0

@macio_944 wiadomo rozwali real ;p

1

@macio_944 ja myślę pozytywnie
Liczę że terrorysta z Rosario ich roztrzela ;p

0

@P33ck szkoda tej czerwonej Sancheza
Może by ugrali xd

0

@patrykzmc2000 to raczej pewniaczek że nie będzie u nas grał przez całą karierę :/

1

@Majkerson nie jest typowa 9
Ogólnie mega ciekawa sprawa kogo sprowadza
A może ferran będzie nasza 9 zobaczymy ;p

0

@Ronnie1992 jeśli naprawdę ma zawyżone wymagania to nic na siłę :/

0

@Woland10 jak zawsze w punkt

0

Wasze zdrowie ;p

1

@Encore fakt nie opinia

1

@dmcteam rozciąganie
martwy ciag
troche tego jest ;p

0

@Rewolucja123 własnie wróciłem ;p

1

@dmcteam wiszenie na drązku piekna sprawa :D

0

@Khajio hiszpania i Francja mają raczej lepsza

1

@Khajio najbardziej mnie denerwowało w pokemonach to że kiedy czuło się że ash się rozwija nagle dawali następna serię w której totalnie się uwstecznia
Tego Sword and Shield obejrzałem parę odcinków i też niestety dupy nie urywa ://

1

@Khajio te walki z Paulem były kozackie

1

@messi564 kamarze kończy się kontrakt także można podzialac

1

@CzeksonFCB1899 kamara byłby git
SPD do rotacji z busim
Nkuku za drogi poza tym pozycję na których gra mamy obsadzone
Anthony tez mamy obsadzona pozycję ( a jeśli bym kogoś kupował na ps to raphinie z Leeds)
Adayemi to nie jest typowa 9
Kounde jest za drogi

0

@Pablit obaj są średni
Ale najwyraźniej Xavi potrzebuje kogoś takiego xd

1

@Hubsao odzidza Ofoe :D

0

@Gaz najważniejsza jest głowa a potem zdrowie
Tak naprawdę na każdym osiedlu znajdziesz chłopaków którzy miażdżą technicznie większość gości i potrafią robić z piłka co chcą
Gorzej ze nie potrafią tego potem przełożyć na meczu
Bez odpowiedniego mentalu nie wskoczysz na wysoki poziom

1

@Sulimo najlepszego ;D

1

@tomek8756 najlepszego :D

0

@deyna2018 zarabiają tyle ile powinni

0

@Momals11 przydały by się teraz gorące ;p

0

@ArterkHD technicznie top
Nie bylem za jego transferem ale te kilka sezonów temu faktycznie jakby do nas przyszedł to by zrobił ogromną różnice

0

@AdamaTraore raz w tygodniu piłem
A potem przyszły studia xdd

0

@axegrinder na szczeście mamy go po naszej stronie
pewnie jeszcze lepsze siano jeszcze wynegocjuje ;p

1

@gumaz niestety ale zawsze kolka zero ;d

0

@ViscaBarca123 a to nie werner tak miał ?

24

@Amigo_Blanco to już chyba nadinterpretacja :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?