kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Cvbn bedzie trenował zarowno genoe jak i ukrainę czy już nie jest trenerem repki?
0
@marcin62 jak rozpoczynasz karierke masz poziom trudności negocjaci
i tam mozesz sb wybrać łatwy albo trudny
weż sb zmień na łatwy i nie powinno być problemu :D
1
@Pilka_jest_okragla w sumie to nie mam zadnych oczekiwań xd
po prostu mnie ciekawi jak to będzie ;D
1
Przynajmniej fajny meczyk był xd
0
@mmaciass przecież Busquets i alba grają dobrze w tym sezonie
Wiadomo błędy się zdarzają
Ale w ogólnym rozrachunku są czołowymi postaciami w tej drużynie
0
Ale alba ma białe zęby
0
@RivaldoVitorBorba z tego co słyszałem
Kiedyś grał
Chyba w Barcy b ;D
0
@Rewolucja123 lubimy
mogłby do nas przyjśc ;p
0
@DaPidejpi najbardziej barceloński był scholes
uwielbiałem go oglądać :D
0
@Sau_Ron całkiem niezly ;p
0
@Sulimo najgorzej :/
0
@VirtuoZ ktos musi być pierwszy :D
0
@xxKrysztalekxx trencik
I to chyba na tyle ;D
0
@barteggg08 równo
2
@sonek gościu z twojego avatara ma całkiem dużo ki takze mozę sie z tobą podzieli ;p
0
@osa91 siła wyższa ;p
1
@ROBSSSON czekac
i weekend się odbic xd
0
@Rewolucja123 xDDDD
Chłopak zmienil zdanie
niema co się znęcać ;p
1
@Pawlak1992 za dzieciaka kolekcjonowalem wszystko co się da :D
2
@Kgorecki2500 kebab oczywiście
1
@ElKamil nie robi liczb i w najważniejszych momentach nie dzwiga presji
przestrzelone karne np
poza tym nigdy nie jest tym najlepszym w swojej druzynie
0
@Bogan pozostaje życzyć zdrowia ;)
0
@Rewolucja123na pewno są top 2
1
@Danny Gaucho myślałem, ze mniej rozegrał tych spotkań xd
I tak dramat ://
1
@Rewolucja123 xdd
tu niema czego porównywać ;D
fajnie ,że lewy w końcu załapie się na podium :D
0
@Neutral też na to liczę :D
1
@Neutral wiadomo
w barcelonie musi grać jakiś ofensywny zawodnik z brazylii ;D
On albo raphinia
0
@Neutral nie no
wyróżniał się w tej lidze portugalskiej ;)
0
Ale ponoć jest do odebrania za 45 zł
0
@NaFazieHitman ajj szkoda