4

@busquets5 w tym sezonie ponoć jest beznadziejny xd

0

@Chaoss nie no akurat ma większe xd

0

@Sau_Ron pierwsze 3 iniesta
4i5 dałbym znak równosci

0

@Kluivert_P komentarz

0

@IronSanHybrid lewa chodzi :D

0

@sonek rolowanko rozciaganie
a ogolnie to zacząc z głową
ja raz tak sobie dowalilem po powrocie że przez tydzień nie mogłem się ruszać xD

0

@Derean *wizjoner

0

@POLAK12345 dla mnie ogólnie idiotyczne jest hejtowanie tych drużyn z powodu że znaleźli sponsora
Fakt jest taki że dzięki nim są dodatkowe potencjalne drużyny do wygrywania pucharów
Zwiększają różnorodność poza tym dzięki pieniądza jakie pakują w ten sport piłka się bardziej rozwija
Trzeba iść do przodu i tyle

0

@AmigoBlancos niesamowity jest

0

@Isso89 zyskales dodatkowy czas i mniejsza stratę pieniędzy
Zawsze to jakiś prezent xd
A tak serio to trzymaj się tam ;)

1

@kuz kto da więcej :D

1

@KapiFCB wiadomo cięzko przewidzieć
ale narazie jest na dobrej drodze ;)

0

@Luciano99 fajnie że w koncu sie dogadaliscie :D

0

@KapiFCB ma czas zeby wskoczyc na ten poziom
zobaczymy

2

@koziar nie to fakt
jest za dobry zeby mieć takie serie xd

1

@HighestInTheRoom jak był w underze to zawsze go słuchalismy z ziomkami
teraz w sumie nw nawet jakie nutki wypuszcza

2

@BartqRKO di maria moim zdaniem jest lepszy od Robbena
Ma większy wachlarz zagrań swoje też wygrał i dalej gra dobrze
Gdyby nie epizod w utd to pewnie nie byłoby dyskusji
To on najbardziej wiózł real

0

@Axoon na pewno jest lepszy od robbena ;p

0

@marcin62 w sumie to nic dziwnego xd

0

@hardmind czy ja wiem ta starożytna historia jest mega ciekawa

0

@agaFCB dzięki mordo
Wzajemnie ;)

1

@kuz zawsze się wrzucalo chrupki do kanapek xD

0

@VegetaPolska gratulacje :D
Nie da się awansować grając tak jak PSG w drugiej połowie xd

0

@P33ck w drugiej połowie jeszcze postrzelaja

0

@BART97 czy ja wiem czy taka fenomenalna
Ale fajnie ze też potrafi asystować ;)

0

@pioz123 co jest w środku?

0

@macio_944 wiadomo rozwali real ;p

1

@macio_944 ja myślę pozytywnie
Liczę że terrorysta z Rosario ich roztrzela ;p

0

@P33ck szkoda tej czerwonej Sancheza
Może by ugrali xd

0

@patrykzmc2000 to raczej pewniaczek że nie będzie u nas grał przez całą karierę :/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?