0

Jest ktoś z was na hh we Wrocku??

1

@TheNekro94 przesluchales już nowego albumu sokola?
Jakie odczucia?

1

@dzefrej234 sterling
Że względu na zdrowie Comana

0

@arasz1819 serio uważasz go za dobrego trenera?

1

@Kondziubarca po ile meczykow dajesz na kuponie

0

@Songo91 aż szkoda go nie sprawdzić ;)

0

@michal26 kup sobie jakaś piłeczkę do sciskania albo coś innego na wyładowanie stresu ;D

0

@Stink21 co robisz?

1

@Rust_Cohle za chwilę piłeczka
Tak trzeba żyć :D

1

@masq to nikt by go nie próbował zestawiac z lewym
Bo byłby polkę wyżej ;p

0

@ranger3120 jeszcze polecam nie pić herbatki do posiłku
Bo wtedy gorzej się przyswaja żelazo
Smacznej kawusi ;)

1

@Rastafarnianin tego pino w przyszłości można zgarnąć ;p

0

@DonAndrzejos masz wyzej napisane ;)

8

@Pawel13sz zdania ekspertow są podzielone ;p

0

@Azi dokładnie tak :D
w pewnym momencie juz kazdy nosił ze sobą swoj plecak :D

1

@Sau_Ron szkoda ze tak szybko od nas odszedł ;/

0

@Katalonbar szkoda że tak późno wszedł na wysoki poziom
Teraz posiada umiejętności żeby grać w każdym klubie

0

@Encore jest grane ;p

0

@SinMistico obu najlepiej ;p

0

@RobiS @nammah napisałem do supportu i poprawili ;)

0

Flashscore mi pokazuje że lichtenstein miał celny strzał
Natomiast na aplikacji buka mi pokazuje że nie xd
Mam napisać do jakiegoś supportu czy jeszcze chwilę poczekac i może to zmienia? Xd

0

@Katalonbar a kiedyś tak nie było przypadkiem?

0

@Katalonbar możemy wyjść z drugiego miejsca bez baraży ?
Chyba było tak że druga drużyna która zgarnie najwięcej punktów wchodzi bezpośrednio na mistrzostwa

0

@Pilka_jest_okragla 50 mln za Sterlinga to promocja
Moim zdaniem warto o ile nas stać xd

2

@JimMorrisonFCB sport shop

1

@Ptasior xddd
Szkoda mi tych ludzi co mają z nią zajęcia ;/

0

@Kamilos84 nie ma co wszędzie doszukiwać się spisku :D

0

@Hasszz to jak to nazwać? ;d
Muzyka jak każda inna xd

2

@Lionel_Messi10 nie jeszcze
Ale spotkałem kumpla
I już wóda była popijana piwem xD
Skończy się jak zawsze xD

1

@Lionel_Messi10 znowu...
Głupio wyszło xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?