0

@Maciek069 akurat przegrać z nimi to nie wstyd
Problemem jest to że już nie mamy marginesu błędu
Trzeba gonić czołówkę xd

0

@Mr8lack de jonga można im oddać
ale niech dadzą kogoś jeszcze w bonusie ;p

0

@Djzordon piękny masz avatar ;D

1

@Barca1992 ale sztywno xd

3

@FireBarca1899 Sterling jest lepszym piłkarzem
A ferran ma potencjał żeby być lepszy
Mam wrażenie że my mamy w kadrze za dużo zawodników z potencjałem a za mało z odpowiednią jakością na teraz

0

ktos z was oglądał cześciej ferrana w akcji ?
jaka pozycja ? jaki ma styl gry ?

1

Awans w zasięgu
Zobaczymy ;p

3

@Sau_Ron jego inteligencja boiskowa to zupelnie inna liga
w tym jest zdecydowanie najlepszy na świecie

0

@dv7wisnia zbyt wazny turniej zeby go pominać

2


kto wie moze sie nim zainteresujemy :D

3

@MrShakira akurat bernardo i cancelo to aktualnie ich najlepsi zawodnicy ;D
niema szans zeby ich sprzedali xdd

2

@IronSanHybrid co za psychol xd

1

@masq mozesz oznaczyc :D

0

@ściah pierwsze dwie rzeczy to jeszcze nie jest pewniak
A 3 to zupełnie coś innego niż do tej pory
Jakby nie patrzeć to bd pierwsze mistrzostwa w które zawodnicy wejdą w gazie. Nie będzie wymówek o zmęczeniu
Nie powinno być zbyt wielu kontuzji kluczowych zawodników, zdążą się ograć i złapać dobra forme.
Więc sportowo powinny być topowe

5

@Maker0 nie mają jakości w środku pola
Bez Verrattiego są jak dzieci we mgle
Powinni uderzyć po jakiegoś klasowego pomocnika w następnym okienku wtedy
Staną się naprawdę kompletna drużyna

0

@koksik2700 ma wiele spoko kawałków ;)

0

@Neutral sportshop

1

@xVENUMx sprajcik

0

@Grrrr akka tak zwana :D
fajny bajer i wychodziło ale chwile potem zerwalem pachwinę xD

1

@Momals11 nie ma sensu się licytować ;d

1

@Ojciec5tkidzieci Cris Gareth ney i Mbappe i Gonzalo na plus o reszcie szkoda gadać xd

0

@vangoor akurat kiedy mogliśmy wziac cancelo to grał totalny piach xd

0

@PenaldinhoGaucho odpal meczyk
hakimi z kimbappe juz dwa razy wybijali piłke zbramki
do tego słupek gundogana ,jakies strzały po roznych fajny strzał po długim mahreza
troche tego było

0

@Momals11 ma dopiero 19 lat
i widać u niego genialną dynamike
potencjał jest ;)

0

@SinMistico liga mu nie podpasowała

0

@Antimadridista~ w sumie to wszystkie xd

0

@Encore śmierdzi remisem xd

1

@Oskar00 znam to
Ja w wieku 15-18 więcej czasu spędziłem z kulami niż z piłka przy nodze ( tego czasu z piłka praktycznie nie było xD)
Teraz jak gram to zawsze na pół gwizdka byle sb krzywdy nie zrobić xd

1

@neeed brzydkich nie strzela
Bierzemy :D

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?