kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Survier dobry w FMie jest
Można próbować :D
1
Nkuku 3 brameczka ;)
0
@TheNekro94 zdecydowanie
2
Ale pięknie gra Brugia
0
ney jeszcze nie dojezdza fizycznie
poza tym widać ,ze psg potrzebuje troche czasu ,zeby druzyna sie zgrała
ogląda ktoś milan /inter /lipsk jak graja ? :D
0
Co się dzieje w Liverpoolu xD
0
@tadzik447 kreatywnie ;D
chciałbym sprobować :D
1
@Uukasz_93 jak dla mnie czerwona xd
0
@Survier taktyczny komentarz
0
@domin1515 jak się nauczy rozgrywać to ma potencjał na topke obrońców
0
@AmigoBlancos liga mistrzów nigdy nie jest pewna
to rollercoaster
na ligę europy mg ci znaleźć coś ciekawego ;)
1
@kingJAMES fajnie by było jakby się przełamał ;D
0
@Survier kwesia gustu
kibicuje tylko barcelonie,i ich styl mnie przekonał do kibicowania im . inne druzyny oglądam ze względu na pojedynczych zawodników i nie chciałbym ,zebysmy grali jak liverpool ( jak borussia grała to nie pamiętam zbyt dobrze. Poza tym obiektywną ocene mogloby mi zasłaniać trzech polaków w składzie ,szczegolnie ,zę wteedy byłem młodszy )
Żeby coś drgnęło w lepszym kieruunku musimy dobrze rozerać letnie okienko transferowe i znaleźć odpowiedniego trenera
1
@AlicjaFCB było by miło gdybyś mnie oznaczyła ;)
moze znajde coś dla siebie :D
0
@Survier mozliwe ale nie mam psychy ,zęby oglądać ten styl gry w barcelonie xdd
0
@Esteban_ ja licze na cud w postaci kontaktów laporty z raiola , że jakimś cudem namowi pogbe, moze haalanda i dzięki temu paru innych zawodników też się skusi xd
0
@Koni8M jedyny plus to ogrywanie młodych xd
0
@pax jeśli będziesz robił jakoś analizę prosiłbym o oznaczenie ;D
1
luuk sie może pzydać ale na słabsze cofnięte druzyny
na przeciwnikow takich jak bayern potrzeba mobilnego napastnika
zobaczy czy bd jakies zmiany w przerwie ;p
0
@bartek00717 dałem czysta 2 na Wolfsburg
Wlecialem za 5 dyszek ;p
0
Piękny jest ten sport ;D
0
@Dankhog nigdy nie grałem w tibie :D
a w margonem gralismy za dzieciaka i czasami się wejdzie pograć ;p
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Dankhog nie ale gram w margonem dosyc podobne ;p
0
@Transu96 no i dzięki za propozycje ;p
1
@Arczek2001 zależy od taktyki trenera ;p
1
@Encore jak gra to zwykle jest najlepszy na boisku
a to ,ze gra rzadko to już inna sprawa xD
0
@bartek00717 niee nie grałem dzisiaj
ale jutro może coś poswiruje ;p
0
@Trexas gratki :D
Nasze zdrowie ;p
1
@Emhyr pewnie doliczyli kadre xd