1

@lucca87 nie no bez przesady z tym porównywaniem do figo
To już herezja xdd

0

@Yosemite Pochettino stoi w najgorszym położeniu
Jeśli nie będzie teraz wyników to pewnie będzie skreślony jako trener wielkich klubów xd

0

@cules100pro nie
a ty ?;p

0

@BombowiecKrawczyk mnie też
Jest anglikiem, gra ładnie dla oka i kupuje go angielski zespół
Dodatkowo jest młody i i był liderem objawienia poprzednich rozgrywek
Wszystko się zgadza ;D

0

Dzięki za wszystko Sam
Czas odbudować karierę gdzie indziej ;)

1

@masq powodzenia ;)

0

@Encore z drugiej strony taka okazja nie zdarza zbyt często
kto nie chce mieć najlepszego pilkarza w historii u siebie
poza tym zna lige jest kilka osob z ameryki poludniowej + bardzo dobry trener ktory jest jeszcze jego rodakiem
jesli nie chce opuszczac hiszpanii idealna opcja :D

0

@VamosRakieta busi alba i brejt

0

@marcin000019 również się zgłaszam ;D

0

@AmigoBlancos taktyczny

1

@mekston martinek brejt ;p

0

@kodi77 mało kto nie płakał ;//

0

@SinMistico messi nie mogłby grać za darmo
pewnie sa jakieś reguły ktore określają minimalna pensje dla daneego zawodnika ( przynajmniej takmi sie wydaje ;D)

1

@amanter no i inter gryzka i jes klasa :D

0

gdzie mogę znaleźć ransmisje konferencji?

0

gdzie mg znaleźć transmisje ?

2

@zadafcb no i o to chodzi ;D

0

@klopx fejk...

0

@LeoMessiah w Hiszpanii jest tak że można mieć numery tylko od 1 do 25
Dlatego nikt nie zablokuje dychy bo wtedy nie będzie można zarejestrować dodatkowego zawodnika
Będzie to ogromne osłabienie bo sami sobie wtedy skurczymy kadrę

0

@BART97 to coś złego? ;p

1

To co może znowu weźmiemy tego malcoma
Młody, pozycja Messiego, ułożona lewa noga, nie zjada go presja w finałach
Nic tylko brać
Okazja!!

0

@BartqRKO chyba drugi raz zdobył złoto
Olimpijskie ;D

0

@Messibestplayerintheworld woww
To by było coś jakby przeszedł do Atleti
Gość ma zelazne płuca i bajeczna technikę fajnie by się to oglądało

1

@socha to musi się zgrać
Poza tym niewiadomo czy Pochettino poradzi sobie z takim gwiazdozbiorem

0

@doc ciekawe kto weźmie 10 ;)

1

@Pawel13sz ehh ale mi się przykro zrobiło xd

0

@pedrixxx w meczu legend
albo za kilka sezonów moze go wezmą na rok ,żeby domknąć ten piekny rozdział historii

0

@Zytko gdzie ja napisałem ,ze MA ?
zapytałem czy jest taka mozliwośc i tyle

0

@Abominacja wiekszość klubów ma obsadzoną pozycje na której gra messi ( poza tym leo jest specyficznym zawodnikiem nie pracuje za duzo w obronie dodatkowo niby jest prawym skrzydłoym a gra w srodku pola )
no i mogłby zaburzyć hierarchie płacową w niektórych klubach
mogłby sie zrobić ferment w szatni w koncu nie kazdy chce byc numerem 2
No i przykladowo niektóre ligi mogą mieć ustalony jakis limit płac i biorąc messiego by go przekroczyli

0

@Kosteq73 plotki ploteczki sa zawsze ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?