kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mixtape smacznego ;)
1
@konrad1661 on musiał
ja byłem tylko rowerem
1
@Colin94 ta
Ja byłem tym rowerem
1
@MesQueUnClub_87 chciałbym żeby ustrzelił hat-tricka z wolnych
To by było coś niesamowitego :D
0
@Bykunn wydaje mi się że nikt tak nie pisze
Albo jak już to robią to dla beki
0
@Colon i który w końcu jest lepszy ? :D
1
@doc no i klasa
1
@kuz z drugiej strony lewy jest 2 polki lepszy od depaya plus
Pewnie barc a pójdzie mu na rękę w końcu zrezygnowal że znacznej części pensji
1
@escarabajo ney też potrafi robic takie rzeczy z efektem
Także kwestia akcji :D
1
@DonAndrzejos foden i vini jednak lepsi od pedriego
Fajnie ze uwzględnili gaviego :D
1
@escarabajo ja nawet się nie staram szukać odpowiedzi co potem
Po prostu zmiotl gościa z planszy
Dla takich zawodników przychodzi się na stadion lub siada przed telewizorem
Piękna sprawa
0
@Rust_Cohle atmosfera będzie topowa :D
0
@Kitek1640 gratulacje jesteś uczciwym obywatelem
0
@Songo91 dobry on jest ?
3
@Pawel13sz łysy dawał radę ;p
0
@Janiama za duzy kocioł by był
ktos z nich albo nawet dwóch by odeszło
nikt z nich nie łapałby odpowiedniej ilosci minut wiec ciezko by było jakies gigantyczne liczby jakiegoś pojedynczego zawodnika
1
@Popitek12 powodzenia :D
0
@tomek8756 freestyle
jakoś to bedzie
ale jednego jestem pewien dla mnie juz dzisiaj sie zaczyna majówka ;p
1
@Worny no i namowili ;p
0
@busquets5 zalezy ile za niego dadzą
0
@Arkon może poszukaj na jakiś zagranicznych stronkach
1
@PatrychoO dobra jednak nie wszystkie
1
@Lionel_Messi10 wszystko spoko
Ale czemu serowe :v
1
@PatrychoO wszystkie
0
@msmsmsstyljest chyba równie ważny albo odroobine mniej ważny niż sam wynik i to nie tylko wg nas ale wydaje mi się że też wg zarządzających tym klubem
Jesteśmy chyba jedyna drużyna która byłaby w stanie odczuwać niedosyt po wygraniu jakiegos Pucharu jeśli osiągnęliśmy to w mało przekonujący sposób
0
@P33ck to juz pewniaczek
benz niszczy w tym sezonie
w pełni zasłużona nagroda
1
@zaiks ciezko zaprzeczyć
oby rewanż był tak samo dobry :D
0
Alee poszedł :oo
0
@Herato nikt
chyba ,ze jest się jakimś fanatykiem xdd
1
Genialny jest ten meczyk
Rudy i Benz top
Dawać więcej :D