kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@cris2706 jeszcze Benz
0
@jacobFCB porównywalne jest tylko uderzenie małym palcem w fotel xd
1
@skubi99 nie ale lubię sb pooglądać :D
I mam mnóstwo znajomych trenujących także zawsze coś tam poopowiadaja ;)
Trenujesz mieszane?
1
@eckov moze tak
jednak jakby cały czas biegał do obrony to pewnie nie mogłby nam pomoc w takiej ilości meczy
zwyczajnie nie miałby sił , plus mogłyby wpaść jakieś dodatkowe kontuzje
0
@Pilka_jest_okragla kibicuje
oby mu się udało :D
0
@masq @Azi śledzicie jego występy?
Powiecie cos więcej? ;)
0
@TheNekro94 ja miałem to samo w tamtym roku
Zdrowia ;)
4
@Kwiatek67 w tym sezonie gra fajnie
i jest szansa na degradacje benfiki wtedy mozliwe ze byłby do wyciąggnięcia za drobne
0
@jeyx77x Zieliński gra na specyficznej pozycji która grają tylko we Włoszech
Coś pomiędzy LP a sp przynajmniej tak było jeszcze z dwa sezony temu a raczej nikt nie będzie pod niego ustawiał taktyki w tych topowych klubach
Chyba dobrze mu w tym Neapolu też chciałbym go zobaczyć gdzieś indziej :D
0
@busquets5 tylko sport
0
@OsamaDembele zgodziłbyś się na jego żądania ?
0
@AlicjaFCB w sumie nie wszystkie są xd
poza tym muzyka ma przede wszystkim bujać ,wpadać w ucho a jego nutki właśnie takie są
no i przy niektórych tekstach mozna sie uśmiechnąć
dodatkowo mocno promuję naszą muzyke zagranicą i też wpuszcza ludzi z zagranicy na nasz rynek
0
@HERORICH2 będzie pewność że gryzka wykupią ;D
0
@Clue barca
Lipsk / Bayer
Atalanta
PSG ( ale bardziej lubię to legendarne Monaco ;p
City
1
@Hubsao wiadomo trzeba być dużym chłopem a nie chudym szczurem
0
@P33ck ładnie ich zmiatal ;)
0
@SuperPatsonFCB zapowiada się dobry meczyk :D
0
@Mns21 co za kozak
2
@Pawel13sz godny następcą xD
1
@Zoker możesz oznaczać :D
0
@kazbychu niekoniecznie możliwe że się tak odchylil właśnie dlatego ze juz psychika nie dojezdzala i chciał wbić na siłę pewniaka a wyszło jak wyszło
Sam pewnie wiesz jak to jest jak nie wchodzi to nie wchodzi xD
A wtedy zaczyna się kombinować
Zobaczymy jak to dalej będzie ;)
0
@AachenUzumaki dziękuję za uznanie :D
0
dembele co zagrał :o
a ferran oby wytrzymał
ma łatwosć w dochodzeniu do sytuacji ale brakuje mu szczęscia
trzeba czekać aż sieprzełamie
VEB
1
Jazdaaa
Druga połowa jest nasza :D
0
@Mns21 no to szerokosci xD
1
@Rust_Cohle zielu/insigne
a swego czasu mertens jak był w gazie
0
macie jakieś kuponiki na ddzisiaj ?
co polecacie grać ?
1
@PatrychoO woda/herbata i zrobie sb twaróg na słodko :D
0
@Maker0 ney odpadł też kilka razy z powodu problemów zoladkowych xD
2
@sendesara nie ma co siać pesymizmu
Wiadomo busi jest niezastąpiony ale on też musi odpocząć plus trzeba sprawdzić paru zawodników ;)