kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Momals11 co zrobił?
1
@Dembele_gora sizzer jest totalnym gitem
Można praktycznie że wszystkim iść do reklamacji
Plus fajnie ciuchy maja ;)
0
Polecicie jakieś dobre horrory :D?
0
@agaFCB siano już ma ;p
4
@Barwindg lysi trenerzy top
0
@Hanok lekcawazysz możliwości starego
0
@Obzylc real aktualnie jest od nas polje wyżej
Nie ma co się do nich porównywać
0
@Obzylc bo zagrał tam 4 mecze
0
Janek już walczy?
2
@Janiama 3-1 15 znaków
0
@clyde miłej zabawy ;D
2
@Lionel_Messi10 zdroweczko ;)
0
@Kitek1640 z biolki
0
@wawfilip16 dalej go wystawia na skrzydle?
1
@Zielu2001 ja dopiero w czwartek wracam ;p
1
@MesQueUnClub96 albo przynajmniej wygrać ;)
0
@Songo91 dobrze niech zwiększa wartość ;D
1
@Hanok zagadaj o kogoś albo lec na spontanie na miasto
na pewno znajdziesz kogos znajomego :D
ja też dzisiaj nie mam ekipy i nie mg pic ale nie chce mi sie zamulać w domu wiec lece cos porobic pewnie balety wlecą i jakos sie spotka kogoś znajomego ;)
miłej zabawy :D
0
@Sau_Ron z tym hokejem serio ? xD
0
@FCBparasiempre taka z cb trąba jak kozia dupa
1
@Rust_Cohle wiecej niz luuk xd
1
@wawfilip16 czyli w każdym przypadku będziesz zadowolony :D
8
@agaFCB co to była za drużyna :o
0
@tomek8756 on grała w wiktoria znaczy zwycięstwo co nie? :D
0
Jak jest się na antybiotyku to można uprawiać sport czy tak nie do końca? Xd
2
@ArterkHD leeeekarzzzz
1
@Sau_Ron prowadź generale
Veb!!
0
@endriuuu2 powie ze miał kreta w szatni xdd
0
@kkbarca na poczatku średniej szkoły piekna sprawa :D
bylem w technikum elektrycznym i jakas starsza klasa informatyczna hakowała librusa :D
przez co mielismy dzienniki i zamiast nauczycieli my je nosilismy xD
0
@clyde wtedy jest już całkowicie stracony
Jak Xavi mu nie zaufa to już nikt mu nie zaufa xd