kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@busquets5 w tym sezonie ponoć jest beznadziejny xd
0
@Chaoss nie no akurat ma większe xd
0
@Sau_Ron pierwsze 3 iniesta
4i5 dałbym znak równosci
0
@Kluivert_P komentarz
0
@IronSanHybrid lewa chodzi :D
0
@sonek rolowanko rozciaganie
a ogolnie to zacząc z głową
ja raz tak sobie dowalilem po powrocie że przez tydzień nie mogłem się ruszać xD
0
@Derean *wizjoner
0
@POLAK12345 dla mnie ogólnie idiotyczne jest hejtowanie tych drużyn z powodu że znaleźli sponsora
Fakt jest taki że dzięki nim są dodatkowe potencjalne drużyny do wygrywania pucharów
Zwiększają różnorodność poza tym dzięki pieniądza jakie pakują w ten sport piłka się bardziej rozwija
Trzeba iść do przodu i tyle
0
@AmigoBlancos niesamowity jest
0
@Isso89 zyskales dodatkowy czas i mniejsza stratę pieniędzy
Zawsze to jakiś prezent xd
A tak serio to trzymaj się tam ;)
1
@kuz kto da więcej :D
1
@KapiFCB wiadomo cięzko przewidzieć
ale narazie jest na dobrej drodze ;)
0
@Luciano99 fajnie że w koncu sie dogadaliscie :D
0
@KapiFCB ma czas zeby wskoczyc na ten poziom
zobaczymy
2
@koziar nie to fakt
jest za dobry zeby mieć takie serie xd
1
@HighestInTheRoom jak był w underze to zawsze go słuchalismy z ziomkami
teraz w sumie nw nawet jakie nutki wypuszcza
2
@BartqRKO di maria moim zdaniem jest lepszy od Robbena
Ma większy wachlarz zagrań swoje też wygrał i dalej gra dobrze
Gdyby nie epizod w utd to pewnie nie byłoby dyskusji
To on najbardziej wiózł real
0
@Axoon na pewno jest lepszy od robbena ;p
0
@marcin62 w sumie to nic dziwnego xd
0
@hardmind czy ja wiem ta starożytna historia jest mega ciekawa
0
@agaFCB dzięki mordo
Wzajemnie ;)
1
@kuz zawsze się wrzucalo chrupki do kanapek xD
0
@VegetaPolska gratulacje :D
Nie da się awansować grając tak jak PSG w drugiej połowie xd
0
@P33ck w drugiej połowie jeszcze postrzelaja
0
@BART97 czy ja wiem czy taka fenomenalna
Ale fajnie ze też potrafi asystować ;)
0
@pioz123 co jest w środku?
0
@macio_944 wiadomo rozwali real ;p
1
@macio_944 ja myślę pozytywnie
Liczę że terrorysta z Rosario ich roztrzela ;p
0
@P33ck szkoda tej czerwonej Sancheza
Może by ugrali xd
0
@patrykzmc2000 to raczej pewniaczek że nie będzie u nas grał przez całą karierę :/