kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
13 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ProMILs najpopularniejszy jest paleciak
0
@A_Gomesinho_21 bardzo dobry taktyk
Jednak nie stworzony pod wizję gry Barcy
No i szacuneczek za wyniki w lidze hiszpańskiej
0
@KrychaFCB gościu przedemna wziął 5 i właśnie byłem w szoku ze pozwalają tyle brać ;D
1
@Encore właściciel live jest sknera i tyle co tu dużo mówić xd
0
@KrychaFCB są jakieś ograniczenia ile może kupić jedna osoba?
0
@Encore to zależy jeśli dzięki temu Messi byłby w klubie
To chciałbym żeby się odbyła
No i oczywiście jeśli Atleti doplaciloby dobre sianko
1
@Deviler obie strzela
0
@Katalonbar a ogólnie najlepszy piłkarz?
0
@marcin000019 trzeba umieć negocjować xd
0
@MesQueUnClub96 oglądałeś regularnie PSG w tamtym sezonie?
1
@masq zdroweczka ;D
1
@SkilledHydra16 właściwie nie kto a komu xdd
0
@sendesara griz w tym sezonie wejdzie na szczyt ;)
0
@Encore gerardzik ma to ;)
0
@chavez ich poziom ;p
0
@Katalonbar City
0
@clyde zakupiona chwilę przed tragedia xd
11
@doc w sumie to mają beznadziejna pomoc
Niech wezmą obu ;p
0
@aldewir uu szkoda
Takie newsy go omijają ://
0
@udarpawarotam nad jeziorkiem na 5 dni
I w następnym tygodniu w góry na 5 dni
Poza tym częste wypady nad jeziorko
0
@Objectivo hyper link :D
0
Ponoć David Luiz jest łączony z transferem do realu xDDD
@AmigoBlancos jak oceniasz to wzmocnienie składu ;D
1
@Katalonbar ale kot :OO
1
@Yosemite uu sevilla ciekawe wzmocnienie
licze ,ze powalczą w tym roku ;D
0
@IronSanHybrid jaki riki specjalnie do zdjec sie podlizuje ;p
0
@LeoMessiah to zależy
Jeśli mam coś zrobić , zdać to pesymistycznie . Nie napalam się że coś my wyjdzie idealnie , podchodzę do tego z dystansem.
Natomiast ogólne nastawienie do życia pozytywne . Niczym się jakoś specjalnie nie przejmuje, staram sie korzystać z życia ;D
1
@KrwawiaceoczyVEB iker
Alves Puyol masche Marcelo
Busi Xavi Iniesta
Ney Suárez Messi
Mało kreatywnie ale jest ;p
Ławka kdb Pogba silva fabs Verratti
0
@pres ciekawa opinia ;)
0
@nawy12 wszystkim nie dogodzisz xd
0
@Fenelon mamy dużo młodych zawodników których wartość będzie wzrastać także luzik
Będziemy się piąć w górę ;D