kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
13 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Lola120 kiedyś obejrzę tego lucyfera ;p
0
@Lisek wnioski nasuwają się same ;)
0
@BarcaInfo a interesują się icardim?
Myślę że to byłby idealny transfer
0
@Chakalaka to zależy xd
Jakby odszedł gryzek to najbardziej bym chciał Bernardo
Moim zdaniem potrafi brać grę na siebie i idealnie nadawał by się w roli lidera co pokazał w Monaco i man City ( ten sezon co de Bruyne był cały czas kontuzjowany).
Dodatkowo mocno przypomina mi inieste ;p
Sterling gra na obu skrzydłach ( co jest gigantycznym plusem) i ma coś czego aktualnie brakuje naszym skrzydłowym czyli ten gaz, odejście na kilku metrach. Przydałby nam się zawodnik robiący taki wiatr z przodu.
Najmniej widziałbym u nas mahreza ( co nie zmienia faktu że Bym go wziął ;p)
Bajeczna technika i strzał z dystansu, dodatkowo wspaniały drybling. Jest też najstarszy z tej trójki i w przypadku kupna Radka gryzek by musiał grać na ataku.
Podsumowując brałbym 3 ale najbardziej chciałbym Bernardo :D
1
@PJ1985 bramka równo ( w poprzednim sezonie lepszy belg)
Środek obrony wy ( choć nie mamy daleko, bo real ma totalnie przeciętna obronę
Lewa obrona alba zdecydowanie nie ma co dyskutować
Prawa wy ( my nawet nie mamy kogo tam dać xD)
Środek pola wy ( ale różnica też jest niewielka)
Ls moim zdaniem fati Depay > hazard vini ale też mała różnica
N wy
Ps gryzek jest lepszy od każdego waszego ps chyba że już wliczamy
Mbappe to wtedy inna sprawa ;D
Moim zdaniem wraz ze ściągnięciem Mbappe stajecie się faworytem ligi hiszpańskiej i macie większe szanse w LM. Jeszcze jak dopisze zdrowie hazardowi to klękajcie narody ;p
Jednak macie o wiele gorsza kadrę od City PSG i Chelsea. Ich drużyny są bardziej kompletne .
Niestety jesteśmy od was słabsza drużyna i tu nie ma o czym gadać xd
Jedyne co mamy od was lepsze to tak naprawdę potencjał w młodzieży ale to
też się okaże w tym sezonie
Powodzenia liczę na ciekawe klasyki ;D
0
@ChampionLW raczej nie
Poza Messim ściągnęli kilku ciekawych zawodników
Poza tym jeszcze mają czas żeby kupić napastnika ;)
1
@FCB24 Tuchel niedoceniany
Może to niepopularna opinia ale moim zdaniem jest najlepszym trenerem na świecie ;)
Przeceniany natomiast jest ogs, poche ,
1
@Arkadio90 moim zdaniem jest totalnie przereklamowany
Żeby tak potężna kadra jak United nic nie wygrywała ...
0
@Chakalaka mahrez/sterling/silva i git ;D
1
@PatrychoO bogaty inwestor i jazda :D
jak w fifce ;p
1
Są już kursy na zwycięstwo Villarealu w lidze europy ?
0
@tobiasson92 mimo wszysko wydaje mi sie, ze sevilla jest wyraźnie lepsza od pozostałych drużyn ale zobaczymy :D
0
@Abominacja nie
jakby nie patrzeć to byłaby dla nas kompromiacja spaśc do tych rozgrywek xd
0
@LukaszFan tez ciekawa opcja ;p
0
@Encore villareal united
a atalanta wygra ligę europy ;P
0
szkoda lipska :///
moze przynajmniej powalczą o bundesligę ;D
0
no to co wyjdziemy z drugiego miejsca i trafimy na zwycięzce z grupy psg/city
ciekawie sie zapowiada :D
0
@Elosek nie wzieli messiego tylko jacka dlatego bo kazdy byl pewien ,ze messi zostanie w barcy xd
0
@HERORICH2 fajnie by było
0
@JohnnyBarca inna charakterystyka zawodnika
Poza tym pewnie wtedy już mysleli że dogadają się z kejnem
0
@Volk możliwe
Co nie zmienia faktu że my wyszliśmy na tym o wiele gorzej niż sam Neymar
1
@LeoMessiah technikum elektryczne zawod elektryk
i teraz studia fizjoterapia
1
@kkbarca a ten Vietto się fajnie zapowiadał
Szkoda że tak potoczyła sie jego kariera :/
0
@WiecekFCB grałem jeden niecały sezon
I w Sumie było całkiem zabawnie ;D
1
@Yosemite ale rakieta :oo
0
@Kusco15 przynajmniej nie jest nudno ;p
2
@Rust_Cohle smacznego ;)
0
@l0Messini chłopak nie ściana można przesunąć ;p
a tak serio lepiej ,zebyś odpuścił xd
1
@HERORICH2 licze na bernardo w la liga
0
@JimMorrisonFCB jeszcze
alves był najlepszym PO w swoich latach i pewnie jednym z lepszych w historii .
Pique też czołówka (wydaje mi isę ,że jest lepszy od Puyola )
nadal wyglada to mizernie xd