kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Matix28 to taki żarcik xdd
0
@prokofiew to kto jest od niego lepszy? Xd
0
@prokofiew z tym drugim de Bruyne to poleciales
Ale ogólnie się zgadzam
I życzę mu szczęścia w Utd
1
@Homeopata8989 Newcastle
0
@Cule1234 no i w klubie mają rację ;)
0
@Rewolucja123 dzięki za wszystko Franek
Liczę że w Utd zrobi karierę na miarę potencjału z Ajaxu
6
@Pawel13sz no i ma rację
Każdego się zestawia z Messim
Bramki asysty podania drybling inteligencja boiskowa
Wszystkich wybitnych piłkarzy się porównuje do niego
Król tego sportu jest jeden ;)
1
@gaucho104 to może jakaś wycieczka ? ;p
1
Wow z tym Mina to nie wiedziałem że poszedł siedzieć
Chyba ta sprawa nie była jakoś mocno naglasniana xd
1
@Janiama 7-2 dla nas
2
@pato1234 mój ojciec też zrobił podobnie tylko że nie rzucil poprzedniej pracy
Złapał wprawe i co chwile ktoś do niego dzwoni
Myślę że jeśli się w tym odnajdujesz to czemu nie ;p
0
@Janas11224 hohland jest totalnym gitem
Wydaje się być mega pozytywny
3
@Encore zostawili na final LM
1
@Qba2312 zdrowia
ja jeszcze w 100 procentach nie doszedłem do sb po kontuzji kostki
ciezki temat xd
3
@MesQueUnClub96 włoska kuchnia i kebab
5
@tomek8756 XDDDD
niesamowite to jest
0
@Esteban_ jak zawsze w punkt
1
@PatriBarca trochę jeszcze pogra ;p
1
@MesQueUnClub96 nie byłem w stanie wybrać pomiędzy nimi
Dla mnie remisik xdd
7
@Pawel13sz oby ;)
1
@Khajio @Sulimo zdecydowanie najgorszy region
0
@Emhyr raczej stylem życia
choc juz nie traktuje tego całkowicie priorytetowo
potrafie odpuscic jakis trening ,gierke czy nawet obejrzenie meczyku jeśli mam cos zrobic bądz spokac sie ze znajomymi
1
@Khajio też ciekawe zestawienie ogólnie liczę na o ,ze ash po prostu nie zmierzy się z Iris
jakoś ta walka wydaje mi się najmniej ciekawa
1
@Rust_Cohle co za napastnik :O
0
@Sulimo ja teraz sb obejrzałem walke asha o elitarną osemke
ciekawią mnie walki w finałach tego turnieju ;p
0
@Herato moim zdaniem już jest pograne
Piłka leci do Benza
0
@Emhyr no to Lipka ://
0
@Emhyr tego kamare z OM można by było spróbować
Albo rodriego z City jeśli niedługo mu się kończy kontrakt
1
@Ksavix kibicuje to zle słowo
ale po tych wszystkich comebackach nie będzie mnie po prostu piekło jak wygrają
zasłużyli walką do końca i zaangażowaniem
3
@Medium XDDDD
już zamówione