1

@Medium jak zawsze w punkt mordo

0

@Ojciec5tkidzieci szerszenie,>osy

1

@takisobiektos wolę jednak ja biorą pod uwagę realną gra w danym sezonie a nie jakieś śmieszne głosowania xdd
To że np taki schick nie dostał totsa to żart

1

@FC1899Barca gra o tron
wikingowie
dark /BB
prison break

shawshank / zielona mila
nietykalni
krol lew
moj brat niedzwiedz

1

@vangoor no w końcu wysunięty napastnik ;p

0

@P33ck ale kox
Dziwne ze jeszcze nikt go nie wyciągnął

2

@FC1899Barca top
Gratulacje zasłużone zwycięstwo ;)

0

@JimMorrisonFCB moj kumpel ze studiów grał z nim w kadrze wojewódzkiej

Mówił ,zę nigdy nie gadał z większym debilem XD

ale to było kilka lat także myślałem ze chłopak sie ogarnął
ale kto wie jak jest ;d

1

@okiemtypera_lucaxx95 ogolnie martwy ciag jest o tyle fajnym ćwiczeniem ,zę można sie go nauczyć poprawnie robić nie ćwicząć martwego ciagu ;p
najważniejsze żebys opanował ruch kóry nazywa hip hinge na nim właśnie opiera sie martwy ;)
obejrzyj sb jakies filmiki na yt spróbuj samemu na silce to zrobić i najlepiej poproś kogos ,zeby nagral cb z boku jeśli będzie naprawde fatalnie to po prostu mozże zrobic jakaś regresje tego cwiczenia np jakiś martwy ciąg z podwyższenia czy martwy hantlami .ogolnie jest wiele wariacji . jak o będzie szło słabo to staraj sie wykonywać ćwiczenia w opadzie tułowia np. ( wiosłowanie dziendobry tricepsik bareczki )
Najważniejsze to się nie załamywać jak raz zrobisz cos źle o i tak od razu sie nie posypiesz
Zeby zrobić sb krzywde na siłce naprawdę trzeba sie postarać ( albo być ogromnym sk****nem walczącym z ogromnymi cięzarami )ale to już inna bajka :D
siła mordo ;)

1

@okiemtypera_lucaxx95 mowisz chyba o wiosłowaniu
natomiast martwy to genialnie ćwiczenie i bardzo rozbuduje twoje plecy
w szczególności prostownik pleców

0

@Encore jacus to jednak top pilkarz
wart swojej ceny jest chłopak

0

@Encore pan pilkarz

0

@Wittgenstein my też ponoć go kiedyś chcieliśmy ale Lech za dużo chciał i poszedl do BVB

0

@Fan2005 to wszystko zależy od kierunku poza tym uczelnie dostają ogromne dotacje za duzo ilosc studentów takze jest im o na ręke
No i niektórzy idą na studia wląsnie po to ,zębyy przedłuzyć sobie młodośc pobalować troche , poznac nowych ludzi ,mozliwe ,ze zmienić miejsce zamieszkania .Patrzą z innej perspektywy niz tylko zarobek za x lat
Nie każdy kierunek musi być jakis konkretny i wymagający
A jesli ktoś jest po zawodówce czy technikum i zarabia teraz więcej od takich studenciaków to spoko . W końcu to była jego decyzja , ostatecznie obie strony mogą być zadowolone ze swoich decyzji ;D
Wiec moim zdanie podwyższenie progów byłoby mocno krzywdzące

1

@Essos o juz nie będzie to samo wszyscy stracili na dynamice ( no moze nie neymar )
mysle ze o nie będzie tak śmigać i przez to mg zepsuć swoją legende
co nie zmienia faktu ze i tak bym oglądał ;p

0

@kryhaa no bo Zwykle nie byłem w żaden sposób osłabiony po tym
Ale z drugiej strony dawna też nie oddawalem krwi także ciężko powiedzieć
Może po prostu zrobię sb lekki trening

1

Mogę po wysiłku fizycznym (sipownia)pójść oddać krew?

1

@PatrychoO również poprosze o oznaczenie

0

@Worny może coś się zmieniło xd

2

@YouTuber kurde
Szkoda że nie lewego z Barcelony ://

1

@Tollusiek nikt
sam zadzwoniłem

8

@Nano22 ciężko żeby napastnicy nie mieli najwięcej zmarnowanych ;d

0

@Corr to walka która na pewno wygrasz
Trzymaj się tam
Zdrowia

1

@Lionel_Messi10 wydaje mi się że jednak cris jest bardziej rozpoznawalny
Co nie zmienia faktu że Messi też robi swoje ;p

1

@kiper09 w następnych sezonach będzie lepiej
Młodzież się teraz ogra w lidze Europy
Zrobią parę transferów i można uderzać w top 4
W końcu teraz im niewiele brakowało
Także wszystko jest do zrobienia ;)

0

@JohnnyBarca come to Barcelona

0

@Ferran jeszcze pokazesz hejterom
Głowa do góry ;D

0

@DonAndrzejos brzmi dobrze ;p

0

@DonAndrzejos wiadomo +/- ile wtedy by kosztował ?

2

@Kgorecki2500 powodzenia szefie ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?