kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KSSniper tego mu życzę :D
1
@Pawel13sz coś nie coś potrafi ;p
1
@AmadiRM ja dzisiaj spałem 1,5 h i może się przespie w pociągu zobaczymy
A jeśli chodzi o to to da rade normalnie
1
@Isso89 nie zycz mu tak źle xdd
11
@bartas97 dzisiaj za City ;)
1
Ktoś jeszcze się bawi ;p
0
@bartas97 musisz dużo pic
Ogólnie już raczej za późno xDD
Ja przestałem mieć kaca jak zacząłem dużo pic ( pije dziennie 5-6 litrów wody xD)
Ale jeszcze takim ostatecznym ratunkiem są elektrolity ;p
Po godzinie działają cuda ;D
5
Jak tam? Ktoś jeszcze się bawi :D
1
@Lionel_Messi10 zdrówka
ja dzisiaj i juro lece w balet takze od wieczora zaczynamy zabawę ;p
0
@Adamski69 team city
niech zgarna to co mogą i w następnym sezonie zagramy z nimi meczyk o superpuchar europy ;p
0
@Antimadridista~ było trenowac xd
0
@Janas11224 teraz już benzema nie podbiegnie ;p
0
@Ghotti nie wiadomo czy by się u nas tak rozwinął
jakby nie patrzeć był pod skrzydłami guardioli
1
@elmayakos to świadczy o jego kunszcie i wachlarzu zagrań
z kazdej sytuacji potrafi cos zrobic ;p
1
@Janiama 5-2 w koncu mi wejdzie xD
dla barcy oczywiście ;p
1
@derlysy1979 ja dałem remis ;D
Zobaczymy ;p
3
@Pawel13sz wszystkich Urugwajczyków coś ciągnie na te bramke ;p
1
@PodkarpackiKibic to nw
wiadomo nie na każdego musi o działać poza tym ma jeszcze inne profity niz te które wymienilismy
Ja zauważyłem działanie dopiero po jakimś czasie ( teraz juz ci nie powiem po jakim )
I tez nie jestem gosciem który jakos mocno by sie czymkolwiek stresował ale jak czegos nie lubie (najcześciej jakis przedmiot w szkole,jakieś zadanie do wykonania ) to nie jestem w stanie sie zmusic zeby tam pojsć, zrobic to
a dzieki ashwie bez jakiegokolwiek rozważania, zastanawiania sie po prostu to robię
także jak dla mnie super sprawa :D
0
@PodkarpackiKibic pomaga i to bardzo
Tylko zależy czego oczekujesz
Mi nie była potrzebna do snu bo zawsze szybko zasypiam ogólnie nie mam z tym problemu
Natomiast jeśli chodzi o redukcję stresu
Czy wpływ na układ nerwowy to po prostu top
Do wszystkiego podchodzisz na luzie dodatkowo szybciej sue regenerujesz więc można więcej swirowac ;p
0
@Borneo czy ja wiem moim zdaniem zawsze robił dobra robotę tylko że wcześniej przyslaniala to postać Ronaldo który z resztą najwięcej nam tym skorzystał
Co do artystów to jest kilku tylko że za sam artyzm już nie dają indywidualnych nagród :/
0
@Borneo nie ma wątpliwości że bardzo się poprawił i jest najlepsza 9 na świecie
Tylko że ma pecha chłopak bo zawsze znajdzie się ktoś kto od niego jest lepszym piłkarzem
Osobiście nic do niego nie mam nawet jestem dumny ze ktos taki reprezentuje nasz kraj sam ale ciaglem przepychanki spuszczanie się komentatorów itd po prostu są irytujące i nie dziwie sie ludziom którzy mają przez to negatywne podejście do niego
Szkoda że nie dostał tej złotej piłki w 2020
2
@Borneo tylko że tu nie chodzi o same bramki
5
@KrychaFCB Betis dobry wybór
0
@MrPGG wiadomo
gdybysmy mieli takiego benza ...
1
@Lionel_Messi10 nie ma przypadkiem multi ligi ?
1
@DaPidejpi ojj tak moj pierwszy idol :D
0
@KarwanLaMasia możliwe ;D
1
@VamosRakieta Oryazabala to ciężko by mu było wygryźć xdd
0
@DaPidejpi w tej Aston villi grał dobrze tylko że cena za która przyszedł to jakieś nieporozumienie xdd
Ogólnie Anglicy za dużo kosztują xdd
1
@GuerillaAthletic no jest śliczna ;D