0

@AlexDark00 kogo nie kręcą ;v

0

@TylkoBarca7273 przezyjesz ja tez lece na wykłady pijany xd

0

dawać wszystkich
bierzemy sterlinga pogbe rudigera kessiego/zakarie
iznowu walczymy o mistrzostwo :D

2

@Commandement te nagrody rzeczywiście średnie
Ale ogólnie dobrze oceniam te fifke
Nie pamiętam kiedy grałem w lepsza

1

@Encore nie jesteśmy na to gotowi :d

0

@Songo91 na ochronę też powinno dać radę

2

@GuerillaAthletic kozak
Żeby nie było nawet jakbyś brał coś to kozak
Same sterydiany nie zrobią z cb koxa :D
Trzeba dać coś więcej od siebie ;)
Życzę progresu ;D

1

@BarcaInfo rudiger Pogba kessie i może jeszcze Boga żeby Mial kto robić wiatr na skrzydle ;p

2

@GuerillaAthletic ale byczek :D
Lecisz na soczku czy naturalnie ?

2

@TR3YWAY 97,5 przy 82 wagi
Rekordów bić nie bede i jakoś super wyglądać
Nie trzymam michy plus dosyć mocno się katuje w weekendy xdd

0

@Roobo mamy skład gorszy od Danii xd

1

@szkutnik91 Puchar konfederencji czy jakoś tak jeszcze dla Benza :D

1

Ronaldo leci po hat tricka

2

@Ojciec5tkidzieci czy kolarstwo czy maraton jest trudniejszy to już zależy jak masz rozbudowane uda
Jeśli masz lepsze czwórki to kolarstwo
Jeśli lepsze dwójki to biegowe

0

@AmigoBlancos moim zdaniem powinien być w top 3 złotej piłki

0

@Messibestplayerintheworld tego nam potrzeba
ile za niego chcą ? ;p

1

@Sau_Ron franek

0

fajny potencjał w poprzedniej fifce
nic tylko brać ;D

0

@Worny niech wygra lepszy ;p

0

@Encore jeśli podczas podanie Mbappe był na spalonym to raczej jest spalony
Przynajmniej tak mi się wydaje
A nie jestem pewien czy Mbappe był

0

@kamiVeB możliwe
On albo rudy

1

@VanBest chodzi mi o psa 4
Ale dzięki za radę :D
Sprawdzę te szybkie zapisy ;)

0

Zajebisty meczyk

1

@cules100pro dogrywka

0

Busquets jest totalnym koxem
Mam nadzieję że jak wróci to podtrzyma formę z repki ;)

0

@Image oby nie ;p

0

@VanBest ja mam problem z karierka ze usuwa mi zapisy xdd
Już zrobiłem 3 kariery i każda mi się usuwa xd
Nw co z tym zrobić ://
Ja zawsze wybieram jakiś egzotyczny kraj i wpisuje losowe literki albo szukam imion i nazwisk z tego kraju :d

0

@masq też najbardziej mi się marzy żeby fati był naszym napastnikiem
Mam nadzieję że powoli bd go tam próbować

0

@DaPidejpi możliwe ,ze nie byłby wtedy taki dobry

2

@masq jak dla mnie git
sterling prawe skrzydło
lewe fati
ŚN depay
dla wszystkich jest miejsce ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?