kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dertinho może jego bierzemy? :D
2
@Przemek2323 jeszcze bułka z bananem
0
@Messibestplayerintheworld ja bym się zainteresował azpim z Chelsea ;)
1
@El Plutoninho taktyczny
0
@masq straty to normalna kolej rzeczy u ofensywnych zawodników
0
@amanter kazdy raczej juz teskni ;p
z nim byśmy na spokojnie wyszli z grupy i byli w top 4 ligi
1
@Coutinho007 rakieta był polkę wyżej od włocha
0
@DonMatteo901 niesamowite jak Pep go odbudowal
1
@bartas97 taśma :D
0
@DonMatteo901 raper piłkarz
Człowiek renesansu :D
19
@Janiama ja na przykład zawsze wstaje rano
Dlatego jestem odpowiedzialny ;)
0
@Messibestplayerintheworld klasa
6
@mekston w Europie coś poszło nie tak xd
9
@mekston gdyby ktokolwiek inny zrobił to co Messi w tym roku kalendarzowym to nie było by dyskusji na temat złotej piłki
Koledzy wyżej mają racje
Leo wyznaczył inne standardy
Ludzie myślą że żeby dostać jakaś indywidualna nagrodę musi być kilkakrotnie lepszy od reszty
0
@l0Messini nie mam żadnego porównania jeśli chodzi o życie w innych państwach
Natomiast niewyobrazaam sobie żyć bez tych wszystkich ludzi których do tej pory poznałem ;)
Jeśli pieniądze to nie wszystko dla cb to moim zdaniem jest tu po co mieszkać :D
0
@Dembouz1899 w sumie komunikatywnosc można podpiąć pod inteligencje ;D
0
@joloskyy Franek top
0
@jeyx77x możliwe xd
0
debruyne / ozil / snajder
ktory wg was jest najlepszy ?
0
@Aristocrate_7 zrobiłem dzisiaj karierke w fifie i miał na począku 78
czyli pewnie zakualizowali w offline mu overall
0
@ShawnC moim zdaniem gra na calkiem wysokim poziomie
wiadomo zdarzają mu sie błędy
ale w ogolnym rozrachunku wyychodzi na plus ;)
przynajmniej ja tak uważam :D
2
@kubix05 ciekawe czy nie chciałby jeszcze pograc od de jonga gorszy nie bedzie ;p
2
@DaPidejpi villa
co nie zmienia faku ,ze torres o moj pierwszy idol :D
0
@Kitek1640 78 orl ma jednego ifa chyba 81 ovveral ma
pedri ma 81
gavi 70
nico 69
0
@AmigoBlancos najgorzej :/
0
@ShawnC w tym sezonie?
Przecież to nasz najlepszy pomocnik xd
0
@pedrixxx cou demb gryzek ( nie grał źle
Ale był kompletnie niepotrzebny xd)
No i Franek mnóstwo pieniędzy mnóstwo minut a niezbyt wiele z tego wynika
Jednak on może się spłacić i zostać topowym zawodnikiem
1
@pedrixxx 21
sggsaaddaggad
1
@Cwaniak4 fakt nie opinia ;)
0
@TheNekro94 tez jestem zdania ze messiemu bedzie cieżej ze względu na zmiane stylu gry
800 to pewniak ale 900 ...
zobaczymy ale mysle ,zę dla niego nie ma rzeczy niemożliwych :D