0

@gumaz niestety trzeba sobie radzić
Polecam elektrolity ;)
Dzięki temu idzie jakoś przeżyć następny dzień ;p

4

@Sulimo 19:45
Dhgcbbnjkmn

1

@gumaz sytuacja jest dynamiczna
Ale najprawdopodobniej lecę w balet :D

0

@Sulimo na kacu ma się ten polot i brazylijski luz
O to chodzi

0

@Gavinho chyba mistrzostwa świata 2010 i ogólnie ten etap Barcelony Guardioli
Piękne czasy

1

@Janas11224 wszystko jest dla ludzi
a czy najgorsza to nw w sumie
poza tym zioło też jest mocno szkodliwe

3

@Emhyr mimo wszystko argentyna
choc jak hiszpania by wygrala to tez bylbym zadowolony

1

@Luciano99 staremu teraz nalezy się browar ;)

2

@P33ck w primie na pewno był najlepszym napastnikiem nie ma że nie xd

3

@Stoiczkow Raphinha jest szybszy gra w lepszej lidze jest ogarnięty taktycznie i dużo pracuje w obronie
I co najważniejsze chyba da rade go ściągnąć taniej od anthonego

5

nie ma to tamto bierzemy ;)

2

@IronSanHybrid to oczywiste :D

0

@Emhyr przecież hohland i tak nie zostanie u nas do końca kariery
Plus patrz na historię urazów xd

0

@kubakap1899 jak grasz w meczu ?

0

@Messibestplayerintheworld luuk daje rade z ławki poza tym aktualnie mamy depaya i ferrana którzy mogą tam zagrać ( wiadomo nie jest to ich pozycja ale potrafia dać sobie radę )

0

moim zdaniem niema sensu kupować napadziora skoro auba robi taką robotę
mysle ze na spokojnie utrzyma poziom w najbiższych sezonach
są ważnejsze pozycje do wzmocnienia ;)

0

@JimMorrisonFCB to bybyło cos pięknego :D

0

@MESSIah16 fajnie ze dożyliśmy czasów w którym porównuje się Polaka do najlepszego piłkarza w historii

1

@Kapitan hawk ponoć piwo prawie wylał ale to tylko plotki

0

@El dominatore nie podróżowałem ale najbrzydsze też chyba nie są co ? ;D

0

@Stasiuburza ja stosuje tylko kapiele kreatynowe

2

@Pawel13sz na pewno lepiej od anthonego
Poza tym ney to największy talent odczasow Messiego
Nie ma co porównywać

0

@sila101 taktyczny k

0

@Zoker Pedri zdecydowanie

0

Są zniżki studenckie na mecze Lecha?

0

@marko111122 nie zrobiłeś nic złego
Pogadaj z nią i tyle

1

@Khajio wirtz > jude

0

@Gavinho w tym sezonie jeszcze kilka zdobędzie :D

0

@Yoshi94 jesli jeseś ignorantem patrzącym tylko na statystyki to zdecydowanie ;p
nie ma tylu głupich nieprzemyślanych strat tak jak dembele
poza tym on gra w broniacej sie przed spadkiem druzyynie kiedy my jesteśmy na fali i jeśteśmy czołową druzyną w hiszpanii która caly czas atakuje wiec ofensywnym zawodnikom łatwiej robic liczby
Wiadomo to tylko moja opinia moze sie zgadzać lub nie ;D
aa no i ma mniej kontuzji to też atut :D

0

@Yoshi94 podejmuje lepsze decyzje , nie robi głupich strat posiada większa inteligencje boiskową i pracuje w obronie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?