1

@l0Messini liczyłem na jakieś większe pancze ;D

1

@AmigoBlancos dzisiaj jeszcze nie patrzyłem
dam znać jak bd cos grał ;D

1

0

@YayaToure24 mozesz oznaczyć ;D

1

@Arkon ja natomiast nie dałem Kante bo kilka dobrych meczy w sezonie to zdecydowanie za mało zeby być w takiej drużynie
Natomiast alba miał znakomite liczby ( chyba najlepsze że wszystkich bocznych obrońców)
Co nie zmienia faktu że Shawa do top 3
Lewych obrońców bym dał ;D
Co gość to inna opinia :D

1

@Arkon donaruma
Hakimi / walker dias Bonucci alba /theo
Kdb jorginho Bruno
Messi Mbappe
Lewy

0

@LS wszystkie owoce są najlepsze ;D

0

@YayaToure24 mozesz oznaczyc ;p

0

@Khajio o prosze nie wiedziałem ,ze ihattaren poszedł do sampdorii

3

@Barca445 do nas bardziej bym chciał haalanda
A ogólnie lepszy jest Mbappe
Mimo wszystko dłużej jest na szczycie ;D

0

@Woland10 taktyczny komentarz

2

@PatrychoO Depay mógłby mieć więcej
A teraz Stegen mniej

0

@monsterrize nw
nie lubię stylu gry drużyn które prowadzi
Ale z drugiej strony potrzebny nam jakiś cudotwórca a on jest właśnie taka osoba xd

0

@hardmind ludzie się zmieniają
Poza tym nie ma sensu wypominać komuś incydentów sprzed x lat

0

@franegpro ja biorę zawsze te najmniejsze
Nie lubię mieć zbroi na nogach ;D

0

@Emhyr brak wyjścia na pozycję kolegów z drużyny
Każdy się patrzy co zrobi

1

@Odcinkowy czyli wydaje się być fajna opcja ;p
Dzięki ;D

0

@Vebrol kozak totalny

0

@tromtadracjonista co nie zmienia faktu że ich wystepowanie w takich zawodach niszczy rywalizację :/

0

@Janiama jakbyś miał wybrać następnego trenera kogo byś chciał najbardziej?

0

@Baron77 nie odcięli ale skoro kolega
pewnie obserwuje ich grę to mógłby najlepiej opowiedzieć ;p

0

@Rust_Cohle nie liczac tych co nie grali w Barcelonie
Oblak
Marquinhos / kounde
Zlotowlosy (kdb) / Verratti Pogba ciężko wybrać jednego xd
Atak hazard

0

@Odcinkowy jak grają jego drużyny?
Jaki maja styl?

0

@Odcinkowy przyblizysz kto to?

0

@pres moim zdaniem przez pierwsze dwa sezony powinny grać najpopularniejsze drużyny żeby zahajpowac te ligę i popularyzować jak najlepiej produkt a potem normalne spadki.
Stworzono by kilka takich lig ( przykładowo A, B, C, D) i z każdej ligi by spadało przykładowo 3/4 drużyny albo grali by baraże ( choć ha bym wolał spadek dzięki temu byłaby większą rotacja drużyn)
UEFA za dużo bierze dla siebie i trzeba im to ukrócić.
Forma w jakiej bd te rozgrywki jest do dogadania
Jednak głównie chodzi o to żeby drużyny przestały być ru**ane na pieniądze
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
Co nie zmienia faktu że szanuje twoja opinie ;)

0

@pres po czasie jakby pokazały odpowiednia jakość to by zagrały ;p

0

@FCB24 pnoc jeszcze wcześniej( kilka godzin przed koncertem) udostępniał filmiki jaki będzie ogień na koncercie ,że jest pelen energi itd xdd

1

@amanter palca krócej

0

@amanter rozegra się i będzie śmigał ;)

1

piekny był dzisiaj wieczor z liga mistrzów
oby takich więcej ( najlepiej z barca w roli głównej :D)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?