0

@negreanu wiadomo
Ale wydaje mi się że zwykle nikt nie wychodzi z zalozenia że pozna miłość życia w klubie ( choć takie przypadki też są)
Bardziej zabawa , przygoda

1

@Lionel_Messi10 kto wie może kiedyś :D

1

@Lionel_Messi10 Gorzów

1

@Lionel_Messi10 kiedyś gdzieś w połowie drogi mozna sie spotkać :D
Albo zrobić jakiś zlot la rambli :D
Z rana piłeczka wieczorem melanż ;p

0

@Chaoss myślę że tak
Niekiedy nawet we dwoje sobie przegladali xd
Ja w sumie nw jak bym się czuł ale raczej nie byłoby mi z tym komfortowo

1

@Lionel_Messi10 kiedyś można się zgadac na jakieś piwko ;p

1

0

@Chaoss no widzisz ja znam trochę osób xd

1

@Lionel_Messi10 nie no ja bd miał w tym tygodniu coś takiego jak tydzień studenta
Z rana sport wieczorem trening wątroby
Od poniedziałku do niedzieli bede na bombie xd
Dodatkowo wczoraj byłem na baletach
Kiedyś trzeba podładować baterie :D

1

@Lola120 nie mam
wsrod moich znajomych tylko jeden kumpel znalazł sb tam dziewczynę i jest mega spoko :D
Poza tym dużo ludzi ma tindera nawet jak jest w związku
Chyba traktują to jako jakieś urozmaicenie xD
Ogólnie myślę że da się znaleźć kogoś fajnego
Sam się zastanawiam czy sb nie założyć
jade do Wrocka na koncert w piątek
I myślę że fajnie można by było ogarnąć sobie jakiś znajomych ;p

0

@negreanu nie
W klubie to zupełnie inna sytuacja
Jest ciemno więc nie do końca widzisz twarz dodatkowo alkohol zaciera różne granice
Szczerze wystarczy być pewnym siebie i na pewno znajdziesz sobie kogoś do zabawy :D

1

@Lionel_Messi10 dziś na spokojnie
Do baru jakis bilard kręgle jedno dwa piwka
Twoje zdrowie :D

1

@Colon di maria to szef
Nie wierze ze real tak łatwo się go pozbył xd
Choć to lepiej dla nas ;d

0

@Janiama chodzi o bok obrony?

5

@MessiForeverTheBest fabs gorszy od luuka nie będzie xd

0

@Pressinho bez wątpienia :D

0

@Criss18Barca zależy czy kupon siądzie

2

@barcelonaLM kupując kebaba osiedlasz araba

1

@Przemek2323 nie
nastepny jest torres
brakuje nam 9 a on jest idealny
dodatkowo parząc jak obudował swoje wiezadła mieśniami to nie ma szans ,zęby łapał kontuzje
co wiecej nikt go nie przestawi , idealny do grania na ścianę dzięki niemu nasi zawodnicy będą mieć wiecej miejsca
jeszcze ma papiery trenerskie takze w razie czego moze być asystentem xaviego badz nawet pomagać trenerom od przygotowania motorycznego :D

1

@Khajio czy ja wiem
fakt jego pozycja jest ciezka do sprecyzowania
ale w przeciwieństwie do gryzka jest dynamiczny ,wygrywa pojedynki
moze byc z niego duzy pozytek
takich graczy na skrzydłach własnie porzebujemy

0

@TheGoldenEleven ten Kante trochę niedojezdza xd
Ale lud zdecydował :D

1

@JohnnyBarca ale lipa
szkoda chłopaka mogłby nam jeszcze wiele dać
od brejta i de jonga to dalej kilka połek wyzej xd

1

@Pawel13sz chłop w potrzebie a jeszcze probują dyskutować ;D

1

@Khajio ciekawy gość
Były już jakieś plotki o zainteresowaniu którejś z drużyn?

4

@tomek8756 gra o tron to must have do obejrzenia
Gdyby nie ostatni sezon to nie byłoby żadnych wątpliwości który serial jest najlepszy xd

1

@agaFCB 2-0 w dupe
Hiszpania dziś może ich wyprzedzić
Wszystko w ich rękach :D

0

@messi564 taktyczny

1

@Janiama w sumie to jakby nie patrzeć Niemcy zrobili z niego napastnika klasy światowej
U nas nie odszedłby do takiego poziomu

1

@Kidd w sumie nw co mu się stało
Mial wszystko wybiegany top technika użytkowa drybling strzał z dystansu
Odnalazł by się w każdym systemie i w każdej drużynie
A tu nagle coś takiego xd

0

@Woland10 fajny piłkarz w poprzednim
Klubie już grał mega fajnie plus w reprezentacji strzela dużo goli
Na pewno muszą go mieć na radarach
W końcu po coś mamy ten skauting i dyrektora sportowego :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?