1

@TheNekro94 mysle ze da rade ;)

0

@pedrixxx strzelam ,ze ponad 700

3

@IronSanHybrid szacun ja nie bylbym w stanie zrobic czegos tak ryzykonego xd
szacun ,ze w pelni poswieca sie swojej pasji :o

0

@Blanco16 świat nie chce żebyś tam jechał
Idź spać przynajmniej się wyśpisz ;)

1

@Pawel13sz w sumie niekoniecznie jego ale 9 o jego profilu ;)

0

@tomek8756 pierwsze dwa sezony top

1

1

@Pawel13sz przyszłość zapowiada się obiecująco ;D

1

@KrystianR w sumie to fajnie se strony Messiego że odebrał nagrodę brejta

6

@leviOsa zależy jakby to uznali eksperci ;)

0

@RobiS zbyt trudny wybór xd

0

@DaPidejpi kto wie moze jeszcze zdobędzie ;p

1

@KrwawiaceoczyVEB gusta i gusciki ;p
Poza tym bez makijażu pewnie też jest git :D

1

Wygrał lepszy
Gratki dla lewego mam nadzieję że utrzyma formę i za dwa lata zgarnie balona ( za rok mistrzostwa świata więc będzie ciężko)

0

@Kredon moim zdaniem Kante za wysoko
W pierwszej miesiącach nie istniał

0

@KrwawiaceoczyVEB top jest też ta dziewczyna Donnarummy ;)

17

Suárez jest chyba najbardziej wydymanym przez te France football zawodnikiem xd

1

@Gronek obecnie nie
Ale w okresie który obejmuje te złota piłkę już tak
Poza tym znając go jeszcze podlapie formę i powalczy z najlepszymi ;)

1

@Gronek teraz porównaj sb liczby Messiego i innych zawodników od czasu tej słynnej Romy xd
Jest najlepszy i tyle
Wiem ze ludziom może się znudzić że jedna osoba jest tyle lat na szczycie bądź mogą czuć zażenowanie przez to
że taki gość nie gra już u nas
Ale nie może to przyslaniac komuś obiektywnej oceny jego gry

0

@norbo80 moim zdaniem nie jest najlepszy w swojej drużynie
Stawiam wyżej Benza
No i na pewno salah jest jeszcze lepszy

3

@BarcaInfo jesli to jest do 21 roku zycia
to powinien dostac haaland albo foden

1

@amanter szkoda :/
Liczyłem że złapie formę i będzie można pooglądać ten tercecik w gazie xd

2

@Sysia11 najlepszego ;)

2

@Encore dlatego powinien być wyżej od lewego
Jest po prostu lepszym piłkarzem

0

Nie odpalajcie meczyku realu bo jeszcze odrobią wynik xd

0

@Rust_Cohle jeśli Dembele dopisze zdrowie
To obrońcy przeciwników będą mieć ciężko z ta dwójka

0

@dafik85 ponoć się nie dogadywał z kylianem

0

@Survier ja nie mogę się doczekać jak demb weźmie Daviesa na karuzele ;p

0

@AmigoBlancos jak najbardziej

1

@Sau_Ron nigdy nad tym nie myślalem ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?