kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@escarabajo buksa co robi liczby :o
0
@FC1899Barca najbardziej to mi ich szkoda
Ich legenda zostaje zbrukana przez idiotów zarządzających tym klubem
2
@bialagora koeman nie daje żadnych powodów żeby go bronić :/
Maniana na konferencjach, brak wyników
Rzucanie zawodników po pozycjach i mam wrażenie, że braki taktyczne
Te 3-0 z Bayernem jest do przeżycia ale nie to w jaki sposób grali, z Benfiką nałożyły się obie rzeczy ( a nie oszukujmy się jest to drużyna z która powinniśmy punktowac) i straty punktów w lidze z drużynami niższej polki.
Do tej pory myślałem że bramkarz to tylko kilka procent sukcesu, taka wisienka na torcie , jednak trener to znacznie więcej i obraz tego widzimy w aktualnej Barcelonie ://
1
@Oskar00 wiem ze ciężko porównać
Ale jakbyś go ocenił w stosunku do napastników jeśli chodzi o grywalnosc
Lepszy od Mirka czy niżej w klasyfikacji ogólnej?
1
@Oskar00 ten Klose 99 rekord Breaker był terminatorem
Bodajże w fifce 14
0
@Eto'o9 R10 możesz oznaczać ;p
0
@Eto'o9 R10 możesz oznaczać ;D
0
@DaPidejpi myśle ,ze tak
a jesli zmienimy trenera to jestem pewien :D
0
@Kamiloza91 kiedyś atalanta Lipsk Sasuollo możliwe że dalej grają ładnie ale nie jestem pewien xd
Teraz na pewno ładnie gra ajax
I Liverpool gra fajna piłkę mnóstwo strzałów , wykreowanych sytuacji chyba najwięcej w pl
0
@foczkyyyhg można spróbować ;p
0
Zmiana formacji
Zobaczymy jak to będzie chodzić ;)
1
Pedri dziś bezpośredni tu strzał tu kluczowe podanie
Chyba doszedł do wniosku ze musi być tym legendarnym dzieckiem które niesie starego na plecach xd
0
Sevilla Wolfsburg
Jak myślicie?
2
@Tomo_95 pierwszy i drugi punkt to nic złego ;p
1
@JimMorrisonFCB bonus już wszedl
Teraz z górki ;)
0
@Lathspell wow ciekawe
Kiedyś trzeba spróbować ;p
0
@masq czekamy na odpowiedź xd
0
@Encore przyjemniej się będzie czytać
1
@Janas11224 a moim zdaniem potwierdza to
Patrząc na statystki real ich wgniatal a im się udało wygrać
Ja wolę oglądać wyrównane mecze
Superliga jest dobrym pomysłem tylko wymaga dopracowania
0
@pt9 ale potężna
Ile w sumie za zawodników zarobiles?
1
@AmigoBlancos benfica na pewno nie wygra
Jeśli wygra to moj kumpel zarobi 51 k :D
także pewniaczkiem jest remis/wygrana barcy:D
0
@Sulimo zginęli tyle razy i to za każdym razem inaczej ;D
0
@blazeqaktyczny komentarz
1
@marcin62 płyta roku piękna sprawa
cały czas na słuchawkach ;D
0
@Ronmes wiem tylko tyle ,zę można fajne okazje wyłapać ;D
1
@Kengo ja miałem nawet na nogach jak mi się przysnęło na lekcji xdd
1
@Oskar00 bedziesz testował tylko napastnikow ?
czy jakieś inne pozycje też wchodzą w gre ;p?
0
@Encore zasłużył
on albo verratti
0
@krawczykPSG ogolnie jesli chodzi o umiejęnosci to 2 z 3 macie na pewno
tylko ,zę jeszcze są bez formy xd
0
@AmigoBlancos taki jest juz ten sport xD