0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Gappeq jesli szef uważa ze jest potrzebny to niech go biorą ;D

0

@Ciule123 miałem to samo
Myślałem że jak zawsze wylecze się w 3 dni
Ale po tygodniu postanowilem pójść do lekarza i miałem jakieś zmiany na oskrzelach i dostałem antybiotyk na 10 dni
Jeszcze został mi katar i flegma ale da się już żyćxd
Na twoim miejscu poszedłbym do lekarza xd

1

@Cariones pewne jest że tanio skóry nie sprzedadzą :D

0

@mat32 szkoda że nie kupiłeś przed teraz ceny będą podbite do końca roku xdd

0

@Triv44 siuuuuuuuuuu

0

@osa91 mi się przypomina najbardziej jak Leo minął Marcelo bez buta :D

0

Nie powiem zaskoczył tym demirem ;D

1

@Janiama 2-1 dla Barcy
Trzeba wierzyć ;D

0

@Ptasior nie no w piłce klubowej zapewne lewy wygrał więcej niż oni wszyscy razem wzieci

0

@CLionelMessi dobra dobra
A Messi strzela z przewrotki?

0

@pyra92 jeśli trener mu daje takie wytyczne to czemu nie ;p

2

@IronSanHybrid a przypadkiem nie jest tak że ci upojeni mają pierwszeństwo xd
Rok temu jak byłem SORze to wpuścili przede mnie jakieś żula na***go bo próbował rozwalić przystanek i przypadkiem ręką mu się złamała xdd

0

@tomek256 kfd top suple
Jeszcze jeśli chodzi o meterialy na temat silki też najlepsi ;p

0

@DaPidejpi rudy mimo wszystko nie grał zle tylko czesto był kontuzjoany xd

0

@nammah no i sam dolales oliwy do ognia tekstem ze sprzedaniem się xd

1

@reloaded u mnie zwykle kazdy mówi
Że,, spokojnie ma czas, jest młody"
No poza dziadkami xd

0

Myślicie że przyjęcie zidana do utd
Sprawi że Pogba zostanie w United?

0

@MarcelNJ11 też przez dkuzszy czas nie robiłem
Wyglądałem mega niesymetrycznie
Nogi miałem 3 razy większe od reszty ciała xD

1

@HarveySpecter spoko
Ja ogólnie traktuje silke jako zabawę dużo kombinuje z ćwiczeniami bawię się tempem seriami ciężarem i jakoś to leci
Właśnie od jutra lecę od nowa
Bo w tym miesiącu było ciężko i nie mogłem trenować xd

1

@HarveySpecter mocno katujesz trica
W sensie w dniu w którym robisz klate triceps dostaje ostro po dupie
Więc jeśli robisz te treningi po sobie dzień po dniu nie zdążą się w pełni zregenerować i nie wycisniesz maxa z treningu :D

0

@Lola120 ogólnie najlepiej na spokojnie przeanalizować sb co się je w ciągu dnia
I zobaczyć jakich składników ci brakuje i wtedy zakupić te suplementy

1

@Kosteq73 myślę że z Benfiką jest fo ugrania
Natomiast z liga Europy może zależeć od naszej sytuacji w lidze
Jeśli będziemy poza top4 to będa cisnac w Le

0

@JohnnyBarca hiszpania ma ogromny potencjał żeby coś zdziałać na tych mistrzostwach
Nie wydaje mi się żeby teraz odszedł

1

@Rust_Cohle do davidka mam jakiś sentyment
Neuer
Oblak

0

@KierownikLucas Tuchel jest najlepszym trenerem na świecie
Przynajmniej wg mnie ;p

0

@Lola120 witamina D top

0

@Essos top 3 pewnie jest

0

@gumaz w końcu musi się odbić

0

@SelloutCrowd może średnie porównanie bo to jednak czwórka ale ja podczas naderwania czwórki nawet grałem w piłkę xd
Nie mogłem po prostu biegać strzelać i dawać długich passow xd
Ogólnie tylko dryblowalem i podawałem do najbliższego no i mój max to był trucht xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?