kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Fantastyczny Chłopiec kiedyś można :d
0
@Encore chyba nie realne
ale zobaczył bym go u nas
jednak tylko messi ma taki repertuar jak on
1
@Medium jacek to jednak jest gość
Tylko szkoda że w piłkę mu średnio idzie xd
0
@tomek8756 raczej bez szans
Ale zobaczymy xd
3
Alee tragiczny dzień xdd
Warunek na studiach
Zgubiłem słuchawki
I jeszcze jak poszedłem coś zjeść to terminal się zepsuł xdd
Ciezaryy ://
2
@HighestInTheRoom jak dla mnie git obie siedzą
tylko ze problemem jest to ze niestety albo stety ale u que slucham ksywy XDD
nie jestem w stanie obiektywnie stwierdzic czy cos jest dobre hahah
dla mnie po prostu jest dobre nawet przed przesłuchaniem nutki xDD
1
@cris2706 dark to inna liga
ST jest git jeśli chodzi o klimacik
Ogólnie to taki serial na luzie do obejrzenia z każdym
A w dark jest wszystko fabuła klimacik
I to naprawdę ambitna produkcja mnóstwo ciekawych smaczków
Po prostu must have jeśli chodzi o seriale ;D
0
@clyde noo genialny jest
Po sesji wleci rewatch haha
5
@Luciano99 dobra kontra
Karzeł nie może się zbytnio poczuwac
Fajnie ze sprowadziles go na ziemię
3
@cris2706 dark jest totalnym gitem
Tylko musisz być przez cały czas czujny bo łatwo zgubić wątek xdd
A gra o tron wgniata w fotel tyle że jak to bywa z serialami to do pewnego momentu xdd
1
@Fenelon na takie mogli byśmy pojsć
wtedy będzie znaczyło że jest wart swojej ceny ;p
1
@RobiS powodzenia ;)
3
@Medium ogólnie wszystkie te piłki top design
1
@Cule1234 xDD
no to czekanko ;P
0
@(C)Puyol bumppp
Taktyczny
0
@BaroPodertos popieram
Nie chciałbyś zostać prezydentem klubu?
0
@Rekker w sumie fajnie by to mogło chodzic jakby grali razem za parę lat ;p
0
@Tomix_83 oby nie
0
@Janas11224 ja dzisiaj miałem 6 xD
Jutro mam ,, tylko" 2 i to na 14 także
Wstane se o 9 i liczę że się nauczę ;d
0
Ktoś się bawi ? :D
1
@msmsms trzeba sobie radzić ;p
0
@kacperFCB_ nie no z tym przeciętnym to poleciałes xdd
1
@PatrychoO też racja;)
w sumie mogli by zrobic jakis remaster tych filmów, odświeżyć je
jeszcze jakby im się udało zachować klimat to mistrzostwo świata :)
2
@BorzyKrzys mocna rzecz ;)
chociaż ja nie jestem w stanie oglądać takich starych filmów jednak jakośc troche odrzuca xdd
0
@pax pique jednak ma łeb do interesów haha
0
@Kondziubarca to chyba dobrze
w koncu był naszym najlepszym ŚO
3
@bartas97 ja to był przywiązał bramkarza do poprzeczki
a co tam ;)
jeszcze te reki xdd
0
@Lokoo taktycznykomentarz
0
@mm_ no i fajnie niech się bawi ;)
0
@Emhyr jak zagra podobny sezon do poprzedniego to cała europa się na niego rzuci xdd