nhyz w margonem zawsze gram w eventy :D

0

@mrboom bywa i tak
Niestety taki już jest ten sport xd

1

@Danny Gaucho o proszę
Chyba po tym sezonie przyjdzie czas na jakiś transfer schicka bardzo dobre euro
Wyróżnia się w bundes
Ciekawe kiedy i gdzie zrobi następny krok

0

@D10SLEO ponoć dużo dziur zakłada ;D

1

@kuz otóż to
W punkt

0

@MarioVeB! Zawsze na baletach :D

0

@Aaron10 ładna ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?