1

@Sau_Ron piękna to by była informacja
Kibicuje ;)

0

@BarcaInfo nawet śmieszne
tylko nie dla nas xd

0

Nie no tylko nie alba xddd

0

@Don-Corleone szkoda gadac xd

0

@Arkon z Realem grał dobrze
Szkoda że nie ma konkurencji xd
Rotacja pewnie by mu się przysluzyla xd

0

@Lisek z tym samym trenerem może być ciężko xd

1

@AmigoBlancos naszym zawodnikom ucięli jaja i serce
A trenerowi mózg będzie ciężko xd

0

@BarcaInfo @Pawel13sz co ty na to??

0

@John_Doe jest taka jedna...

0

W jaki sposób straciliśmy bramkę?
Czyj błąd?

0

@Messibestplayerintheworld sezon po przejściach

1

@Janiama 2-0 dla nas

0

@Lola120 natomiast Aguero strzeli trzy ;D

0

@Sau_Ron dziwne ,ze nigdy nie nie wygrał złotej pilki

0

@skubi99 wlecialy spojlery nowego chaptera i ponoć law i kid mają przebudzic
Więc następny w kolejce jest luffy :D

0

@skubi99 może przebudzi owoc
Albo nowy Gear ;)

0

@clyde Messi z lewym pierwsi egzekwo? :D

0

@kamilop nie chodzi mi o porównanie do salaha
Tylko ogólnie że mógłby mieć o wiele lepsze gdyby strzelał karne i łapał głupich kartek i zawieszen

0

@skubi99 jak myślisz luffy pokona kaido czy wymyśla coś innego?

1

@Sau_Ron uu wpadła mu druga liga hiszpańska

0

@mekston czyli żaden z nich nie wygra
Ciekawe na kogo będzie następny xd

1

@Zxcvb1 to zależy więcej trofeum a właściwie jakiekolwiek dał salah co nie ziena faktu że gra w lepszej drużynie niż live Suáreza
Liczby Suáreza też są trochę gorsze przez to że nie wykonywał karnych i wiele razy pauzował.
Dla mnie Suárez lepszy
Najlepsza 9 jaka oglądałem

0

@gumaz gripex jakieś psikadlo do garda i te saszetki do rozpuszczenia w wodzie
Chciałbym ;D
Niestety w środę zaliczenie z anatomii xd

1

@BarcaInfo wpakował się w bagno więc pozostały mu tylko się śmiać xd

1

@MarioVeB! Golfista akurat im się spłacil

0

@Herato nie licząc Ronaldo to Benz

0

@gumaz nie
Przynajmniej objawy na to nie wskazują
Raczej mocne przeziębienie xd

0

@dmcteam grałbym w piłkę na hali
Ale jestem chory i zamulam w domu xdd

2

@DaPidejpi zwrota boriksona w tej piosence to coś pięknego :D

0

@Dzieniu wyślij zdjęcie kota o mogę wziąć :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?