kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo noi to jest to co chcemy oglądać ;D
tylko czy to wypali to już inna kwestia xd
6
@pawelke3n uwielbiam go ;D
0
@deyna2018 jesli nigdy nie jadłeś to warto spróbować
sam zobaczysz czy przypadnie ci do gustu ;)
2
@DaPidejpi polecam nutke eripe z quebo pt. ,, Z całej pety "
0
@LeoMessiah seba kot , squad and milk te z hajlajsami meczy pilkarskich i ze sklejka zagrań pojedynczych zawodnikow
ogolnie wszystko powiązane ze sportem
0
@DaPidejpi messi neymar a trzeci to ciezko powiedzieć jest wielu wirtuozów
1
@Comfortable_ ten monolog paina stojacego nad przebitym prętami naruto to cos pięknego ;)
1
@Kokosik07 mozesz oznaczać ;D
0
@PartidarioCatalan jakośc już ma
nie mg sie doczekać ;D
1
@Rewolucja123 po rudym najlepszy SPO
0
@Marik1234 mozna jesli ma się racje xd
18
ja natomiast boje sie o przyszlosć barcelony jeśli on dalej bedzie trenerem xd
0
@Sysia11 jest jak jest
Nie sadzilem że gość który w przeszłości był piłkarzem na tak wysokim poziomie może odstawiać coś takiego, mieć tak beznadziejny mental xdd
Starość nie radość ( chyba że był taki od początku wtedy trochę przypał)
0
@Pawlak1992 nikt w naszej lidze nie sprzedaje nam zawodników za frytki xd
0
@Woland10 komu kibicujesz w Anglii?
0
@BartqRKO powinien moc mu oddać bez zadnych konsekwencji xd
0
@Kwasiak98 byl dobrym trenerem ale mam mu troche za zle ten brak lm
mieliśmy naprawde mocna kadre i powinniśmy wygrać o wiele więcej
0
@AmigoBlancos brzmi nieźle
moze daj viniego ;D
w koncu ruszyła maszyna takzę pewniaczek :D
0
@AmigoBlancos z napoli bywa różnie ;D
ale powodzenia :D
2
@Lionel_Messi10 to już bym wolał schodzić pijany niż na kacu Xd
0
@KacperVEB myślę że by pasował
Ale chciałbym w końcu u nas widzieć jakiegoś dynamicznego skrzydłowego ;d
0
@dzefrej234 no i superancko
Im więcej chętnych tym lepiej :D
0
@kaamil1910 balowane było
A teraz ogarniam się i lecę na orlika :D
2
@Bobo25 jeśli wyjdą z grupy to cyk od razu trafia na najmocniejsza drużynę ;p
0
@KrzysiekM powodzenia stary
Kibicuje ;D
0
@kaamil1910 trochę słabo ale trzeba wytrzymac xd
1
Jak się bawicie ;D
1
@tadzik447 co za szef ;OOO
0
@l0Messini spoko
to znajdę jakis dłuższy ;p
1
@YayaToure24 czeka nas świetlana przszłośc ;)
no i o to chodzi :D