0

@KarwanLaMasia wow
gratulacje

0

@gryfiT. Czy ja wiem fakt ze to już ładnych kilka lat ale ney i Suárez weszli z buta do drużyny
Nawet jeśli nue robili liczb to było widać jakość
Po prostu od kilku lat wydajemy siano na lewo i prawo nie kupując jakościowych zawodników albo kupując na niewłaściwe pozycję
I wychodzi jak wychodzi xd

1

@VegetaPolska pamietaj o saiyanskiej dumie :D

0

@PodkarpackiKibic wiadomo
Kiedy dwóch najlepszych piłkarzy na świecie ci odpada zawsze jest średnio :/

0

@masq xD
Nie bylo tematu xdd

0

@masq z tego co kojarzę abde jest lewym obrońcom mamy kogoś fajnego na prawej w Barcy b?

0

@Lola120 mam nadzieję że dadzą z siebie wszystko
Pozostaje wierzyć
Veb!!!

0

@LUPR piekna rywalizacja ;)

0

@Castro wzajemnie
Miłego oglądania ;)

1

@paweldunajecfcb podstawa to puta Madryt
Z resztą jakoś sobie poradzisz ;)

1

@dorkizos git
Dodatkowo pochodzi z mojego miasta :D
Także dodatkowe propsy ;)

1

@Encore akcja top
a samo zachowanie mbappe ... poezja

0

@Corr też się dowiedziałem dopiero dzisiaj że takie coś istnieje xd

9

@PodkarpackiKibic za dynamem xd

3

@Encore Mati top

4

@Pawel13sz fizyka jest super w formie ciekawostek
Jak trzeba liczyć zadania to kończy się czerpanie z niej przyjemności xd

0

@mordini123 poszlo
powodzenia ;)

0

@Rick taktyczny

0

@Pewex zawsze sa jakies szanse
dalbym takie 60-40 dla bayernu

0

@hoeniker dom może nie ale zastanowie się nad nerka
Dzięki za typy ;)

4

Jan Tomaszewski:
"Sousa powinien zostać natychmiast zwolniony! To przez niego Lewandowski nie wygrał Złotej Piłki."
Nw jak to skomentować xdd
Jeśli to nie jest fejk to naprawdę pogratulować wspaniałego poziomu prezentowanego przez naszych ekspertów

0

@TylkoBarca7273 kimmich dias chiesa

1

@FC1899Barca ale szef

1

@FC1899Barca to może być kwestia tłumaczenia

1

@Sysia11 nie koniecznie to akurat kwestia przyzwyczajenia

0

@william_wallace ja w sumie wole cole zero :D
ale to kwestia przyzwyczajenia tez na początku mi nie smakowała
a jesli chodzi o reszte to jesli dobrze się czujesz to spoko
ale moze to być na krótką mete badz co badz lekko ponad 1000 kcal o o wiele za malo dla dorosłego człowieka
posty sa okej ale robione przez jakis czas/ co jakis czas a nie cały czas

1

@El dominatore jakos to będzie
trzeba wierzyć :D

0

@Xxxbarca4ever z drugiej strony nie stać nas na klasowych zawodników z ustabilizowana forma xd
Więc czasami trzeba zaryzykować xd

0

Ale bramka Juve :o

0

@gorgota @Transu96 @Oskar00
Oni powinni ci pomoc :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?