kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle nawet tutaj ...
0
@Garbatyy kox dykcja , fajne teksty
jeszcze troche sentyment bo za dzieciaka sie go dużo słuchało ;p
1
@sebasek99 komentarz taktyczny
0
@Criss18Barca jeszcze ich prześcigniemy ;p
na spokojnie ;D
1
@BartqRKO spoko tylko ,że większośc takich chłopakow nie dochodzi do tego momentu przez powody wspomniane wyżej .
Cechy które wymieniasz najlepiej rozwiniete maja typowo osiedlowe grajki
technika uzytkowa ,gra jeden na jeden, kreatywne rozwiązania tego uczy podwórko . U nas natomiast katuje się przygotowanie fizyczne i takyczne a i tak nic z tego nie wychodzi .
Poza tym ci bardziej utalentowani zawoddnicy, często ich kreatywnośc jest tłumiona przez trenerów którzy karzą im zagrać bezpiecznie , badz starszych doświadczonych zawodników .
0
@daniel32778 nie jest tak źle jak ci sie wydaję jest wiele młodych którzy potrafia grać w piłkę
Problemem jest to co się dzieje potem ...
W wieku +/- gimnazjum zaczynają sie inne priorytety ( zaczynają zwracać uwagę na dziewczyny , wchodzą pierwsze uzywki, fajki, alkohol , do tego pierwsze poważniejsze kontuzje i większośc tych utalentowanych gości idzie w odstawke .
Szczegolnie jak ktos sie wyróznia i leci do innego miasta grać w lepszym klubie to też ma czas do pierwszej dłuzszej kontuzji , potem mowia ci nara bo na twoje miejsce jest kilku innych ( plus wejście w inne ,nowe towarzystwo i powody wymienione wyżej )
jednak w pewnym aspekach masz racje xd
Poza tym nasza myśl szkoleniowa ...
ile bysmy nie brali , nie jezdzili na jakieś szkolenia za granice itd to motywem przewodnim naszych szkólkach jest fizyka. Większośc szkółek patrzy na wynik , rodzice chodzą w dupę trenerowi niekiedy nawet rzucą w kieszeń żeby ich dzieciak grał . Dodatkowo sami trenerzy też porafia odstawic chłopaka po jakies kłotni bezpośrednio z nim bądz z jego rodzicami .
Cięzki temat a faktem jest ,ze często te najbardziej utalentowane dzieciaki nawet nie próbują swoich sił w klubach ponieważ widząc to jak sie zachowują ich trenujący równieśnicy tak zwane ,,Piłkarzyki " nie chce im się brać uziału w tej farsie ...
To dobry temat do pogadania przy kielichu ;p
zawsze fajnie się wymienic swoimi dośiadczeniami ;D
0
@PatrykBarca to ,ze dzesi jest ich najlepszym zawodnikiem to fakt nie opinia ;p
0
@max1982 powodzenia ;D
0
@max1982 ja niestety nie dałem się namówić xd
Jakby był powyżej 10.00 to już bym przytulił tysiaczka ;p
1
@MesQueUnClub96 opaliles się ?
1
@klopx zawsze śmieszne ;D
1
@Rust_Cohle mi ta piosenka też przeryła łeb xdd
Co każde wyjście ze znajomymi po 8 razy odpalane
A potem idziesz sb spokojnie a w głowie tylko
Jeszcze jedna xddd
1
@AmigoBlancos nic na siłę ;)
1
@AmigoBlancos te które wstawiasz i mnie oznaczasz ;D
Te o realu ;p
0
@AmigoBlancos jestem na czasie nie tylko dzięki twoim newsom ;p
1
@AmigoBlancos no to klasa
Ogólnie mój najlepszy ziomek jest za realem także nawet na ten temat możemy sb pogadać;D
0
@AmigoBlancos Gorzów wlkp
Województwo lubuskie ;D
2
@AmigoBlancos kiedyś polecimy na balecik panie madritisto i poczujesz druga młodość ;p
0
@Survier nie
w sumie nikt by za niego nie złozył tak śmiesznej propozycji
1
@Yosemite zeby zdecydowac sie na taki strzał w takim meczu bedac na takiej pozycji :oo
Moim zdaniem nawet ładniejsza od tej bejla :D
0
@paweldunajecfcb całkiem spoko do obejrzenia z dziewczyna lub w gronie znajomych
nie jest to jakaś ambitna produkcja z wybitną fabułą .
Jęsli chcesz sobbie obejrzeć cos luźnego to odpalaj ;D
0
@Janas11224 tez prawda ;D
0
@Pawelec7 hahaha mocne XDD
0
@Janas11224 niech se chodzą jak chcą ;p
Kogo to obchodzi xd
0
@sendesara terminator
1
@agaFCB no i mam smaka ;D
0
Komentarz usunięty
0
@Dembouz1899 co za imbecyl
0
@Encore okej
no to nie ma co obstawiać xd
0
orientuje sie ktos z was czy nie zagra dzisiaj jakis wazny zawodnik kadry urugwaju ?