1

@Herato wawrzyniak był całkiem git

0

@MesQueUnClub96 serio Kimmich
Wydaje się być gitem
Dodatkowo bardzo dobry piłkarz

0

@DonMatteo901 co za psychol
Inna liga

0

@taris myślę że ten lewy obrońca z Anderlechtu

1

@OsamaDembele tak po krotce xD
Brat mnie obudził wylewając na mniewode
To ja, wszedłem do łazienki wylałem płyn do płukania zębów i napelnilem go woda
Kiedy go gonilem poslizgnalem się na mokrej podłodze wywrocilem się i dupa mnie boli że hej xd

0

@tomek8756 a mi wyślesz ;p

0

@P33ck Messi bardziej zjechal jakby nie patrzeć Xd

0

@OsamaDembele weź nic nie mów demb xdd

2

0

@Messibestplayerintheworld geri to jednak ma łeb do interesów ;p

0

@AmigoBlancos jednak odświętnie cos zmienili ;p

2

@PodkarpackiKibic a co tam xd
ronaldo jest wielki ale messi jest najlepszy
jesli ktoś nie patrzy tylko na flashscora to powinien to potwierdzic

1

@Ojciec5tkidzieci bronn tyrion bealish i łysy bez sprzętu

2

@PodkarpackiKibic otóż to
W punkt

6

@Pawlak1992 boże Narodzenie

3

@xVENUMx ja wieczorem coś polecę że znajomymi
u mnie na święta jakoś się nie pije
Zdrowko i wesołych ;D

1

@Mixtape ta ale niech Messi coś włoży ;p

0

nie ma co brać ponoć ma tylko przebłyski
a za przebłyski nie płaci sie tyle pieniędzy xdd

3

@Compadre skończyć studia porobić różne kursy pozwiedzać świat uderzyć na jakieś fajne meczyki
Po prostu moc korzystać z życia i niczego później nie żałować ;D

0

@P33ck pan pilkarz

0

@Rewolucja123 3-1 dla live
cos tam zaczyna probowac menczester

2

@Azacca oby tak było ;p

0

ale kaszana
liczyłem na wyrównany meczyk xd

1

@HighestInTheRoom forma jest cały czas utrzymywana xD

0

@Danny Gaucho tak naprawde jego prime był w psg
to co on tam robił przechodziło ludzkie pojecie

0

@MarcelNJ11 chlopak jest za dobry na lawke
to talent na poziomie pedriego

1

@Pawel13sz lepszy on niż Morata xD

4

@koksik2700 oddawanie krwi jest git i fajnie ze tacy ludzie mają przywileje
Zawsze to może być jakaś zachęta dla innych żeby też zaczęli

27

@Cule1234 gdyby był var to pewnie byśmy mieli kilka LM więcej xd

0

@OsamaDembele lecimy nie śpimy demb ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?