0

orientuje sie ktos z was czy nie zagra dzisiaj jakis wazny zawodnik kadry urugwaju ?

0

wow na ten moment hiszpania jest w słabej sytuacji w swojej grupie po 4 meczach mają 7pkt
natomiast szwecja po 3meczach 9 pkt
zobaczymy jak to będzie dalej xd

1

@GeneralXavi coś w tym jest
Suárez się o wiele gorzej starzeje a szkoda ://
Z drugiej strony ma kolano do wymiany także żeby się utrzymać na szczycie musiał zmienić styl gry

0

Sterling co robi liczby dla repry
Na euro wszystko co dobre przechodziło przez niego
Dziś bramka asysta
Może w końcu coś mu przeskoczyło i nauczył się strzelać i podejmować dobre decyzję ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@ElTomas no to jest fakt xd
Niestety nie mamy kim ich zastąpić xd

2

Ale lewy go wywiózł xDDD

0

Belgia już kończy zabawę xd

0

szczerze nie mam opinii
zobaczymy za jaakis czas jakie było to okienko xd

0

@masq jak będziesz cos wiedział o peaky i saulu to pisz :D

1

@Zoker xDDD
Dobre ;D

0

@AmigoBlancos isco powinien pojsc w jego ślady ;p
szkoda ,ze tak się zmarnował :v

0

@AmigoBlancos właściwie to dlaczego go sprzedali ?

1

@Sysia11 tak
chociaż pewnie w tym okienku by się go pozbyli to myśle, ze w poprzednim sezonie mogłby nam wiele dać
kto wie moze byśmy zdobyli mistrzostwo ;p

4

Ronaldo
Co za kozak :o

0

@AmigoBlancos zwykle w najważniejszych momentach był kontuzjowany
Ale jak już grał to robił miazgę
Moim zdaniem taki transfer 6 na 10 ;D

1

@Pawel13sz to będzie ciekawy sezon :D

0

@Piorun jest i odziwo nigdy nie spróbowałem a jak ktoś zamawiał to wyglądało mega git

1

@Rust_Cohle jestem w szoku ,ze busi i alba dostali tak mało głosów xd

0

@barcowy1899 fabs chyba wtedy zapowiadał sie na jednego z najlepszych pomocników na świecie ;D

1

@MesQueUnClub96 to znaczy ja też w sumie bardziej doceniam neya ;D
Uważam ,ze aktualnie jest zawodnikiem jedynym w swoim rodzaju i dla mnie
ney>lewy ale jesli chodzi o całokształt kariery to brazylijczyk powinien o wiele wiecej wyciągnąć xd

2

@MesQueUnClub96 raczej fakt xd

0

@svensonFCB fajne ciuchy można wyciągnąc a w szczególności koszulki piłkarskie ;D

1

@maatiixx chyba fati będzie musiał grać na 9
ponoć w juniorach tak grał i myśle ,ze mogłoby sieto sprawdzić
Jeśli ansu troche dorobi sb masy towtedy będzie idealnie ;D

0

@parpe jeszcze mbappe

0

Atlletico ma obowiązek wykupu za te 40 czy po dwóch latach mg go tak po prostu oddać? Xd

0

@masq tak z 60 mln i już by było spoko xd

2

@Kettger kox
W sumie best i Stoiczkow reż się wydają git

0

@halfnolife którykolwiek xd

0

@HarveySpecter w Fm'ie jest terminatorem ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?