kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@TheNekro94 mysle ze da rade ;)
0
@pedrixxx strzelam ,ze ponad 700
3
@IronSanHybrid szacun ja nie bylbym w stanie zrobic czegos tak ryzykonego xd
szacun ,ze w pelni poswieca sie swojej pasji :o
0
@Blanco16 świat nie chce żebyś tam jechał
Idź spać przynajmniej się wyśpisz ;)
1
@Pawel13sz w sumie niekoniecznie jego ale 9 o jego profilu ;)
0
@tomek8756 pierwsze dwa sezony top
1
@IronSanHybrid XDD
1
@Pawel13sz przyszłość zapowiada się obiecująco ;D
1
@KrystianR w sumie to fajnie se strony Messiego że odebrał nagrodę brejta
6
@leviOsa zależy jakby to uznali eksperci ;)
0
@RobiS zbyt trudny wybór xd
0
@DaPidejpi kto wie moze jeszcze zdobędzie ;p
1
@KrwawiaceoczyVEB gusta i gusciki ;p
Poza tym bez makijażu pewnie też jest git :D
1
Wygrał lepszy
Gratki dla lewego mam nadzieję że utrzyma formę i za dwa lata zgarnie balona ( za rok mistrzostwa świata więc będzie ciężko)
0
@Kredon moim zdaniem Kante za wysoko
W pierwszej miesiącach nie istniał
0
@KrwawiaceoczyVEB top jest też ta dziewczyna Donnarummy ;)
17
Suárez jest chyba najbardziej wydymanym przez te France football zawodnikiem xd
1
@Gronek obecnie nie
Ale w okresie który obejmuje te złota piłkę już tak
Poza tym znając go jeszcze podlapie formę i powalczy z najlepszymi ;)
1
@Gronek teraz porównaj sb liczby Messiego i innych zawodników od czasu tej słynnej Romy xd
Jest najlepszy i tyle
Wiem ze ludziom może się znudzić że jedna osoba jest tyle lat na szczycie bądź mogą czuć zażenowanie przez to
że taki gość nie gra już u nas
Ale nie może to przyslaniac komuś obiektywnej oceny jego gry
0
@norbo80 moim zdaniem nie jest najlepszy w swojej drużynie
Stawiam wyżej Benza
No i na pewno salah jest jeszcze lepszy
3
@BarcaInfo jesli to jest do 21 roku zycia
to powinien dostac haaland albo foden
1
@amanter szkoda :/
Liczyłem że złapie formę i będzie można pooglądać ten tercecik w gazie xd
2
@Sysia11 najlepszego ;)
2
@Encore dlatego powinien być wyżej od lewego
Jest po prostu lepszym piłkarzem
0
Nie odpalajcie meczyku realu bo jeszcze odrobią wynik xd
0
@Rust_Cohle jeśli Dembele dopisze zdrowie
To obrońcy przeciwników będą mieć ciężko z ta dwójka
0
@dafik85 ponoć się nie dogadywał z kylianem
0
@Survier ja nie mogę się doczekać jak demb weźmie Daviesa na karuzele ;p
0
@AmigoBlancos jak najbardziej
1
@Sau_Ron nigdy nad tym nie myślalem ;p