kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alee poszedł :oo
0
@Herato nikt
chyba ,ze jest się jakimś fanatykiem xdd
1
Genialny jest ten meczyk
Rudy i Benz top
Dawać więcej :D
2
@FCBurnley otóż dla kibiców Madrytu może tak być
Ale my mamy najlepiej grać i wygrywać to jest ta różnica
Jeśli tego nie łapiecie to nie ma sensu dyskutować
To po prostu ma być totalna dominacja
0
@Rust_Cohle oby nie
1
@MesQueUnClub96 mi by było szkoda czasu
wolałbym już uderzyć w akademik
1
@DaPidejpi wizji i elegencji zdecydowanie henio
reszta w miarę równo
0
@macio_944 szkoda ,że tylko ligowe wzięli pod uwage
1
@Sau_Ron moim zdaniem tylko w technice modric jest lepszy
0
@deyna2018 nie
ogolnie nie oglądałem serialu ;D
i właśnie sie pytam czy warto obejrzeć :D
0
@deyna2018 nie oglądałem jeszcze tego
warte obejrzenia ?
1
@Gaz szkoda ze nie wyciagnelismy diaza z porto ;d
0
@Messibestplayerintheworld tylko gotówka ;p
0
@Neutral no trochę tak ;p
1
@FC1899Barca piękna sprawa :D
0
@Cule1234 myślicie ze z 80 mln jest do wyciągniecia za niego ?
0
@Sulimo jakos nie chce mi znalezc konta xd
1
@Barwindg :OO
No to niezle
ja mam 2 legi ito jeszcze z kolosow eventowch xd
0
@Sulimo wow
ja mam 160 na jarunie gram
a w shake na swiecie 32
2
@Barwindg to kox ja mam 316 lvl w szejksie
2
@Sulimo ja wlasnie gram w margo ;D
jes bonusik do doswiadczenia za questy
0
@DCHX jesteś kotem szacun :D
0
@skype77 jasne poza tym jeśli jesteś stosunkowo młody i się wyróżniasz to masz szanse dojsć gdzieś wyzej :D
0
@kuz w końcu coś muszą włożyć z 3-0
4-1
0
@kiper09 to i tak nie jest źle
A spróbować można ;p
0
@Janiama@Momals11
Dają radę chłopaki :D
0
@Pilka_jest_okragla Neymar kiedyś nabil takie liczby :oo
2
@ZielonySzparag hejterzy i tak powiedzą że wybrałeś statystyki pod rudego xD
1
@MesQueUnClub96 na spokojnie haha
To nie był żaden atak w twoja stronę ;D
No wiadomo ze nie trzeba ale to pomaga
Jednak te siano tes trzeba umieć mądrze wydawać ;p
0
@Encore no bo jest lepszy