0

grecja szwecja
jak myślcie szwedzi to biorą czy poteżna grecja zgarnia 3punkciki?

1

@Khajio jeśli będzie zasuwać w obronie jak pedri to czemu nie ;p

0

@ranger3120 może nad swieżo obciętym gryzkiem? ;D

0

@Woland10 ktoś tu kiedyś robił artykuły
I z nich wynikało że Kane ma najlepsze wykończenie że wszystkich napastników
Potrzebuje najmniej sytuacji do strzelenia gola.
Jednak nie pamiętam kto to był

0

@cules100pro a tak się zapowiadał
na tych młodzieżowych mistrzostwach europy był terminatorem
może sie jeszcze odbuduje

0

@konrad1661 mozliwe
co nie zmienia faktu że ja osobiście więcej wyciągam z nauki stacjonarnej
Więc wolałbym chodzić ;p

1

@mikiiki jeśli bym rzucił to bylby przegrany xD
Naszczescie tego nie zrobiłem xd
Czekam na mecze klubowe chyba że jutro coś fajnego wyhacze ;p

0

@Encore Neymar środka pola ;p

1

@Yosemite szkoda że do nas przyszedł
I on sb przystopowal karierę i my na tym nic szczególnego nie zyskaliśmy xd

1

@Janiama jest jak jest
Trzeba po prostu obserwować xd
Niby jest to jakaś dodatkową opcja taktyczna bo pewnie się dobrze zastawi , odegra , no i będzie na kogo wrzucić, przedłuży lage, wygra pojedynek glowkowy itd...
Jednak ciężko będzie się to oglądać xd

0

@konrad1661 idę na studia w tym roku ;D
Ale przez wzgląd na zdalną edukację mam taką opinie xd

13

Niesamowite
Zapowiada się że po wyrzuceniu pół miliarda w błoto na wzmocnienia ataku
Nasze największe wzmocnienie przyszło za darmo xdd

0

@paweldunajecfcb lirycznie kot :D
a skillowo cięzko powiedzieć bo nie ma takich nutek w których mogłby sie wykazać ( przynajmniej ja nie znam xd)
no i buja a to najwazniejsze ;D

0

@konrad1661 no i chociażby z powodu tej perełki waro pojść ;p

0

@konrad1661 ja wole na miejscu
ławiej mi się uczy mając kontakt z nauczycielem , jestem bardziej skupiony i mam większe chęci . Poza tym łatwiej wtedy nawiązac kontakt z wykładowcami i resztą grupy

1

@jedrek7000 moj ziomek jest ,,specjalistą'' jeśli chodzi o ten uraz
cztery raz mu poszła xd
jesli jesteś starszy to operacja i wycinają xd
u młodych raczej szycie
idz do dobrego fizjo ;D

4

@Lola120 bol plecow to taki starter pack ;D
najlepszego ;)

0

@clyde też dobre
tylko niedokończone xd

1

@swiergol2 one piece
historia jest mega ciekawa
tylko problemem jest mocne rozciąggnięcie serii
często na początku odcinków sa kikuminutowe powtórki z poprzednich odcinków poza tym poczatkowe arki nie sa jakieś niewiadomo jak ciekawe
Jednak jeśli chodzi o rozbudowe świata , historię różnych postaci , i spojnośc fabularna
Top

0

@Comfortable_ @Dzemik55 tak jest kakashi
troche nizej itachi

0

@osa91 ajaj
Boli na sama myśl :/

0

@Dzemik55 szkoda gadać...

0

@Comfortable_ spoko jak zacznę oglądać to napisze do cb ;p

0

@Comfortable_ z tych wieloodcinkowych obejrzałem naruto i one pieca
Bleach jest porównywalny?

0

@Comfortable_ warto obejrzeć?

1

@GeneralXavi może Ashwaghanda?

0

@Bykunn nie ma co komukolwiek źle życzyć xd
potem jest większa satysfakcja ze zwycięstwa nad druzyna która grała swoim najmocniejszym składem ;D

0

@Herato raczej nie
może być cięzko z napływem nowych kibiców a stara gwardia będzie sie trzymać :D

1

@Rust_Cohle
ragnar
walter white
Rust Cohle
choc jest wiele wybitnych postaci :D

1

@clyde attack of titan to totalny sztos
szkoda ,ze dopiero w styczniu będzie kontynuacja ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?