2

@escarabajo buksa co robi liczby :o

0

@FC1899Barca najbardziej to mi ich szkoda
Ich legenda zostaje zbrukana przez idiotów zarządzających tym klubem

2

@bialagora koeman nie daje żadnych powodów żeby go bronić :/
Maniana na konferencjach, brak wyników
Rzucanie zawodników po pozycjach i mam wrażenie, że braki taktyczne
Te 3-0 z Bayernem jest do przeżycia ale nie to w jaki sposób grali, z Benfiką nałożyły się obie rzeczy ( a nie oszukujmy się jest to drużyna z która powinniśmy punktowac) i straty punktów w lidze z drużynami niższej polki.
Do tej pory myślałem że bramkarz to tylko kilka procent sukcesu, taka wisienka na torcie , jednak trener to znacznie więcej i obraz tego widzimy w aktualnej Barcelonie ://

1

@Oskar00 wiem ze ciężko porównać
Ale jakbyś go ocenił w stosunku do napastników jeśli chodzi o grywalnosc
Lepszy od Mirka czy niżej w klasyfikacji ogólnej?

1

@Oskar00 ten Klose 99 rekord Breaker był terminatorem
Bodajże w fifce 14

0

@Eto'o9 R10 możesz oznaczać ;p

0

@Eto'o9 R10 możesz oznaczać ;D

0

@DaPidejpi myśle ,ze tak
a jesli zmienimy trenera to jestem pewien :D

0

@Kamiloza91 kiedyś atalanta Lipsk Sasuollo możliwe że dalej grają ładnie ale nie jestem pewien xd
Teraz na pewno ładnie gra ajax
I Liverpool gra fajna piłkę mnóstwo strzałów , wykreowanych sytuacji chyba najwięcej w pl

0

@foczkyyyhg można spróbować ;p

0

Zmiana formacji
Zobaczymy jak to będzie chodzić ;)

1

Pedri dziś bezpośredni tu strzał tu kluczowe podanie
Chyba doszedł do wniosku ze musi być tym legendarnym dzieckiem które niesie starego na plecach xd

0

Sevilla Wolfsburg
Jak myślicie?

2

@Tomo_95 pierwszy i drugi punkt to nic złego ;p

1

@JimMorrisonFCB bonus już wszedl
Teraz z górki ;)

0

@Lathspell wow ciekawe
Kiedyś trzeba spróbować ;p

0

@masq czekamy na odpowiedź xd

0

@Encore przyjemniej się będzie czytać


1

@Janas11224 a moim zdaniem potwierdza to
Patrząc na statystki real ich wgniatal a im się udało wygrać
Ja wolę oglądać wyrównane mecze
Superliga jest dobrym pomysłem tylko wymaga dopracowania

0

@pt9 ale potężna
Ile w sumie za zawodników zarobiles?

1

@AmigoBlancos benfica na pewno nie wygra
Jeśli wygra to moj kumpel zarobi 51 k :D
także pewniaczkiem jest remis/wygrana barcy:D

0

@Sulimo zginęli tyle razy i to za każdym razem inaczej ;D

0

@blazeqaktyczny komentarz

1

@marcin62 płyta roku piękna sprawa
cały czas na słuchawkach ;D

0

@Ronmes wiem tylko tyle ,zę można fajne okazje wyłapać ;D

1

@Kengo ja miałem nawet na nogach jak mi się przysnęło na lekcji xdd

1

@Oskar00 bedziesz testował tylko napastnikow ?
czy jakieś inne pozycje też wchodzą w gre ;p?

0

@Encore zasłużył
on albo verratti

0

@krawczykPSG ogolnie jesli chodzi o umiejęnosci to 2 z 3 macie na pewno
tylko ,zę jeszcze są bez formy xd

0

@AmigoBlancos taki jest juz ten sport xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?