1

@Pawel13sz nazwisko zobowiązuje ;p

1

@GuerillaAthletic lewy jak zawsze top
polska gurom

4

@DawidekFCB chciałbym być kiedyś tak dymany jak Dembele xdd

1

@clyde Armin fajnie wykminil możliwy sposób myślenia erena
No i mam nadzieję że levi jeszcze nam coś pokaże
Jeśli to by się tak skończyło to czułbym niedosyt xd

0

@Encore Bernardo silva

0

@Sysia11 jaki tatuaż ?

1

@DaPidejpi 100 zł najwiecej
ale ogolnie kilka razy się zdarzyło :D

0

@jokerfcb1899 jak chcesz dobrze napisać rozszerzonego anglika to czytaj artykuły naukowe na jakis temat który cb interesuje , znacznie powiększysz zasób słownictwa
natomiast matma to katowanie arkuszy
Na spokojnie dasz radę napisać dobrze mature jeśli bedziesz sie systematycznie uczył ;)

1

@kolomen2 po prostu warzywa

1

@BarcaInfo gość rozwalił system bardziej niz ja swoją kostkę ;D
zobaczymy jak to ostatecznie wyjdzie
ale na razie zapowiada się obiecująca przyszłość ;)

1

@Sau_Ron na pewno obaj są zawodnikami którzy maja największy wpływ na grę bayernu

0

@masq w sumie ciezko powiedzieć
ney messi ronaldo mogą sobie strzelic proporcjonalnie większa bardziej wypasioną chate ,auto , najlepszych kucharzy ,jedzenie od umtitiego wtedy wychodzi na to samo xd
Moim zdaniem nie ma sensu zaglądać im w portfel
No i oczywiscie szacun dla umtitiego ze zdecydował sie na taki ruch ;)

2

@Sau_Ron tu akurat bezdyskusyjnie leo

0

@JohnnyBarca taktyczny komentarz

0

@norbi77 taktyczny kom

2

@Sau_Ron ogólnie patrząc na drużyny w których grają to Mbappe
City ma lepsza kadrę i zawodników którzy są w stanie zatuszować brak Belga
Natomiast patrząc na ich rolę i pozycję na boisku to rudy zdecydowanie ma większy wpływ to on jest dyrygentem, reżyserem który ustala co się będzie działo na boisku. Plus operuje na o wiele większym obszarze boiska .

1

@Comfortable_ warto to jakby nic nie powiedzieć
Gwarantuje ci że będzie to twoja topka rzeczy które oglądałeś ;)

1

@Pawel13sz czarodziej :D

0

@HERORICH2 ojj oby nie xD
Chociaż jak Xavi go chce ...

0

@HERORICH2 i oby tak zostało
Amen

1

@Janiama 3-1 dla nas

0

@El dominatore powodzenia ;)
Daj znać jak poszło

1

@pawello10 no to jesteśmy w tym samym wieku też nigdy nie miałem dziewczyny ale w sumie to nigdy się nie starałem żeby mieć.
Mam trochę koleżanek ogólnie nie mam problemu z rozmowa i lubię melanzowac. Wychodzę z założenia, że prędzej czy później trafi się ta osoba a dopóki jestem młody to będę się bawić, poznawać nowych ludzi, po prostu korzystać z życia :D
Powodzenia z koleżanka ;)
Moim zdaniem lepiej próbować niż liczyć na cud, przespać szanse.
Nawet jeśli ci się to nie uda to wyciągniesz z tego odpowiednie wnioski i po prostu nie będziesz pluł sb w brodę że nie sprobowales ;)
Także działaj byku :D

0

@Deviler polski guardiola xD

0

@tomek8756 przez bynajmniej i przynajmniej chyba każdy musiał przejść ;D

6

@puyol_presidend5 nie no tyle razy rzucali te statystyki w których porównywali lewego i Messiego ( oczywiście chodzi mi o okres w którym liczone są głosy ) i lewy wcale nie odstawal statystykami od Leo dodatkowo Messi w końcu wygrał coś z repra więc wiadomo było kto wygra
Wystarczy orientować się mniej więcej w tym jak działa ten plebiscyt
Moim zdaniem mówienie że Messi nie zasłużył to lekka ignorancja xd

1

@RobiS quebo top

0

@BartqRKO nie no bez przesady liczb nigdy nie robił wybitnych ale wiózł to Chelsea przez wiele lat
Był głównym motorem napędowym tej drużyny
Nie bez powodu był czołowym ( jak nie najlepszym zawodnikiem w premier League)
Plus ten jego drybling... Po prostu poezja , to był poziom Iniesty czy Messiego
Zawsze chciałem go zobaczyć u nas xd
Szkoda że nie prowadzi się dobrze i został już z niego taki wrak...

0

@Medium Roma już wraca ;p

2

Kounde z woleja zza pola karnego
1-0 dla Sevilli

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?