kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
13 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87 nie no bez przesady z tym porównywaniem do figo
To już herezja xdd
0
@Yosemite Pochettino stoi w najgorszym położeniu
Jeśli nie będzie teraz wyników to pewnie będzie skreślony jako trener wielkich klubów xd
0
@cules100pro nie
a ty ?;p
0
@BombowiecKrawczyk mnie też
Jest anglikiem, gra ładnie dla oka i kupuje go angielski zespół
Dodatkowo jest młody i i był liderem objawienia poprzednich rozgrywek
Wszystko się zgadza ;D
0
Dzięki za wszystko Sam
Czas odbudować karierę gdzie indziej ;)
1
@masq powodzenia ;)
0
@Encore z drugiej strony taka okazja nie zdarza zbyt często
kto nie chce mieć najlepszego pilkarza w historii u siebie
poza tym zna lige jest kilka osob z ameryki poludniowej + bardzo dobry trener ktory jest jeszcze jego rodakiem
jesli nie chce opuszczac hiszpanii idealna opcja :D
0
@VamosRakieta busi alba i brejt
0
@marcin000019 również się zgłaszam ;D
0
@AmigoBlancos taktyczny
1
@mekston martinek brejt ;p
0
@kodi77 mało kto nie płakał ;//
0
@SinMistico messi nie mogłby grać za darmo
pewnie sa jakieś reguły ktore określają minimalna pensje dla daneego zawodnika ( przynajmniej takmi sie wydaje ;D)
1
@amanter no i inter gryzka i jes klasa :D
0
gdzie mogę znaleźć ransmisje konferencji?
0
gdzie mg znaleźć transmisje ?
2
@zadafcb no i o to chodzi ;D
0
@klopx fejk...
0
@LeoMessiah w Hiszpanii jest tak że można mieć numery tylko od 1 do 25
Dlatego nikt nie zablokuje dychy bo wtedy nie będzie można zarejestrować dodatkowego zawodnika
Będzie to ogromne osłabienie bo sami sobie wtedy skurczymy kadrę
0
@BART97 to coś złego? ;p
1
To co może znowu weźmiemy tego malcoma
Młody, pozycja Messiego, ułożona lewa noga, nie zjada go presja w finałach
Nic tylko brać
Okazja!!
0
@BartqRKO chyba drugi raz zdobył złoto
Olimpijskie ;D
0
@Messibestplayerintheworld woww
To by było coś jakby przeszedł do Atleti
Gość ma zelazne płuca i bajeczna technikę fajnie by się to oglądało
1
@socha to musi się zgrać
Poza tym niewiadomo czy Pochettino poradzi sobie z takim gwiazdozbiorem
0
@doc ciekawe kto weźmie 10 ;)
1
@Pawel13sz ehh ale mi się przykro zrobiło xd
0
@pedrixxx w meczu legend
albo za kilka sezonów moze go wezmą na rok ,żeby domknąć ten piekny rozdział historii
0
@Zytko gdzie ja napisałem ,ze MA ?
zapytałem czy jest taka mozliwośc i tyle
0
@Abominacja wiekszość klubów ma obsadzoną pozycje na której gra messi ( poza tym leo jest specyficznym zawodnikiem nie pracuje za duzo w obronie dodatkowo niby jest prawym skrzydłoym a gra w srodku pola )
no i mogłby zaburzyć hierarchie płacową w niektórych klubach
mogłby sie zrobić ferment w szatni w koncu nie kazdy chce byc numerem 2
No i przykladowo niektóre ligi mogą mieć ustalony jakis limit płac i biorąc messiego by go przekroczyli
0
@Kosteq73 plotki ploteczki sa zawsze ;D