0

@Jestjakjest z drugiej strony nie futbolu bez alkoholu
więc moze cos tam jeszcze da od siebie

0

@AdamaTraore ja mam 21 i dalej mieszkam
Ale możliwe że od następnego semestru polecę do innego miasta także wtedy jazda

0

@gumaz może tego lafonta
Interesowalismy się jeszcze takim młodym z Granady
Najbardziej szkoda że nie wyciągnęliśmy maiganna wtedy byłoby super
Jakość niska cena
Może kimś nas zaskoczy laporta za spółka ;p

2

@RobiS bejlu jest gitem
Gorzej z Casemiro xdd

0

@AlexDark00 od 18 też jest lepsza

1

@Lola120 trzeba czekać aż bedziemy mogli podjąć rękawice na wszystkich frontach ;)
Veb :D

0

Niesamowite to jest xD

0

@thorin najwięcej okolo 90
a teraz z 30 to pewnie byłby sukces XD

0

@agaFCB i żeby na koniec real przegrał
amen .

1

@Messibestplayerintheworld demb powinien wziąc przykład ;p

0

@MikusBarca :oo
ogień
kozackie są

0

@MikusBarca podeślesz ?

3

@FC1899Barca na 3 obrońców z umtitim xDD
To by podchodzilo pod kabaret

0

@Clue taktyczny komentarz

1

@PatrychoO szkoda że nie na spo ://

7

@escarabajo Vietto miał papiery
Już nawet nie pamiętam co poszło nie tak xd

1

@artibarca gavi zaprezentował coś sobą w przeciwieństwie do moriby xd
Co nie zmienia faktu że pół roku to za mało zeby dobrze zarabiać

1

@Vebrol jakby nie patrzeć ma rację

0

Jaka aplikacje polecacie do mierzenia ile km się przebiegło jaka trasa jakie tempo na km itd?

1

skoro nie gra to nie widzę problemu jeśli przychodzi na treningi

1

@koksik2700 jak najbardziej
smacznego ;)

0

@Antimadridista_WR dobry ruch by był
Choć widziałbym go gdzieś w Hiszpanii ;p

0

Ciekawe gdzie przejdzie kokcu w następnym sezonie
Pan piłkarz

1

@Oskar00 prawdziwy bohater

0

@jeyx77x wiesz możliwe że ta dawka która brałeś jest dla cb najbardziej optymalna więc może nic nie straciłeś
Pobaw się i sprawdź co się zmieni jak weźmiesz więcej

1

@Survier niby tak tylko jak zejdzie z cyklu to pewnie będzie za jakiś czas wyglądać jak parowa plus siła też spadnie
Żeby nie było nie mówię że cykl to coś złego
Kwestia priorytetów
Sam zamierzam brać po 40 jak zjedzie poziom teścia

4

@Pawel13sz najpiękniejszy

1

@Momals11 bardzo mało wlaściwie nie czytam
ale w tym roku sie przełamałem i przeczytałem pierwszą cześc gry o tron
i myśle ,zę przeczytam resztę części ;)

0

Wiecie może czy odszkodowanie od urazu może ulec przedawnieniu?
Czy można podejść kiedy się chce?

0

@clyde serio? :o
To będzie oglądane

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?