kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Pilka_jest_okragla kibicujemy ;)
0
@Rust_Cohle tak samo
a jesli chodzi o ten sezon postaiłbym haalanda nad lewym
0
@Sau_Ron myślę że mogą istnieć :D
0
@toszman kozak
Fajnie ze się nim interesujemy może za jakiś czas przyjdzie :D
0
@PodkarpackiKibic raz na jakich czas zagram :D
0
@maroon dania jest bardzo mocna
Nie zdziwię die jak utra nos nie jednemu faworytowi ;p
1
@Rust_Cohle takie jak twoje
Narazie dupy nie urywa
A parasol ochronny już się kończy
0
@toszman co zrobił?
0
@Kamiloza91 pieknie by było
0
@krawczykPSG ney po Messim jest najbardziej utalentowanym piłkarzem także wiadomo ze inna polka
Poza tym gavi zagrał dopiero kilka meczy
Trzeba dać mu czas ;)
1
@Lionel_Messi10 twoje zdrowie :D
0
@masq to była inwestycja w przyszłość czy się spłaciła to już każdy musi sobie odpowiedzieć na to pytanie :D
0
@Encore na pewno koke jest bardziej uniwesalny
Najprawdopodobniej odnalazł by się u każdego trenera w każdej taktyce
0
@Krycha1899 za wcześnie na porównania
0
@kamilop przede wszystkim dnem jest nasz trener xd
0
@Coutinho007 ja go uwielbiam
geniusz ;)
0
@budel17 to świadczy o klasie a własciwie o roznicy klas pomiedzy trenerami xdd
0
@paulinoalcantara w karierze zawodnika
Trochę pozmieniali ;P
2
@KaIafior w sumie nazario znam tylko z hajlajsów a henrego oglądałem juz po jego peaku
ale właśnie z tego co widziałem na tym yt to uważam ,ze jęsli chodzi o efektownośc to suarez w primie im nie ustępuje :D
Jego styl gry był równie porywający ;p
1
@KaIafior kto nie zagra i tak bede oglądać z wypiekami na twarzy ;D
ale oczywiście team hiszpania :D
0
@Cule1234 jeśli nas stać żeby mu płacić to git :D
5
Tu nie trzeba myśleć tylko działać ;)
1
@PodkarpackiKibic zawsze są dobre melanże
Poza tym fajny vibe
I za dzieciaka pare razy się biegalo za cukierkami ;p
Jeszcze są fajne eventy w gierkach
Moim zdaniem jest spoko ;)
0
@krawczykPSG tam jest około 30 k ludzi
Nie da się zapanować nad czymś takim :D
0
@Rewolucja123 taktyczny
0
@Qlewer znamy się od dziś
Dopiero zacząłem studia xD
A mieliśmy zdalnie zajęcia ;D
1
@TheNekro94 od messengera to na pewno
Teraz jade w ciemno do ziomków nie mam numeru a pogoda robi się beznadziejna xdd
No i nw czy wypadzik odwołany czy nie xdd
0
@krawczykPSG obecnie chyba lewy Benz Lukaku
0
@agaFCB skad to zwątpienie ? ;d
0
@DaPidejpi zaraz ostatni wykład