kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Herato wawrzyniak był całkiem git
0
@MesQueUnClub96 serio Kimmich
Wydaje się być gitem
Dodatkowo bardzo dobry piłkarz
0
@DonMatteo901 co za psychol
Inna liga
0
@taris myślę że ten lewy obrońca z Anderlechtu
1
@OsamaDembele tak po krotce xD
Brat mnie obudził wylewając na mniewode
To ja, wszedłem do łazienki wylałem płyn do płukania zębów i napelnilem go woda
Kiedy go gonilem poslizgnalem się na mokrej podłodze wywrocilem się i dupa mnie boli że hej xd
0
@tomek8756 a mi wyślesz ;p
0
@P33ck Messi bardziej zjechal jakby nie patrzeć Xd
0
@OsamaDembele weź nic nie mów demb xdd
2
@Messibestplayerintheworld szef totalny
0
@Messibestplayerintheworld geri to jednak ma łeb do interesów ;p
0
@AmigoBlancos jednak odświętnie cos zmienili ;p
2
@PodkarpackiKibic a co tam xd
ronaldo jest wielki ale messi jest najlepszy
jesli ktoś nie patrzy tylko na flashscora to powinien to potwierdzic
1
@Ojciec5tkidzieci bronn tyrion bealish i łysy bez sprzętu
2
@PodkarpackiKibic otóż to
W punkt
6
@Pawlak1992 boże Narodzenie
3
@xVENUMx ja wieczorem coś polecę że znajomymi
u mnie na święta jakoś się nie pije
Zdrowko i wesołych ;D
1
@Mixtape ta ale niech Messi coś włoży ;p
0
nie ma co brać ponoć ma tylko przebłyski
a za przebłyski nie płaci sie tyle pieniędzy xdd
3
@Compadre skończyć studia porobić różne kursy pozwiedzać świat uderzyć na jakieś fajne meczyki
Po prostu moc korzystać z życia i niczego później nie żałować ;D
0
@P33ck pan pilkarz
0
@Rewolucja123 3-1 dla live
cos tam zaczyna probowac menczester
2
@Azacca oby tak było ;p
0
ale kaszana
liczyłem na wyrównany meczyk xd
1
@HighestInTheRoom forma jest cały czas utrzymywana xD
0
@Danny Gaucho tak naprawde jego prime był w psg
to co on tam robił przechodziło ludzkie pojecie
0
@MarcelNJ11 chlopak jest za dobry na lawke
to talent na poziomie pedriego
1
@Pawel13sz lepszy on niż Morata xD
4
@koksik2700 oddawanie krwi jest git i fajnie ze tacy ludzie mają przywileje
Zawsze to może być jakaś zachęta dla innych żeby też zaczęli
27
@Cule1234 gdyby był var to pewnie byśmy mieli kilka LM więcej xd
0
@OsamaDembele lecimy nie śpimy demb ;)