3

@escarabajo wiadomo ze interesuje :D
Robisz kapitalna robotę ;)

0

@msmsms myślę że nie będzie tak źle :d
Na pewno coś tam powalczymy
To sport a w nim wszystko się może zdarzyć
Także mam nadzieję że będziemy zadowoleni po meczu :D

2

@Momals11 taktyczny komentarz

0

@tomasz.s94 najlepszego ;)

0

@Deeespacito mi się wydaje że bardziej przypomina Mbappe ;D
Ale i tak można wziąć ;p

0

@PatrychoO mats kante i donnaruma za dużo

6

@Maciek98 sprawdź jego liczby w Brazylii
Nie wyobrażam sb żeby vini robił podobne
Zobaczymy co pokaże w tym sezonie
Narazie ma obiecujący początek

0

@Herato i tak wyszło fajnie
I cieszę się że taki crack jak villa u nas zagrał
Co nie zmienia faktu że lepiej było szybciej kupić Luisa
On już w Ajaxie był terminatorem

4

@Kengo mega sie jarałem jego transferem
myslałem ,ze będzie idealnym zastepstwem neya ...
wyszło jak wyszło xd

0

@FafitFCB smacznego ;)

0

@Don-Corleone przyda sie taka informacja ;)

0

@Woland10 lewy juz nie jest typowym sępem
A benz to klasa sama w sobie ;D
kazdy kto oglada mecze a nie tylko obserwuje wyniki na flashscore to stwierdzi ;)

1

@agaFCB luzik
Niepotrzebnie robiliśmy sb nadzieję xd

0

@CzarnyRycerz ja wczoraj trafiłem maradone messiego i neya ;D
fajnie ,ze podboostowali tak drop na koniec
można sie świetnie pobawic ;p

0

@blodziakk mam nadzieję że jakimś cudem my go weźmiemy
Jeśli pójdzie fo realu wraz z Mbappe to wtedy kaplica xd

0

Jakie jest wasze ulubione piwo? :D

1

@BordeR ale słodziak :D

0

@BorzyKrzys nie miał przy sobie żelu a czymś trzeba poprawić włosy ;p

0

Ale wirtz ma wejście w sezon
Trzeba go obserwować bo to prawdziwy diament
Fajnie ze kibicuje Barcelonie może będzie szansa go wyciągnąć ;)

0

Dawaj trzecia Cris ;D

0

Jak dziś gra Pogba?

1

Nie śpimy
Auuuuu7

0

Jak się bawicie? ;D

0

0

@l0Messini to już wyższy level xD

0

@SkilledHydra16 to pewniak ;)

1

@Sulimo genialne to jest ;D
Zawsze oglądaliśmy z ziomkiem podczas jazdy na trening :D

6

no i super dawno nie strzelił ;p
potrzebny był na przełamanie ten hatrick ;D

0

@amanter piekna akcja ;)

0

@nitey z tego co wybierasz pomiedzy 3 zawodnikami
optimus prime

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?