kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@escarabajo wiadomo ze interesuje :D
Robisz kapitalna robotę ;)
0
@msmsms myślę że nie będzie tak źle :d
Na pewno coś tam powalczymy
To sport a w nim wszystko się może zdarzyć
Także mam nadzieję że będziemy zadowoleni po meczu :D
2
@Momals11 taktyczny komentarz
0
@tomasz.s94 najlepszego ;)
0
@Deeespacito mi się wydaje że bardziej przypomina Mbappe ;D
Ale i tak można wziąć ;p
0
@PatrychoO mats kante i donnaruma za dużo
6
@Maciek98 sprawdź jego liczby w Brazylii
Nie wyobrażam sb żeby vini robił podobne
Zobaczymy co pokaże w tym sezonie
Narazie ma obiecujący początek
0
@Herato i tak wyszło fajnie
I cieszę się że taki crack jak villa u nas zagrał
Co nie zmienia faktu że lepiej było szybciej kupić Luisa
On już w Ajaxie był terminatorem
4
@Kengo mega sie jarałem jego transferem
myslałem ,ze będzie idealnym zastepstwem neya ...
wyszło jak wyszło xd
0
@FafitFCB smacznego ;)
0
@Don-Corleone przyda sie taka informacja ;)
0
@Woland10 lewy juz nie jest typowym sępem
A benz to klasa sama w sobie ;D
kazdy kto oglada mecze a nie tylko obserwuje wyniki na flashscore to stwierdzi ;)
1
@agaFCB luzik
Niepotrzebnie robiliśmy sb nadzieję xd
0
@CzarnyRycerz ja wczoraj trafiłem maradone messiego i neya ;D
fajnie ,ze podboostowali tak drop na koniec
można sie świetnie pobawic ;p
0
@blodziakk mam nadzieję że jakimś cudem my go weźmiemy
Jeśli pójdzie fo realu wraz z Mbappe to wtedy kaplica xd
0
Jakie jest wasze ulubione piwo? :D
1
@BordeR ale słodziak :D
0
@BorzyKrzys nie miał przy sobie żelu a czymś trzeba poprawić włosy ;p
0
Ale wirtz ma wejście w sezon
Trzeba go obserwować bo to prawdziwy diament
Fajnie ze kibicuje Barcelonie może będzie szansa go wyciągnąć ;)
0
Dawaj trzecia Cris ;D
0
Jak dziś gra Pogba?
1
Nie śpimy
Auuuuu7
0
Jak się bawicie? ;D
0
@escarabajo ;DD
0
@l0Messini to już wyższy level xD
0
@SkilledHydra16 to pewniak ;)
1
@Sulimo genialne to jest ;D
Zawsze oglądaliśmy z ziomkiem podczas jazdy na trening :D
6
no i super dawno nie strzelił ;p
potrzebny był na przełamanie ten hatrick ;D
0
@amanter piekna akcja ;)
0
@nitey z tego co wybierasz pomiedzy 3 zawodnikami
optimus prime