kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@l0Messini liczyłem na jakieś większe pancze ;D
1
@AmigoBlancos dzisiaj jeszcze nie patrzyłem
dam znać jak bd cos grał ;D
1
@FanBarcy123@DaPidejpi
Łapcie bit
0
@YayaToure24 mozesz oznaczyć ;D
1
@Arkon ja natomiast nie dałem Kante bo kilka dobrych meczy w sezonie to zdecydowanie za mało zeby być w takiej drużynie
Natomiast alba miał znakomite liczby ( chyba najlepsze że wszystkich bocznych obrońców)
Co nie zmienia faktu że Shawa do top 3
Lewych obrońców bym dał ;D
Co gość to inna opinia :D
1
@Arkon donaruma
Hakimi / walker dias Bonucci alba /theo
Kdb jorginho Bruno
Messi Mbappe
Lewy
0
@LS wszystkie owoce są najlepsze ;D
0
@YayaToure24 mozesz oznaczyc ;p
0
@Khajio o prosze nie wiedziałem ,ze ihattaren poszedł do sampdorii
3
@Barca445 do nas bardziej bym chciał haalanda
A ogólnie lepszy jest Mbappe
Mimo wszystko dłużej jest na szczycie ;D
0
@Woland10 taktyczny komentarz
2
@PatrychoO Depay mógłby mieć więcej
A teraz Stegen mniej
0
@monsterrize nw
nie lubię stylu gry drużyn które prowadzi
Ale z drugiej strony potrzebny nam jakiś cudotwórca a on jest właśnie taka osoba xd
0
@hardmind ludzie się zmieniają
Poza tym nie ma sensu wypominać komuś incydentów sprzed x lat
0
@franegpro ja biorę zawsze te najmniejsze
Nie lubię mieć zbroi na nogach ;D
0
@Emhyr brak wyjścia na pozycję kolegów z drużyny
Każdy się patrzy co zrobi
1
@Odcinkowy czyli wydaje się być fajna opcja ;p
Dzięki ;D
0
@Vebrol kozak totalny
0
@tromtadracjonista co nie zmienia faktu że ich wystepowanie w takich zawodach niszczy rywalizację :/
0
@Janiama jakbyś miał wybrać następnego trenera kogo byś chciał najbardziej?
0
@Baron77 nie odcięli ale skoro kolega
pewnie obserwuje ich grę to mógłby najlepiej opowiedzieć ;p
0
@Rust_Cohle nie liczac tych co nie grali w Barcelonie
Oblak
Marquinhos / kounde
Zlotowlosy (kdb) / Verratti Pogba ciężko wybrać jednego xd
Atak hazard
0
@Odcinkowy jak grają jego drużyny?
Jaki maja styl?
0
@Odcinkowy przyblizysz kto to?
0
@pres moim zdaniem przez pierwsze dwa sezony powinny grać najpopularniejsze drużyny żeby zahajpowac te ligę i popularyzować jak najlepiej produkt a potem normalne spadki.
Stworzono by kilka takich lig ( przykładowo A, B, C, D) i z każdej ligi by spadało przykładowo 3/4 drużyny albo grali by baraże ( choć ha bym wolał spadek dzięki temu byłaby większą rotacja drużyn)
UEFA za dużo bierze dla siebie i trzeba im to ukrócić.
Forma w jakiej bd te rozgrywki jest do dogadania
Jednak głównie chodzi o to żeby drużyny przestały być ru**ane na pieniądze
Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł
Co nie zmienia faktu że szanuje twoja opinie ;)
0
@pres po czasie jakby pokazały odpowiednia jakość to by zagrały ;p
0
@FCB24 pnoc jeszcze wcześniej( kilka godzin przed koncertem) udostępniał filmiki jaki będzie ogień na koncercie ,że jest pelen energi itd xdd
1
@amanter palca krócej
0
@amanter rozegra się i będzie śmigał ;)
1
piekny był dzisiaj wieczor z liga mistrzów
oby takich więcej ( najlepiej z barca w roli głównej :D)