kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB24 jak nie
wyróżniał sie juz wcześniej
0
@Janas11224 zawsze można negocjować
On i tak nie będzie grał w następnym sezonie w Leeds
To grajek na topowe kluby
Jak my go nie weźmiemy to zrobi to ktoś inny
1
@TheNekro94 robienie nóg...
Nawet na tronie dobrze usiąść nie można xd
0
@blazeq w punkt
0
Powinniśmy go brać nawet jeśli demb zostanie
On ferran i demb na skrzydłach to będzie ogień
0
@araevik127 też tak myślę
Fajnie by było mieć go na po miałby jeszcze więcej miejsca żeby się rozpędzić
0
@kiper09 prawda
Ale z drugiej strony w tym sezonie nie miał sezonu przygotowawczego a to bardzo dużo robi
Jeśli przepracuje normalnie ten okres to nie będzie problemu z jego gra ;)
1
@Rekker Raphiniha lepszy
0
@Medium to fejk ponoć
0
@Emhyr dawać go
3 razy tak
1
@Rust_Cohle ciężki temat xd
1
@draxidox na drillach jest top
1
@P33ck jak dla mnie jest git
na kilku pozycjach moglo być kilku innych zawodników ale te wybory się bronia
3
@DLFCB trzeba liczyć ze przełozy to na forme strzelecka w najblizszych spotkaniach ;p
4
@The_Man no i bardzo dobrze
la liga musi się piąć do góry
czas znowu być najlepszą ligą :D
1
@zaiks czemu masochista
fajny meczyk był ogólnie tez sobie kiedyś obejrze powtorke :D
0
@arasz1819 przewaznie to wlasnie grał słabo
ale ostatnio cieżko sie o coś przyczepic
chyba kazdy jest w gazie
xavi jes niesamowity
0
@karol130197 uzywał teleporacji
2
@Pawel13sz pan piłkarz ;)
4
@Worny atmosferic :D
0
@matirix20 ten czarny szybki z villarealu
0
@Momals11 po kimmichu
1
@Worny aa no tak bo to przecież przez koszulki
kurde ciekawe jakby mecz sie potoczył gdyby grali w prześcieradlach xdd
0
@JimMorrisonFCB messi i griezman
zdecydowanie
0
@mkord fakt miał jeszcze lepszych :D
1
@IronSanHybrid szef
uwielbiam akich showmenów
fajnie że do nas przyszedł
moze na koniec kariery sie odbije i zdobędzie z nami kilka pucharów
bo szkoda ,zęby tak genialny piłkarz tak mało wygrał
1
dobra dawac te bayerny i inne liverpole :D
16
Powiem wam ze czuje niedosyt że tylko 4 im włożyliśmy
Niesamowity meczyk :D
0
@Coutinho007 ja bym mu dał Oskara albo inne dziecko
2
@Pawel13sz kozak grafika