kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maciek069 akurat przegrać z nimi to nie wstyd
Problemem jest to że już nie mamy marginesu błędu
Trzeba gonić czołówkę xd
0
@Mr8lack de jonga można im oddać
ale niech dadzą kogoś jeszcze w bonusie ;p
0
@Djzordon piękny masz avatar ;D
1
@Barca1992 ale sztywno xd
3
@FireBarca1899 Sterling jest lepszym piłkarzem
A ferran ma potencjał żeby być lepszy
Mam wrażenie że my mamy w kadrze za dużo zawodników z potencjałem a za mało z odpowiednią jakością na teraz
0
ktos z was oglądał cześciej ferrana w akcji ?
jaka pozycja ? jaki ma styl gry ?
1
Awans w zasięgu
Zobaczymy ;p
3
@Sau_Ron jego inteligencja boiskowa to zupelnie inna liga
w tym jest zdecydowanie najlepszy na świecie
0
@dv7wisnia zbyt wazny turniej zeby go pominać
2
kto wie moze sie nim zainteresujemy :D
3
@MrShakira akurat bernardo i cancelo to aktualnie ich najlepsi zawodnicy ;D
niema szans zeby ich sprzedali xdd
2
@IronSanHybrid co za psychol xd
1
@masq mozesz oznaczyc :D
0
@ściah pierwsze dwie rzeczy to jeszcze nie jest pewniak
A 3 to zupełnie coś innego niż do tej pory
Jakby nie patrzeć to bd pierwsze mistrzostwa w które zawodnicy wejdą w gazie. Nie będzie wymówek o zmęczeniu
Nie powinno być zbyt wielu kontuzji kluczowych zawodników, zdążą się ograć i złapać dobra forme.
Więc sportowo powinny być topowe
5
@Maker0 nie mają jakości w środku pola
Bez Verrattiego są jak dzieci we mgle
Powinni uderzyć po jakiegoś klasowego pomocnika w następnym okienku wtedy
Staną się naprawdę kompletna drużyna
0
@koksik2700 ma wiele spoko kawałków ;)
0
@Neutral sportshop
1
@xVENUMx sprajcik
0
@Grrrr akka tak zwana :D
fajny bajer i wychodziło ale chwile potem zerwalem pachwinę xD
1
@Momals11 nie ma sensu się licytować ;d
1
@Ojciec5tkidzieci Cris Gareth ney i Mbappe i Gonzalo na plus o reszcie szkoda gadać xd
0
@vangoor akurat kiedy mogliśmy wziac cancelo to grał totalny piach xd
0
@PenaldinhoGaucho odpal meczyk
hakimi z kimbappe juz dwa razy wybijali piłke zbramki
do tego słupek gundogana ,jakies strzały po roznych fajny strzał po długim mahreza
troche tego było
0
@Momals11 ma dopiero 19 lat
i widać u niego genialną dynamike
potencjał jest ;)
0
@SinMistico liga mu nie podpasowała
0
@Antimadridista~ w sumie to wszystkie xd
0
@Encore śmierdzi remisem xd
1
@Oskar00 znam to
Ja w wieku 15-18 więcej czasu spędziłem z kulami niż z piłka przy nodze ( tego czasu z piłka praktycznie nie było xD)
Teraz jak gram to zawsze na pół gwizdka byle sb krzywdy nie zrobić xd
1
@neeed brzydkich nie strzela
Bierzemy :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika