kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@4drian0 chyba drabinka na to nie pozwala
ale mogą trafić na siebie w półfinale ;)
5
@mientusek1407 tatraś
1
@mekston haha dokładnie :D
0
@OsamaDembele spoko
ja przed chwilą zauważyłem takie info ;d
2
Ponoć Pique ma wrócić do reprezentacji
Moim zdaniem spoko decyzja
Liczę na medal dla Hiszpanii ;D
2
@Pawel13sz ale poszedł :o
12
Kozak
Mam nadzieję że jeszcze przez długi czas będzie trzymał poziom ;)
1
@Kgorecki2500 możesz oznaczać :D
1
@Ojciec5tkidzieci jaram się jaram
1
@DaPidejpi a co tam 2-1 dla nas ;)
1
@Pawel13sz mam nadzieję że coś jeszcze wbija :D
1
@Pawel13sz ciężko to już jakoś skomentować po prostu cieszę się że taki gość grał u nas :D
0
@Worny też mogł wcześniej sprawdzic w necie xdd
0
@tomek8756 to musi być dla beki xD
1
@tomek8756 jasne że chcemy :D
Możesz oznaczać we wszystkim co tam planujesz wrzucać ;)
0
@Denzon dlaczego zamiast liczyć hajs dalej liczę na hajs :v
1
@GeneralXavi wow serio już 33 xdd
5
@Adi123456789 wirtz pewnie by wygrał gdyby nie kontuzja
1
@Arkon zostałbym przy aubie
0
@Bamek94 to za sezon dwa sie kogoś kupi na 9
1
@P33ck pierwszy idol :D
Piękny to był turniej
1
@jedrek7000 i to jest ciekawostka:D
5
@Transu96 krótka piłka
Xavi powiedział w wywiadzie że zawsze jest dla niego miejsce czyli najprawdopodobniej ma na to pomysł
I tyle mi wystarczy
Tak dla Leo w Barcy :D
0
@endriuuu2 na stawy polecam kolagen
Topp :D
0
@FCBparasiempre jest gitem
Na pewno lepszy od skrzydłowego z Ajaxu ;)
0
@msmsms fajnie byłoby zobaczyć rodaka w barcy ale mysle ,ze nie jest nam potrzebny patrząc na forme jaką prezenuje auba
lepiej skupic się na wzmocnieniu innych pozycji
0
@Chaoss niektórzy w ten sposób sie motywują :D
0
@Zoker mbappe i salah tak ale czy haaland to nw
0
@Zoker z tymi lepszymi opcjami to bym nie powiedział
I w sumie jest 9 która potrafi podać czy strzelić z dystansu nawet czasami kiwnie kogoś
Wiadomo to nie Suárez czy Benzema
Alee da rade na spokojnie
1
@LionelM95 only sad reaction ://