kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 kogo nie kręcą ;v
0
@TylkoBarca7273 przezyjesz ja tez lece na wykłady pijany xd
0
dawać wszystkich
bierzemy sterlinga pogbe rudigera kessiego/zakarie
iznowu walczymy o mistrzostwo :D
2
@Commandement te nagrody rzeczywiście średnie
Ale ogólnie dobrze oceniam te fifke
Nie pamiętam kiedy grałem w lepsza
1
@Encore nie jesteśmy na to gotowi :d
0
@Songo91 na ochronę też powinno dać radę
2
@GuerillaAthletic kozak
Żeby nie było nawet jakbyś brał coś to kozak
Same sterydiany nie zrobią z cb koxa :D
Trzeba dać coś więcej od siebie ;)
Życzę progresu ;D
1
@BarcaInfo rudiger Pogba kessie i może jeszcze Boga żeby Mial kto robić wiatr na skrzydle ;p
2
@GuerillaAthletic ale byczek :D
Lecisz na soczku czy naturalnie ?
2
@TR3YWAY 97,5 przy 82 wagi
Rekordów bić nie bede i jakoś super wyglądać
Nie trzymam michy plus dosyć mocno się katuje w weekendy xdd
0
@Roobo mamy skład gorszy od Danii xd
1
@szkutnik91 Puchar konfederencji czy jakoś tak jeszcze dla Benza :D
1
Ronaldo leci po hat tricka
2
@Ojciec5tkidzieci czy kolarstwo czy maraton jest trudniejszy to już zależy jak masz rozbudowane uda
Jeśli masz lepsze czwórki to kolarstwo
Jeśli lepsze dwójki to biegowe
0
@AmigoBlancos moim zdaniem powinien być w top 3 złotej piłki
0
@Messibestplayerintheworld tego nam potrzeba
ile za niego chcą ? ;p
1
@Sau_Ron franek
0
fajny potencjał w poprzedniej fifce
nic tylko brać ;D
0
@Worny niech wygra lepszy ;p
0
@Encore jeśli podczas podanie Mbappe był na spalonym to raczej jest spalony
Przynajmniej tak mi się wydaje
A nie jestem pewien czy Mbappe był
0
@kamiVeB możliwe
On albo rudy
1
@VanBest chodzi mi o psa 4
Ale dzięki za radę :D
Sprawdzę te szybkie zapisy ;)
0
Zajebisty meczyk
1
@cules100pro dogrywka
0
Busquets jest totalnym koxem
Mam nadzieję że jak wróci to podtrzyma formę z repki ;)
0
@Image oby nie ;p
0
@VanBest ja mam problem z karierka ze usuwa mi zapisy xdd
Już zrobiłem 3 kariery i każda mi się usuwa xd
Nw co z tym zrobić ://
Ja zawsze wybieram jakiś egzotyczny kraj i wpisuje losowe literki albo szukam imion i nazwisk z tego kraju :d
0
@masq też najbardziej mi się marzy żeby fati był naszym napastnikiem
Mam nadzieję że powoli bd go tam próbować
0
@DaPidejpi możliwe ,ze nie byłby wtedy taki dobry
2
@masq jak dla mnie git
sterling prawe skrzydło
lewe fati
ŚN depay
dla wszystkich jest miejsce ;)