kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 wiadomo rozwali real ;p
1
@macio_944 ja myślę pozytywnie
Liczę że terrorysta z Rosario ich roztrzela ;p
0
@P33ck szkoda tej czerwonej Sancheza
Może by ugrali xd
0
@patrykzmc2000 to raczej pewniaczek że nie będzie u nas grał przez całą karierę :/
1
@Majkerson nie jest typowa 9
Ogólnie mega ciekawa sprawa kogo sprowadza
A może ferran będzie nasza 9 zobaczymy ;p
0
@Ronnie1992 jeśli naprawdę ma zawyżone wymagania to nic na siłę :/
0
@Woland10 jak zawsze w punkt
0
Wasze zdrowie ;p
1
@Encore fakt nie opinia
1
@dmcteam rozciąganie
martwy ciag
troche tego jest ;p
0
@Rewolucja123 własnie wróciłem ;p
1
@dmcteam wiszenie na drązku piekna sprawa :D
0
@Khajio hiszpania i Francja mają raczej lepsza
1
@Khajio najbardziej mnie denerwowało w pokemonach to że kiedy czuło się że ash się rozwija nagle dawali następna serię w której totalnie się uwstecznia
Tego Sword and Shield obejrzałem parę odcinków i też niestety dupy nie urywa ://
1
@Khajio te walki z Paulem były kozackie
1
@messi564 kamarze kończy się kontrakt także można podzialac
1
@CzeksonFCB1899 kamara byłby git
SPD do rotacji z busim
Nkuku za drogi poza tym pozycję na których gra mamy obsadzone
Anthony tez mamy obsadzona pozycję ( a jeśli bym kogoś kupował na ps to raphinie z Leeds)
Adayemi to nie jest typowa 9
Kounde jest za drogi
0
@Pablit obaj są średni
Ale najwyraźniej Xavi potrzebuje kogoś takiego xd
1
@Hubsao odzidza Ofoe :D
0
@Gaz najważniejsza jest głowa a potem zdrowie
Tak naprawdę na każdym osiedlu znajdziesz chłopaków którzy miażdżą technicznie większość gości i potrafią robić z piłka co chcą
Gorzej ze nie potrafią tego potem przełożyć na meczu
Bez odpowiedniego mentalu nie wskoczysz na wysoki poziom
1
@Sulimo najlepszego ;D
1
@tomek8756 najlepszego :D
0
@deyna2018 zarabiają tyle ile powinni
0
@Momals11 przydały by się teraz gorące ;p
0
@ArterkHD technicznie top
Nie bylem za jego transferem ale te kilka sezonów temu faktycznie jakby do nas przyszedł to by zrobił ogromną różnice
0
@AdamaTraore raz w tygodniu piłem
A potem przyszły studia xdd
0
@axegrinder na szczeście mamy go po naszej stronie
pewnie jeszcze lepsze siano jeszcze wynegocjuje ;p
1
@gumaz niestety ale zawsze kolka zero ;d
0
@ViscaBarca123 a to nie werner tak miał ?
24
@Amigo_Blanco to już chyba nadinterpretacja :D