0

@Matix28 to taki żarcik xdd

0

@prokofiew to kto jest od niego lepszy? Xd

0

@prokofiew z tym drugim de Bruyne to poleciales
Ale ogólnie się zgadzam
I życzę mu szczęścia w Utd

1

@Homeopata8989 Newcastle

0

@Cule1234 no i w klubie mają rację ;)

0

@Rewolucja123 dzięki za wszystko Franek
Liczę że w Utd zrobi karierę na miarę potencjału z Ajaxu

6

@Pawel13sz no i ma rację
Każdego się zestawia z Messim
Bramki asysty podania drybling inteligencja boiskowa
Wszystkich wybitnych piłkarzy się porównuje do niego
Król tego sportu jest jeden ;)

1

@gaucho104 to może jakaś wycieczka ? ;p

1

Wow z tym Mina to nie wiedziałem że poszedł siedzieć
Chyba ta sprawa nie była jakoś mocno naglasniana xd

1

@Janiama 7-2 dla nas

2

@pato1234 mój ojciec też zrobił podobnie tylko że nie rzucil poprzedniej pracy
Złapał wprawe i co chwile ktoś do niego dzwoni
Myślę że jeśli się w tym odnajdujesz to czemu nie ;p

0

@Janas11224 hohland jest totalnym gitem
Wydaje się być mega pozytywny

3

@Encore zostawili na final LM

1

@Qba2312 zdrowia
ja jeszcze w 100 procentach nie doszedłem do sb po kontuzji kostki
ciezki temat xd

3

@MesQueUnClub96 włoska kuchnia i kebab

5

@tomek8756 XDDDD
niesamowite to jest

0

@Esteban_ jak zawsze w punkt

1

@PatriBarca trochę jeszcze pogra ;p

1

@MesQueUnClub96 nie byłem w stanie wybrać pomiędzy nimi
Dla mnie remisik xdd

7

@Pawel13sz oby ;)

1

@Khajio @Sulimo zdecydowanie najgorszy region

0

@Emhyr raczej stylem życia
choc juz nie traktuje tego całkowicie priorytetowo
potrafie odpuscic jakis trening ,gierke czy nawet obejrzenie meczyku jeśli mam cos zrobic bądz spokac sie ze znajomymi

1

@Khajio też ciekawe zestawienie ogólnie liczę na o ,ze ash po prostu nie zmierzy się z Iris
jakoś ta walka wydaje mi się najmniej ciekawa

1

@Rust_Cohle co za napastnik :O

0

@Sulimo ja teraz sb obejrzałem walke asha o elitarną osemke
ciekawią mnie walki w finałach tego turnieju ;p

0

@Herato moim zdaniem już jest pograne
Piłka leci do Benza

0

@Emhyr no to Lipka ://

0

@Emhyr tego kamare z OM można by było spróbować
Albo rodriego z City jeśli niedługo mu się kończy kontrakt

1

@Ksavix kibicuje to zle słowo
ale po tych wszystkich comebackach nie będzie mnie po prostu piekło jak wygrają
zasłużyli walką do końca i zaangażowaniem

3

@Medium XDDDD
już zamówione

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?