2

@Lionel_Messi10@LucaMancini
Nie nie starczy mi alko do następnego weekendu ;D

1

@KrwawiaceoczyVEB piękna sprawa ;)

2

@LucaMancini herbata z miodem i cytryną wleci
i może kakałko :D

0

@BarcaKings965212 valencia ma jeszcze wiekszego imbecyla od bartomeu na stanowisku prezydenta klubu wiec nie dziwne ze im nie wychodzi xd

0

Ale busi przed chwilą dał fajna piłkę na Dembele :o

1

@Essos top totalny kozak

0

@takisobiektos bramek i asyst ma mniej
Ale wchodząc głębiej w staty jest totalnym terminatorem

0

@Encore on Benz albo bernardo

0

@Arnold1234 Soler jest kotem można by było spróbować
Tylko że pewnie nas nie stać xd

2

@Kinginiesta czasami trzeba ;p

0

@kamilo0066 nie prawidłowy karny?

0

@AmigoBlancos 22 bramki 13 asyst

1

@Ojciec5tkidzieci warto obejrzeć ?

0

@Elosek akurat ta fifka jest fajna do grania ;)

0

@Pilka_jest_okragla nw czy się sprawdzi
ale technike uzytkową ma top a ja mam słabosć do takich zawodnikow
dałbym mu szanse :D

0

@Colon piekna sprawa

1

@Sau_Ron my mamy takich wielu wiec mozemy sie podzielic z reszta druzyn ;p

1

@mordini123 bumppppp

0

@Momals11 ale my jestesmy beznadziejni xd

0

@RomanHoffer zdrowia mordo ;)

0

@kulek22 chyba najlepiej idzie de ligtowi

0

@Ewelinax niestety ale nie mozemy czekac az cos mu przeskoczy w glowie
a za pieniadze ze sprzedazy franka bedzie mozna wzmocnic inne pozycje
plus on sam malo nie zarabia
jesli xavi nie będzie go widział w druzynie to niema sensu na sile go trzymac

0

@MesQueUnClub96 moj ziomek ostatnio zrobił sobie tatrasia
do dopiero drin ;p

0

@zenoowity w sumie nw po co Franek w City
Jako uzupełnienie ławki? Xd

12

Thomas Mueller o piłkarzach FC Barcelony:

"Jeśli chodzi o poziom zarówno techniczny, jak i taktyczny, oni wszyscy są super zawodnikami. Nie nadążają jednak pod względem intensywności, jaka obecnie obowiązuje w futbolu na najwyższym poziomie. Po prostu to wykorzystaliśmy".
Chyba bardziej w punkt nie da się nas podsumować xd


1

@masq w sumie był sportowcem i to na całkiem wysokim poziomie
wiec nic dziwnego ze ma

1

@Pawci023x footybite
Soccerstreams

0

@masq jakbyśmy otrzymali fajne pieniądze to czemu nie

0

@DanielVeB spokojnie
Mają czas

9

@zodiak_10 xDDDDDDDDDD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?