kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sau_Ron piękna to by była informacja
Kibicuje ;)
0
@BarcaInfo nawet śmieszne
tylko nie dla nas xd
0
Nie no tylko nie alba xddd
0
@Don-Corleone szkoda gadac xd
0
@Arkon z Realem grał dobrze
Szkoda że nie ma konkurencji xd
Rotacja pewnie by mu się przysluzyla xd
0
@Lisek z tym samym trenerem może być ciężko xd
1
@AmigoBlancos naszym zawodnikom ucięli jaja i serce
A trenerowi mózg będzie ciężko xd
0
@BarcaInfo @Pawel13sz co ty na to??
0
@John_Doe jest taka jedna...
0
W jaki sposób straciliśmy bramkę?
Czyj błąd?
0
@Messibestplayerintheworld sezon po przejściach
1
@Janiama 2-0 dla nas
0
@Lola120 natomiast Aguero strzeli trzy ;D
0
@Sau_Ron dziwne ,ze nigdy nie nie wygrał złotej pilki
0
@skubi99 wlecialy spojlery nowego chaptera i ponoć law i kid mają przebudzic
Więc następny w kolejce jest luffy :D
0
@skubi99 może przebudzi owoc
Albo nowy Gear ;)
0
@clyde Messi z lewym pierwsi egzekwo? :D
0
@kamilop nie chodzi mi o porównanie do salaha
Tylko ogólnie że mógłby mieć o wiele lepsze gdyby strzelał karne i łapał głupich kartek i zawieszen
0
@skubi99 jak myślisz luffy pokona kaido czy wymyśla coś innego?
1
@Sau_Ron uu wpadła mu druga liga hiszpańska
0
@mekston czyli żaden z nich nie wygra
Ciekawe na kogo będzie następny xd
1
@Zxcvb1 to zależy więcej trofeum a właściwie jakiekolwiek dał salah co nie ziena faktu że gra w lepszej drużynie niż live Suáreza
Liczby Suáreza też są trochę gorsze przez to że nie wykonywał karnych i wiele razy pauzował.
Dla mnie Suárez lepszy
Najlepsza 9 jaka oglądałem
0
@gumaz gripex jakieś psikadlo do garda i te saszetki do rozpuszczenia w wodzie
Chciałbym ;D
Niestety w środę zaliczenie z anatomii xd
1
@BarcaInfo wpakował się w bagno więc pozostały mu tylko się śmiać xd
1
@MarioVeB! Golfista akurat im się spłacil
0
@Herato nie licząc Ronaldo to Benz
0
@gumaz nie
Przynajmniej objawy na to nie wskazują
Raczej mocne przeziębienie xd
0
@dmcteam grałbym w piłkę na hali
Ale jestem chory i zamulam w domu xdd
2
@DaPidejpi zwrota boriksona w tej piosence to coś pięknego :D
0
@Dzieniu wyślij zdjęcie kota o mogę wziąć :D