kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@negreanu wiadomo
Ale wydaje mi się że zwykle nikt nie wychodzi z zalozenia że pozna miłość życia w klubie ( choć takie przypadki też są)
Bardziej zabawa , przygoda
1
@Lionel_Messi10 kto wie może kiedyś :D
1
@Lionel_Messi10 Gorzów
1
@Lionel_Messi10 kiedyś gdzieś w połowie drogi mozna sie spotkać :D
Albo zrobić jakiś zlot la rambli :D
Z rana piłeczka wieczorem melanż ;p
0
@Chaoss myślę że tak
Niekiedy nawet we dwoje sobie przegladali xd
Ja w sumie nw jak bym się czuł ale raczej nie byłoby mi z tym komfortowo
1
@Lionel_Messi10 kiedyś można się zgadac na jakieś piwko ;p
1
@Lionel_Messi10 2000
0
@Chaoss no widzisz ja znam trochę osób xd
1
@Lionel_Messi10 nie no ja bd miał w tym tygodniu coś takiego jak tydzień studenta
Z rana sport wieczorem trening wątroby
Od poniedziałku do niedzieli bede na bombie xd
Dodatkowo wczoraj byłem na baletach
Kiedyś trzeba podładować baterie :D
1
@Lola120 nie mam
wsrod moich znajomych tylko jeden kumpel znalazł sb tam dziewczynę i jest mega spoko :D
Poza tym dużo ludzi ma tindera nawet jak jest w związku
Chyba traktują to jako jakieś urozmaicenie xD
Ogólnie myślę że da się znaleźć kogoś fajnego
Sam się zastanawiam czy sb nie założyć
jade do Wrocka na koncert w piątek
I myślę że fajnie można by było ogarnąć sobie jakiś znajomych ;p
0
@negreanu nie
W klubie to zupełnie inna sytuacja
Jest ciemno więc nie do końca widzisz twarz dodatkowo alkohol zaciera różne granice
Szczerze wystarczy być pewnym siebie i na pewno znajdziesz sobie kogoś do zabawy :D
1
@Lionel_Messi10 dziś na spokojnie
Do baru jakis bilard kręgle jedno dwa piwka
Twoje zdrowie :D
1
@Colon di maria to szef
Nie wierze ze real tak łatwo się go pozbył xd
Choć to lepiej dla nas ;d
0
@Janiama chodzi o bok obrony?
5
@MessiForeverTheBest fabs gorszy od luuka nie będzie xd
0
@Pressinho bez wątpienia :D
0
@Criss18Barca zależy czy kupon siądzie
2
@barcelonaLM kupując kebaba osiedlasz araba
1
@Przemek2323 nie
nastepny jest torres
brakuje nam 9 a on jest idealny
dodatkowo parząc jak obudował swoje wiezadła mieśniami to nie ma szans ,zęby łapał kontuzje
co wiecej nikt go nie przestawi , idealny do grania na ścianę dzięki niemu nasi zawodnicy będą mieć wiecej miejsca
jeszcze ma papiery trenerskie takze w razie czego moze być asystentem xaviego badz nawet pomagać trenerom od przygotowania motorycznego :D
1
@Khajio czy ja wiem
fakt jego pozycja jest ciezka do sprecyzowania
ale w przeciwieństwie do gryzka jest dynamiczny ,wygrywa pojedynki
moze byc z niego duzy pozytek
takich graczy na skrzydłach własnie porzebujemy
0
@TheGoldenEleven ten Kante trochę niedojezdza xd
Ale lud zdecydował :D
1
@JohnnyBarca ale lipa
szkoda chłopaka mogłby nam jeszcze wiele dać
od brejta i de jonga to dalej kilka połek wyzej xd
1
@Pawel13sz chłop w potrzebie a jeszcze probują dyskutować ;D
1
@Khajio ciekawy gość
Były już jakieś plotki o zainteresowaniu którejś z drużyn?
4
@tomek8756 gra o tron to must have do obejrzenia
Gdyby nie ostatni sezon to nie byłoby żadnych wątpliwości który serial jest najlepszy xd
1
@agaFCB 2-0 w dupe
Hiszpania dziś może ich wyprzedzić
Wszystko w ich rękach :D
0
@messi564 taktyczny
1
@Janiama w sumie to jakby nie patrzeć Niemcy zrobili z niego napastnika klasy światowej
U nas nie odszedłby do takiego poziomu
1
@Kidd w sumie nw co mu się stało
Mial wszystko wybiegany top technika użytkowa drybling strzał z dystansu
Odnalazł by się w każdym systemie i w każdej drużynie
A tu nagle coś takiego xd
0
@Woland10 fajny piłkarz w poprzednim
Klubie już grał mega fajnie plus w reprezentacji strzela dużo goli
Na pewno muszą go mieć na radarach
W końcu po coś mamy ten skauting i dyrektora sportowego :D