0

@Fantastyczny Chłopiec kiedyś można :d

0

@Encore chyba nie realne
ale zobaczył bym go u nas
jednak tylko messi ma taki repertuar jak on

1

@Medium jacek to jednak jest gość
Tylko szkoda że w piłkę mu średnio idzie xd

0

@tomek8756 raczej bez szans
Ale zobaczymy xd

3

Alee tragiczny dzień xdd
Warunek na studiach
Zgubiłem słuchawki
I jeszcze jak poszedłem coś zjeść to terminal się zepsuł xdd
Ciezaryy ://

2

@HighestInTheRoom jak dla mnie git obie siedzą
tylko ze problemem jest to ze niestety albo stety ale u que slucham ksywy XDD
nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzic czy cos jest dobre hahah
dla mnie po prostu jest dobre nawet przed przesłuchaniem nutki xDD

1

@cris2706 dark to inna liga
ST jest git jeśli chodzi o klimacik
Ogólnie to taki serial na luzie do obejrzenia z każdym
A w dark jest wszystko fabuła klimacik
I to naprawdę ambitna produkcja mnóstwo ciekawych smaczków
Po prostu must have jeśli chodzi o seriale ;D

0

@clyde noo genialny jest
Po sesji wleci rewatch haha

5

@Luciano99 dobra kontra
Karzeł nie może się zbytnio poczuwac
Fajnie ze sprowadziles go na ziemię

3

@cris2706 dark jest totalnym gitem
Tylko musisz być przez cały czas czujny bo łatwo zgubić wątek xdd
A gra o tron wgniata w fotel tyle że jak to bywa z serialami to do pewnego momentu xdd

1

@Fenelon na takie mogli byśmy pojsć
wtedy będzie znaczyło że jest wart swojej ceny ;p

1

@RobiS powodzenia ;)

3

@Medium ogólnie wszystkie te piłki top design

1

@Cule1234 xDD
no to czekanko ;P

0

@(C)Puyol bumppp
Taktyczny

0

@BaroPodertos popieram
Nie chciałbyś zostać prezydentem klubu?

0

@Rekker w sumie fajnie by to mogło chodzic jakby grali razem za parę lat ;p

0

@Tomix_83 oby nie

0

@Janas11224 ja dzisiaj miałem 6 xD
Jutro mam ,, tylko" 2 i to na 14 także
Wstane se o 9 i liczę że się nauczę ;d

0

Ktoś się bawi ? :D

1

@msmsms trzeba sobie radzić ;p

0

@kacperFCB_ nie no z tym przeciętnym to poleciałes xdd

1

@PatrychoO też racja;)
w sumie mogli by zrobic jakis remaster tych filmów, odświeżyć je
jeszcze jakby im się udało zachować klimat to mistrzostwo świata :)

2

@BorzyKrzys mocna rzecz ;)
chociaż ja nie jestem w stanie oglądać takich starych filmów jednak jakośc troche odrzuca xdd

0

@pax pique jednak ma łeb do interesów haha

0

@Kondziubarca to chyba dobrze
w koncu był naszym najlepszym ŚO

3

@bartas97 ja to był przywiązał bramkarza do poprzeczki
a co tam ;)
jeszcze te reki xdd

0

@Lokoo taktycznykomentarz

0

@mm_ no i fajnie niech się bawi ;)

0

@Emhyr jak zagra podobny sezon do poprzedniego to cała europa się na niego rzuci xdd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?