kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
grecja szwecja
jak myślcie szwedzi to biorą czy poteżna grecja zgarnia 3punkciki?
1
@Khajio jeśli będzie zasuwać w obronie jak pedri to czemu nie ;p
0
@ranger3120 może nad swieżo obciętym gryzkiem? ;D
0
@Woland10 ktoś tu kiedyś robił artykuły
I z nich wynikało że Kane ma najlepsze wykończenie że wszystkich napastników
Potrzebuje najmniej sytuacji do strzelenia gola.
Jednak nie pamiętam kto to był
0
@cules100pro a tak się zapowiadał
na tych młodzieżowych mistrzostwach europy był terminatorem
może sie jeszcze odbuduje
0
@konrad1661 mozliwe
co nie zmienia faktu że ja osobiście więcej wyciągam z nauki stacjonarnej
Więc wolałbym chodzić ;p
1
@mikiiki jeśli bym rzucił to bylby przegrany xD
Naszczescie tego nie zrobiłem xd
Czekam na mecze klubowe chyba że jutro coś fajnego wyhacze ;p
0
@Encore Neymar środka pola ;p
1
@Yosemite szkoda że do nas przyszedł
I on sb przystopowal karierę i my na tym nic szczególnego nie zyskaliśmy xd
1
@Janiama jest jak jest
Trzeba po prostu obserwować xd
Niby jest to jakaś dodatkową opcja taktyczna bo pewnie się dobrze zastawi , odegra , no i będzie na kogo wrzucić, przedłuży lage, wygra pojedynek glowkowy itd...
Jednak ciężko będzie się to oglądać xd
0
@konrad1661 idę na studia w tym roku ;D
Ale przez wzgląd na zdalną edukację mam taką opinie xd
13
Niesamowite
Zapowiada się że po wyrzuceniu pół miliarda w błoto na wzmocnienia ataku
Nasze największe wzmocnienie przyszło za darmo xdd
0
@paweldunajecfcb lirycznie kot :D
a skillowo cięzko powiedzieć bo nie ma takich nutek w których mogłby sie wykazać ( przynajmniej ja nie znam xd)
no i buja a to najwazniejsze ;D
0
@konrad1661 no i chociażby z powodu tej perełki waro pojść ;p
0
@konrad1661 ja wole na miejscu
ławiej mi się uczy mając kontakt z nauczycielem , jestem bardziej skupiony i mam większe chęci . Poza tym łatwiej wtedy nawiązac kontakt z wykładowcami i resztą grupy
1
@jedrek7000 moj ziomek jest ,,specjalistą'' jeśli chodzi o ten uraz
cztery raz mu poszła xd
jesli jesteś starszy to operacja i wycinają xd
u młodych raczej szycie
idz do dobrego fizjo ;D
4
@Lola120 bol plecow to taki starter pack ;D
najlepszego ;)
0
@clyde też dobre
tylko niedokończone xd
1
@swiergol2 one piece
historia jest mega ciekawa
tylko problemem jest mocne rozciąggnięcie serii
często na początku odcinków sa kikuminutowe powtórki z poprzednich odcinków poza tym poczatkowe arki nie sa jakieś niewiadomo jak ciekawe
Jednak jeśli chodzi o rozbudowe świata , historię różnych postaci , i spojnośc fabularna
Top
0
@Comfortable_ @Dzemik55 tak jest kakashi
troche nizej itachi
0
@osa91 ajaj
Boli na sama myśl :/
0
@Dzemik55 szkoda gadać...
0
@Comfortable_ spoko jak zacznę oglądać to napisze do cb ;p
0
@Comfortable_ z tych wieloodcinkowych obejrzałem naruto i one pieca
Bleach jest porównywalny?
0
@Comfortable_ warto obejrzeć?
1
@GeneralXavi może Ashwaghanda?
0
@Bykunn nie ma co komukolwiek źle życzyć xd
potem jest większa satysfakcja ze zwycięstwa nad druzyna która grała swoim najmocniejszym składem ;D
0
@Herato raczej nie
może być cięzko z napływem nowych kibiców a stara gwardia będzie sie trzymać :D
1
@Rust_Cohle
ragnar
walter white
Rust Cohle
choc jest wiele wybitnych postaci :D
1
@clyde attack of titan to totalny sztos
szkoda ,ze dopiero w styczniu będzie kontynuacja ;P