1

@LeoMessiah powinienem być :D

0

@Woland10 zupełnie inny styl zawodnika

0

@Yosemite można go wziac razem z gaya :D

2

@Rust_Cohle fajnie ze się ogarnął ;)

0

@AlexDark00 uu to lepiej ode mnie
Ja lewy 98 foden 98 chillwel 97 kilku paredesow 96 richarlison 96 itd ;D
Jeszcze zrobiłem sb picka z ikona optimus prime czy jakoś tak i trafiłem
Besta 94

0

@AlexDark00 trafiłeś coś fajnego?

0

@Rust_Cohle jak łyka to znaczy że dobrze :d

0

@Encore dobrze mu wychodzi ;D

2

@Woland10 coś w tym może być bo dużo ludzi patrzy przez sentyment przez co gloryfikuje mocno swoich idoli z przed lat
Jednak przykład xaviego i Iniesty jest chyba nienajlepszy
Moim zdaniem poradzili by sobie w dzisiejszej piłce
Obaj tyrali jak wół, cały czas byli w ruchu, nie bali się pracować dla drużyny, mocno walczyli w obronie.
Jedyna ich wada to może być brak siły i szybkości choć ta siła to nie musi być problem bo i tak ciężko było ich przepchac bo genialnie trzymali się na nogach
Jeśli chodzi o aspekty techniczne no to nie trzeba dyskutować wiadomo, że top.
Myślę że daliby sb radę w każdej drużynie i w każdym systemie ;D

0

Ale teraz jest przyjemny czas w fifce ;D
Robię sb sbc 10 razy 85+ i farmie zawodników ;p

1

@GuerillaAthletic Eden hazard też mówił że thogan jego młodszy brat ma od niego o wiele większy talent xd

6

@LeoMessiah jesli patrzymy na całokształt to chyba lewy>suarez a jeśli prime to suarez>lewy :D

0

@Lola120 fajna sprawa ;)
Ja grałem na orliku z seba walukiewiczem ale wtedy jeszcze był mlodzikiem w Legii ;D

2

@MontelQ po meczu Neymara z Bayernem i ocenieniu go na 4.0 czy tam mniej nawet nie patrzę na ich oceny xd

0

Ajaj no i Grecja z bramka xddd

0

@masq ;D
Symulki to nie problem ma genialne pokrętło i odejście
Takiego goscia nam brakuje w kadrze ;)

0

@Herato dają lalunie do przodu i jakoś to będzie ;D

0

Szkoda że te plotki z wypożyczenie Sterlinga przez barce się nie sprawdziły xd
Ale by chodził :o

0

@Ratamahatta deulo był chociaż szybki ;p

1

@KrwawiaceoczyVEB im więcej magikow tym lepiej ;D

0

@Jacu327 ponoć Diego godin nie chciał grać z nim stąd mało gra w Cagliari
Plus mieli słabe wyniki więc trener zaczął kombinować że składem
A skoro nie gra w klubie to w kadrze raczej też nie pogra :/

0

@MarioVeB! Może tak być
Te kursy na Szwedów coś za dobre xd

0

@Pawel13sz ciężko powiedzieć
Myślę że obie strzela bramkę i anglia wygra
A ile to nw xd

1

@Janiama Polska gurom

0

@Yosemite kusi włąsnie ;p

1

@Pawel13sz poczekam na składy i cos rzucę na nich ;)

0

@Khajio mam nadzieje ,zę przynajmniej obserwują sytuacje
chlopak sie genialnie zapowiada a skoro jest naszym kibicem to trzeba to wykorzystać :D

0

grecja szwecja
jak myślcie szwedzi to biorą czy poteżna grecja zgarnia 3punkciki?

1

@Khajio jeśli będzie zasuwać w obronie jak pedri to czemu nie ;p

0

@ranger3120 może nad swieżo obciętym gryzkiem? ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?