0

@BarcaInfo noi to jest to co chcemy oglądać ;D
tylko czy to wypali to już inna kwestia xd

6

@pawelke3n uwielbiam go ;D

0

@deyna2018 jesli nigdy nie jadłeś to warto spróbować
sam zobaczysz czy przypadnie ci do gustu ;)

2

@DaPidejpi polecam nutke eripe z quebo pt. ,, Z całej pety "

0

@LeoMessiah seba kot , squad and milk te z hajlajsami meczy pilkarskich i ze sklejka zagrań pojedynczych zawodnikow
ogolnie wszystko powiązane ze sportem

0

@DaPidejpi messi neymar a trzeci to ciezko powiedzieć jest wielu wirtuozów

1

@Comfortable_ ten monolog paina stojacego nad przebitym prętami naruto to cos pięknego ;)

1

@Kokosik07 mozesz oznaczać ;D

0

@PartidarioCatalan jakośc już ma
nie mg sie doczekać ;D

1

@Rewolucja123 po rudym najlepszy SPO

0

@Marik1234 mozna jesli ma się racje xd

18

ja natomiast boje sie o przyszlosć barcelony jeśli on dalej bedzie trenerem xd

0

@Sysia11 jest jak jest
Nie sadzilem że gość który w przeszłości był piłkarzem na tak wysokim poziomie może odstawiać coś takiego, mieć tak beznadziejny mental xdd
Starość nie radość ( chyba że był taki od początku wtedy trochę przypał)

0

@Pawlak1992 nikt w naszej lidze nie sprzedaje nam zawodników za frytki xd

0

@Woland10 komu kibicujesz w Anglii?

0

@BartqRKO powinien moc mu oddać bez zadnych konsekwencji xd

0

@Kwasiak98 byl dobrym trenerem ale mam mu troche za zle ten brak lm
mieliśmy naprawde mocna kadre i powinniśmy wygrać o wiele więcej

0

@AmigoBlancos brzmi nieźle
moze daj viniego ;D
w koncu ruszyła maszyna takzę pewniaczek :D

0

@AmigoBlancos z napoli bywa różnie ;D
ale powodzenia :D

2

@Lionel_Messi10 to już bym wolał schodzić pijany niż na kacu Xd

0

@KacperVEB myślę że by pasował
Ale chciałbym w końcu u nas widzieć jakiegoś dynamicznego skrzydłowego ;d

0

@dzefrej234 no i superancko
Im więcej chętnych tym lepiej :D

0

@kaamil1910 balowane było
A teraz ogarniam się i lecę na orlika :D

2

@Bobo25 jeśli wyjdą z grupy to cyk od razu trafia na najmocniejsza drużynę ;p

0

@KrzysiekM powodzenia stary
Kibicuje ;D

0

@kaamil1910 trochę słabo ale trzeba wytrzymac xd

1

Jak się bawicie ;D

1

@tadzik447 co za szef ;OOO

0

@l0Messini spoko
to znajdę jakis dłuższy ;p

1

@YayaToure24 czeka nas świetlana przszłośc ;)
no i o to chodzi :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?