kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@OsamaDembele lecimy nie śpimy demb ;)
0
@Emhyr ivan pólke nizej
co nie zmienia faktu ze na mistrzostwach swiata rakieta robił tyle samo a mozę nawet więcej od modrica
0
@talizmo mocne to by było ;p
0
@Emhyr może wypożyczenie
Jak mu wyjdzie to podbije wartośc i zarobimy fajne sianko ;p
1
@Pawel13sz z tego co słyszałem jest kibicem Barcy ;)
0
@Hubsao kilka lat temu się tak wypowiedział i w sumie miał rację
Teraz trochę tych młodych Włochów jest ;p
Wzięli sobie do serca jego rady :D
0
@Rewolucja123 łydki staw skokowy przyjmuje wszystko na siebie
0
@Lola120 może do realu ;d
0
Jaaaaa ale lipaaaa :///
1
@Janiama 4-2 dla nas
1
@fajniag fajne ;)
tez musze sobie w końcu kupic forsy ;p
0
@OsamaDembele i to jest podejście
o to chodzi ;)
3
@Pawel13sz kiedyś trzeba się wybrać ;p
1
@Pawel13sz bilva
Boateng
Suárez
Son
4
@Zoker fajnie ze w końcu mu się udało
Swoją droga idealna postać do odwołania się na maturze XD
Szkoda że już nie będzie epoki :///
0
@BarcaInfo pewna opcja jest Auba
Gwarantuje bramki
Przydałby się ktoś młodszy do ogrania się przy nim ;p
1
@SuperPatsonFCB katar jest chyba najmocniejszy w Azji
2
@OsamaDembele coś czuje ze dzisiaj strzelisz brameczkę ;p
7
@MesQueUnClub96 u nas wszystkiego zawsze był winny Messi
Tak to już jest xd
0
@Pawel13sz dobrze trzeba ich dojechać
licze na mnostwo bramek ;p
2
@Khajio przyblizysz jego profil ?
1
@Lionel_Messi10 tylko pozniej miał doswiadczenie z gry na N a darwin nie ma
poza tym w poprzednim sezonie nie prezentował się najlepiej a cena jest mocno zaporowa
cięzki temat xd
0
@DonMatteo901 fajnie chodził ;)
ale czy w tym sezonie nie gra bardziej jako skrzydłowy ?
0
Ale jest nagrzana atmosfera xDD
Dobrze przynajmniej meczyk będzie się fajnie oglądać ;p
0
@Semafor80 cos za coś
Ale mam nadzieję że było warto ;)
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Johnnie_Walker koke przynajmniej to dobry piłkarz xd
0
@Bykunn moim zdaniem to urozmaicenie w tym sporcie
dzieki nim jest wiecej druzyn rywalizujących na najwyzszym poziomie i zwiększa sie różnorodnosć druzyn
dodatkowo pompowanie siana w en sport pomaga w jego szybszym rozwoju
już nie mogę sie doczekać jak będzie sie prezenować newcastle po letnich wzmocnieniach ;)
0
@Sysia11 lewy nie jest lepszy od Karima
1
@Deviler zabrali im mistrzostwo świata
I Europy plus real który regularnie bił ich drużyny
Mają powody ;p