1

@Dojaar repra hiszpanii euro 2008
i pewnych dwóch magików ;)

1

@Oskar00 jaki masz składzik ?

0

@kolomen2 sport shop

0

@DonAndresFCB Napoli że względu na ziela ;)

0

@kaamil1910 trzeba wierzyć :D

3

Wirtz w tym sezonie to Terminator
Mam nadzieję że kiedyś będzie reprezentował nasze barwy :D

0

@Encore :o
Co za kozak

38

@FC1899Barca ciekawe te statystyki
takie nieprawdziwe

3

@Pawel13sz to są te detale xD

2

Ale chodzi ten skrzydłowy z Rennes

7

@martin3131 bo ma z kim grać ;D

0

@BoreekxD pograsz trochę
Podlapiesz co i jak i będzie dobrze :D

0

@Gomess po meczu barcelony muszę sb obejrzeć jakiś inny meczyk żeby pamiętać o tym że ten sport może sprawiać przyjemność xd

0

@VamosRakieta chudymi nie
Ale pozostawiającymi ogromny niedosyt :/

0

@stone80 taktyk
Jutro sprawdzę ;)

0

Szacun dla Wardęgi
Z tym kolanem walczyć... Wow

2

@AllBundy i tak wstałeś całkiem szybko
Odpowiedzialny z cb człowiek ;)

0

@_catalan musisz kupić ;D

1

@escarabajo no i o to chodzi :D

0

@DonMatteo901 spryciarze :D
Potrafia namówić ;D

0

@kamiVeB nie chce mi sie handlować
Wolę sb pograć :D
Poza tym lubię na początku pograć tymi niskimi overalami i samemu znaleźć jakichś rzeźników :D

1

@masq miód 15 znakow

0

@Rewolucja123 top jak zwykle

0

@FC1899Barca lewy kot
Ale patrząc na kryteria przyznawania tej nagrody zwycięzca jest tylko jeden
No i będzie to terrorysta z Rosario

0

@DaPidejpi wchodzi to się trzęsą szklanki

0

@masq niestety takie są zasady plebiscytu
liczy sie popularność ;D

0

@cinero1996 możliwe że obojczyk

0

@haryveb944 liga mistrzów więcej
La Liga też jedna może dwie więcej
Puchar to samo
I superpuchar
Ogólnie byśmy byli w innym miejscu xd

0

@Homeopata8989 uu mocny meczyk
Ciekawe czy Hiszpania się zrewanzuje ;p

1

@bartas97 uu bbedzie grane
to ta strategia gdzie się podbija świat ?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?