0

@Momals11 co zrobił?

1

@Dembele_gora sizzer jest totalnym gitem
Można praktycznie że wszystkim iść do reklamacji
Plus fajnie ciuchy maja ;)

0

Polecicie jakieś dobre horrory :D?

0

@agaFCB siano już ma ;p

4

@Barwindg lysi trenerzy top

0

@Hanok lekcawazysz możliwości starego

0

@Obzylc real aktualnie jest od nas polje wyżej
Nie ma co się do nich porównywać

0

@Obzylc bo zagrał tam 4 mecze

0

Janek już walczy?

2

@Janiama 3-1 15 znaków

0

@clyde miłej zabawy ;D

2

@Lionel_Messi10 zdroweczko ;)

0

@Kitek1640 z biolki

0

@wawfilip16 dalej go wystawia na skrzydle?

1

@Zielu2001 ja dopiero w czwartek wracam ;p

1

@MesQueUnClub96 albo przynajmniej wygrać ;)

0

@Songo91 dobrze niech zwiększa wartość ;D

1

@Hanok zagadaj o kogoś albo lec na spontanie na miasto
na pewno znajdziesz kogos znajomego :D
ja też dzisiaj nie mam ekipy i nie mg pic ale nie chce mi sie zamulać w domu wiec lece cos porobic pewnie balety wlecą i jakos sie spotka kogoś znajomego ;)
miłej zabawy :D

0

@Sau_Ron z tym hokejem serio ? xD

0

@FCBparasiempre taka z cb trąba jak kozia dupa

1

@Rust_Cohle wiecej niz luuk xd

1

@wawfilip16 czyli w każdym przypadku będziesz zadowolony :D

8

@agaFCB co to była za drużyna :o

0

@tomek8756 on grała w wiktoria znaczy zwycięstwo co nie? :D

0

Jak jest się na antybiotyku to można uprawiać sport czy tak nie do końca? Xd

2

@ArterkHD leeeekarzzzz

1

@Sau_Ron prowadź generale
Veb!!

0

@endriuuu2 powie ze miał kreta w szatni xdd

0

@kkbarca na poczatku średniej szkoły piekna sprawa :D
bylem w technikum elektrycznym i jakas starsza klasa informatyczna hakowała librusa :D
przez co mielismy dzienniki i zamiast nauczycieli my je nosilismy xD

0

@clyde wtedy jest już całkowicie stracony
Jak Xavi mu nie zaufa to już nikt mu nie zaufa xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?