0

@cris2706 jeszcze Benz

0

@jacobFCB porównywalne jest tylko uderzenie małym palcem w fotel xd

1

@skubi99 nie ale lubię sb pooglądać :D
I mam mnóstwo znajomych trenujących także zawsze coś tam poopowiadaja ;)
Trenujesz mieszane?

1

@eckov moze tak
jednak jakby cały czas biegał do obrony to pewnie nie mogłby nam pomoc w takiej ilości meczy
zwyczajnie nie miałby sił , plus mogłyby wpaść jakieś dodatkowe kontuzje

0

@Pilka_jest_okragla kibicuje
oby mu się udało :D

0

@masq @Azi śledzicie jego występy?
Powiecie cos więcej? ;)

0

@TheNekro94 ja miałem to samo w tamtym roku
Zdrowia ;)

4

@Kwiatek67 w tym sezonie gra fajnie
i jest szansa na degradacje benfiki wtedy mozliwe ze byłby do wyciąggnięcia za drobne

0

@jeyx77x Zieliński gra na specyficznej pozycji która grają tylko we Włoszech
Coś pomiędzy LP a sp przynajmniej tak było jeszcze z dwa sezony temu a raczej nikt nie będzie pod niego ustawiał taktyki w tych topowych klubach
Chyba dobrze mu w tym Neapolu też chciałbym go zobaczyć gdzieś indziej :D

0

@busquets5 tylko sport

0

@OsamaDembele zgodziłbyś się na jego żądania ?

0

@AlicjaFCB w sumie nie wszystkie są xd
poza tym muzyka ma przede wszystkim bujać ,wpadać w ucho a jego nutki właśnie takie są
no i przy niektórych tekstach mozna sie uśmiechnąć
dodatkowo mocno promuję naszą muzyke zagranicą i też wpuszcza ludzi z zagranicy na nasz rynek

0

@HERORICH2 będzie pewność że gryzka wykupią ;D

0

@Clue barca
Lipsk / Bayer
Atalanta
PSG ( ale bardziej lubię to legendarne Monaco ;p
City

1

@Hubsao wiadomo trzeba być dużym chłopem a nie chudym szczurem

0

@P33ck ładnie ich zmiatal ;)

0

@SuperPatsonFCB zapowiada się dobry meczyk :D

0

@Mns21 co za kozak

2

@Pawel13sz godny następcą xD

1

@Zoker możesz oznaczać :D

0

@kazbychu niekoniecznie możliwe że się tak odchylil właśnie dlatego ze juz psychika nie dojezdzala i chciał wbić na siłę pewniaka a wyszło jak wyszło
Sam pewnie wiesz jak to jest jak nie wchodzi to nie wchodzi xD
A wtedy zaczyna się kombinować
Zobaczymy jak to dalej będzie ;)

0

@AachenUzumaki dziękuję za uznanie :D

0

dembele co zagrał :o
a ferran oby wytrzymał
ma łatwosć w dochodzeniu do sytuacji ale brakuje mu szczęscia
trzeba czekać aż sieprzełamie
VEB

1

Jazdaaa
Druga połowa jest nasza :D

0

@Mns21 no to szerokosci xD

1

@Rust_Cohle zielu/insigne
a swego czasu mertens jak był w gazie

0

macie jakieś kuponiki na ddzisiaj ?
co polecacie grać ?

1

@PatrychoO woda/herbata i zrobie sb twaróg na słodko :D

0

@Maker0 ney odpadł też kilka razy z powodu problemów zoladkowych xD

2

@sendesara nie ma co siać pesymizmu
Wiadomo busi jest niezastąpiony ale on też musi odpocząć plus trzeba sprawdzić paru zawodników ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?