0

@Survier dobry w FMie jest
Można próbować :D

1

Nkuku 3 brameczka ;)

0

@TheNekro94 zdecydowanie

2

Ale pięknie gra Brugia

0

ney jeszcze nie dojezdza fizycznie
poza tym widać ,ze psg potrzebuje troche czasu ,zeby druzyna sie zgrała
ogląda ktoś milan /inter /lipsk jak graja ? :D

0

Co się dzieje w Liverpoolu xD

0

@tadzik447 kreatywnie ;D
chciałbym sprobować :D

1

@Uukasz_93 jak dla mnie czerwona xd

0

@Survier taktyczny komentarz

0

@domin1515 jak się nauczy rozgrywać to ma potencjał na topke obrońców

0

@AmigoBlancos liga mistrzów nigdy nie jest pewna
to rollercoaster
na ligę europy mg ci znaleźć coś ciekawego ;)

1

@kingJAMES fajnie by było jakby się przełamał ;D

0

@Survier kwesia gustu
kibicuje tylko barcelonie,i ich styl mnie przekonał do kibicowania im . inne druzyny oglądam ze względu na pojedynczych zawodników i nie chciałbym ,zebysmy grali jak liverpool ( jak borussia grała to nie pamiętam zbyt dobrze. Poza tym obiektywną ocene mogloby mi zasłaniać trzech polaków w składzie ,szczegolnie ,zę wteedy byłem młodszy )
Żeby coś drgnęło w lepszym kieruunku musimy dobrze rozerać letnie okienko transferowe i znaleźć odpowiedniego trenera

1

@AlicjaFCB było by miło gdybyś mnie oznaczyła ;)
moze znajde coś dla siebie :D

0

@Survier mozliwe ale nie mam psychy ,zęby oglądać ten styl gry w barcelonie xdd

0

@Esteban_ ja licze na cud w postaci kontaktów laporty z raiola , że jakimś cudem namowi pogbe, moze haalanda i dzięki temu paru innych zawodników też się skusi xd

0

@Koni8M jedyny plus to ogrywanie młodych xd

0

@pax jeśli będziesz robił jakoś analizę prosiłbym o oznaczenie ;D

1

luuk sie może pzydać ale na słabsze cofnięte druzyny
na przeciwnikow takich jak bayern potrzeba mobilnego napastnika
zobaczy czy bd jakies zmiany w przerwie ;p

0

@bartek00717 dałem czysta 2 na Wolfsburg
Wlecialem za 5 dyszek ;p

0

Piękny jest ten sport ;D

0

@Dankhog nigdy nie grałem w tibie :D
a w margonem gralismy za dzieciaka i czasami się wejdzie pograć ;p

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Dankhog nie ale gram w margonem dosyc podobne ;p

0

@Transu96 no i dzięki za propozycje ;p

1

@Arczek2001 zależy od taktyki trenera ;p

1

@Encore jak gra to zwykle jest najlepszy na boisku
a to ,ze gra rzadko to już inna sprawa xD

0

@bartek00717 niee nie grałem dzisiaj
ale jutro może coś poswiruje ;p

0

@Trexas gratki :D
Nasze zdrowie ;p

1

@Emhyr pewnie doliczyli kadre xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?