kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
orientuje sie ktos z was czy nie zagra dzisiaj jakis wazny zawodnik kadry urugwaju ?
0
wow na ten moment hiszpania jest w słabej sytuacji w swojej grupie po 4 meczach mają 7pkt
natomiast szwecja po 3meczach 9 pkt
zobaczymy jak to będzie dalej xd
1
@GeneralXavi coś w tym jest
Suárez się o wiele gorzej starzeje a szkoda ://
Z drugiej strony ma kolano do wymiany także żeby się utrzymać na szczycie musiał zmienić styl gry
0
Sterling co robi liczby dla repry
Na euro wszystko co dobre przechodziło przez niego
Dziś bramka asysta
Może w końcu coś mu przeskoczyło i nauczył się strzelać i podejmować dobre decyzję ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@ElTomas no to jest fakt xd
Niestety nie mamy kim ich zastąpić xd
2
Ale lewy go wywiózł xDDD
0
Belgia już kończy zabawę xd
0
szczerze nie mam opinii
zobaczymy za jaakis czas jakie było to okienko xd
0
@masq jak będziesz cos wiedział o peaky i saulu to pisz :D
1
@Zoker xDDD
Dobre ;D
0
@AmigoBlancos isco powinien pojsc w jego ślady ;p
szkoda ,ze tak się zmarnował :v
0
@AmigoBlancos właściwie to dlaczego go sprzedali ?
1
@Sysia11 tak
chociaż pewnie w tym okienku by się go pozbyli to myśle, ze w poprzednim sezonie mogłby nam wiele dać
kto wie moze byśmy zdobyli mistrzostwo ;p
4
Ronaldo
Co za kozak :o
0
@AmigoBlancos zwykle w najważniejszych momentach był kontuzjowany
Ale jak już grał to robił miazgę
Moim zdaniem taki transfer 6 na 10 ;D
1
@Pawel13sz to będzie ciekawy sezon :D
0
@Piorun jest i odziwo nigdy nie spróbowałem a jak ktoś zamawiał to wyglądało mega git
1
@Rust_Cohle jestem w szoku ,ze busi i alba dostali tak mało głosów xd
0
@barcowy1899 fabs chyba wtedy zapowiadał sie na jednego z najlepszych pomocników na świecie ;D
1
@MesQueUnClub96 to znaczy ja też w sumie bardziej doceniam neya ;D
Uważam ,ze aktualnie jest zawodnikiem jedynym w swoim rodzaju i dla mnie
ney>lewy ale jesli chodzi o całokształt kariery to brazylijczyk powinien o wiele wiecej wyciągnąć xd
2
@MesQueUnClub96 raczej fakt xd
0
@svensonFCB fajne ciuchy można wyciągnąc a w szczególności koszulki piłkarskie ;D
1
@maatiixx chyba fati będzie musiał grać na 9
ponoć w juniorach tak grał i myśle ,ze mogłoby sieto sprawdzić
Jeśli ansu troche dorobi sb masy towtedy będzie idealnie ;D
0
@parpe jeszcze mbappe
0
Atlletico ma obowiązek wykupu za te 40 czy po dwóch latach mg go tak po prostu oddać? Xd
0
@masq tak z 60 mln i już by było spoko xd
2
@Kettger kox
W sumie best i Stoiczkow reż się wydają git
0
@halfnolife którykolwiek xd
0
@HarveySpecter w Fm'ie jest terminatorem ;p