0

@FCB24 jak nie
wyróżniał sie juz wcześniej

0

@Janas11224 zawsze można negocjować
On i tak nie będzie grał w następnym sezonie w Leeds
To grajek na topowe kluby
Jak my go nie weźmiemy to zrobi to ktoś inny

1

@TheNekro94 robienie nóg...
Nawet na tronie dobrze usiąść nie można xd

0

@blazeq w punkt

0

Powinniśmy go brać nawet jeśli demb zostanie
On ferran i demb na skrzydłach to będzie ogień

0

@araevik127 też tak myślę
Fajnie by było mieć go na po miałby jeszcze więcej miejsca żeby się rozpędzić

0

@kiper09 prawda
Ale z drugiej strony w tym sezonie nie miał sezonu przygotowawczego a to bardzo dużo robi
Jeśli przepracuje normalnie ten okres to nie będzie problemu z jego gra ;)

1

@Rekker Raphiniha lepszy

0

@Medium to fejk ponoć

0

@Emhyr dawać go
3 razy tak

1

@Rust_Cohle ciężki temat xd

1

@draxidox na drillach jest top

1

@P33ck jak dla mnie jest git
na kilku pozycjach moglo być kilku innych zawodników ale te wybory się bronia

3

@DLFCB trzeba liczyć ze przełozy to na forme strzelecka w najblizszych spotkaniach ;p

4

@The_Man no i bardzo dobrze
la liga musi się piąć do góry
czas znowu być najlepszą ligą :D

1

@zaiks czemu masochista
fajny meczyk był ogólnie tez sobie kiedyś obejrze powtorke :D

0

@arasz1819 przewaznie to wlasnie grał słabo
ale ostatnio cieżko sie o coś przyczepic
chyba kazdy jest w gazie
xavi jes niesamowity

0

@karol130197 uzywał teleporacji

2

@Pawel13sz pan piłkarz ;)

4

@Worny atmosferic :D

0

@matirix20 ten czarny szybki z villarealu

0

@Momals11 po kimmichu

1

@Worny aa no tak bo to przecież przez koszulki
kurde ciekawe jakby mecz sie potoczył gdyby grali w prześcieradlach xdd

0

@JimMorrisonFCB messi i griezman
zdecydowanie

0

@mkord fakt miał jeszcze lepszych :D

1

@IronSanHybrid szef
uwielbiam akich showmenów
fajnie że do nas przyszedł
moze na koniec kariery sie odbije i zdobędzie z nami kilka pucharów
bo szkoda ,zęby tak genialny piłkarz tak mało wygrał

1

dobra dawac te bayerny i inne liverpole :D

16

Powiem wam ze czuje niedosyt że tylko 4 im włożyliśmy
Niesamowity meczyk :D

0

@Coutinho007 ja bym mu dał Oskara albo inne dziecko

2

@Pawel13sz kozak grafika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?