2

@Mixtape smacznego ;)

1

@konrad1661 on musiał
ja byłem tylko rowerem

1

@Colin94 ta
Ja byłem tym rowerem

1

@MesQueUnClub_87 chciałbym żeby ustrzelił hat-tricka z wolnych
To by było coś niesamowitego :D

0

@Bykunn wydaje mi się że nikt tak nie pisze
Albo jak już to robią to dla beki

0

@Colon i który w końcu jest lepszy ? :D

1

@doc no i klasa

1

@kuz z drugiej strony lewy jest 2 polki lepszy od depaya plus
Pewnie barc a pójdzie mu na rękę w końcu zrezygnowal że znacznej części pensji

1

@escarabajo ney też potrafi robic takie rzeczy z efektem
Także kwestia akcji :D

1

@DonAndrzejos foden i vini jednak lepsi od pedriego
Fajnie ze uwzględnili gaviego :D

1

@escarabajo ja nawet się nie staram szukać odpowiedzi co potem
Po prostu zmiotl gościa z planszy
Dla takich zawodników przychodzi się na stadion lub siada przed telewizorem
Piękna sprawa

0

@Rust_Cohle atmosfera będzie topowa :D

0

@Kitek1640 gratulacje jesteś uczciwym obywatelem

0

@Songo91 dobry on jest ?

3

@Pawel13sz łysy dawał radę ;p

0

@Janiama za duzy kocioł by był
ktos z nich albo nawet dwóch by odeszło
nikt z nich nie łapałby odpowiedniej ilosci minut wiec ciezko by było jakies gigantyczne liczby jakiegoś pojedynczego zawodnika

1

@Popitek12 powodzenia :D

0

@tomek8756 freestyle
jakoś to bedzie
ale jednego jestem pewien dla mnie juz dzisiaj sie zaczyna majówka ;p

1

@Worny no i namowili ;p

0

@busquets5 zalezy ile za niego dadzą

0

@Arkon może poszukaj na jakiś zagranicznych stronkach

1

@PatrychoO dobra jednak nie wszystkie

1

@Lionel_Messi10 wszystko spoko
Ale czemu serowe :v

1

@PatrychoO wszystkie

0

@msmsmsstyljest chyba równie ważny albo odroobine mniej ważny niż sam wynik i to nie tylko wg nas ale wydaje mi się że też wg zarządzających tym klubem
Jesteśmy chyba jedyna drużyna która byłaby w stanie odczuwać niedosyt po wygraniu jakiegos Pucharu jeśli osiągnęliśmy to w mało przekonujący sposób

0

@P33ck to juz pewniaczek
benz niszczy w tym sezonie
w pełni zasłużona nagroda

1

@zaiks ciezko zaprzeczyć
oby rewanż był tak samo dobry :D

0

Alee poszedł :oo

0

@Herato nikt
chyba ,ze jest się jakimś fanatykiem xdd

1

Genialny jest ten meczyk
Rudy i Benz top
Dawać więcej :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?