kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@GeneralXavi dzieki za info generale ;)
0
@Messibestplayerintheworld uczciwa cena
nawet promocja bym powiedział xd
5
@KacperVEB jedzie równo w premier league w jednej z gorszych drużyn
potrafi być liderem
bajeczna technika
i istnieje mozliwosć wyciągniecia go za 25 mln jesli leeds spadnie
doskonały transfer ;)
1
@Messibestplayerintheworld no i klasa :D
1
@robimen12345 ten kto go wyzywa po prostu nie rozumie o co chodzi w tej grze ;p
1
@dybson95 najlepszego ;)
2
@Mroziu za darmo to uczciwa cena ;)
0
@szkutnik91 XDDDD
7
@robimen12345 czyli jak zawsze ;p
0
Padło kolano i nie ma co zbierać
Piękny meczyk :D
1
@Janiama 3-1 dla nas :D
3
@Khajio ajaj szkoda chłopaka
W takim razie jest :/)
1
@LionelM95 zdrowia ;)
0
@SamuraJack bardzo fajny ;)
0
@Herato benz salah mbappe/lewy
0
@Vebrol nie zasłużył tak samo jak modric czy snajder xd
0
@Coutinho007 wiadomo że tak
franek nawet nigdy nie stal obok włocha
wiek jest nieistotny najważniejsze są umiejętności
0
@Woland10 trzęsie mi się obraz
Ale jak zawsze w piUnkt xD
3
@Kgorecki2500 sentino xD
1
@HighestInTheRoom mamy do flaszki ręce do walki serce jakaś dziwka szepce
Aferparty ty wybierasz ręce no może i wybieram ale ty sie tam nie wybierasz
1
@bartas97 wee to dobrze
Moralniak to straszna rzecz
1
@DaPidejpi ładna historia
Tylko wolałbym żeby nie wygrał pl i angielskiej ;D
0
@bartas97 co się wydarzyło?
0
@Deviler dzięki stary
Daj znać jak będziesz miał jeszcze jakieś info ;)
1
@jakub1906 salaha bym wział jakby nie chciał przedłużyć kontraktu xd
0
@Messibestplayerintheworld moze i dobrze xd
1
@Sau_Ron chyba remis
zbyt ogolne pytania żeby jakos to porównać xd
4
@MesQueUnClub08 w każdej lidze są takie hamburgery
1
@HighestInTheRoom peja pezet eminem
a ogolnie mocno zacząłem sie zagłebiać przez quebo i eripe
0
@betonito szkoda że nie zdobył tego brązu z Urugwajem
Wtedy kariera doskonala ;)