kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@gumaz niestety trzeba sobie radzić
Polecam elektrolity ;)
Dzięki temu idzie jakoś przeżyć następny dzień ;p
4
@Sulimo 19:45
Dhgcbbnjkmn
1
@gumaz sytuacja jest dynamiczna
Ale najprawdopodobniej lecę w balet :D
0
@Sulimo na kacu ma się ten polot i brazylijski luz
O to chodzi
0
@Gavinho chyba mistrzostwa świata 2010 i ogólnie ten etap Barcelony Guardioli
Piękne czasy
1
@Janas11224 wszystko jest dla ludzi
a czy najgorsza to nw w sumie
poza tym zioło też jest mocno szkodliwe
3
@Emhyr mimo wszystko argentyna
choc jak hiszpania by wygrala to tez bylbym zadowolony
1
@Luciano99 staremu teraz nalezy się browar ;)
2
@P33ck w primie na pewno był najlepszym napastnikiem nie ma że nie xd
3
@Stoiczkow Raphinha jest szybszy gra w lepszej lidze jest ogarnięty taktycznie i dużo pracuje w obronie
I co najważniejsze chyba da rade go ściągnąć taniej od anthonego
5
nie ma to tamto bierzemy ;)
2
@IronSanHybrid to oczywiste :D
0
@Emhyr przecież hohland i tak nie zostanie u nas do końca kariery
Plus patrz na historię urazów xd
0
@kubakap1899 jak grasz w meczu ?
0
@Messibestplayerintheworld luuk daje rade z ławki poza tym aktualnie mamy depaya i ferrana którzy mogą tam zagrać ( wiadomo nie jest to ich pozycja ale potrafia dać sobie radę )
0
moim zdaniem niema sensu kupować napadziora skoro auba robi taką robotę
mysle ze na spokojnie utrzyma poziom w najbiższych sezonach
są ważnejsze pozycje do wzmocnienia ;)
0
@JimMorrisonFCB to bybyło cos pięknego :D
0
@MESSIah16 fajnie ze dożyliśmy czasów w którym porównuje się Polaka do najlepszego piłkarza w historii
1
@Kapitan hawk ponoć piwo prawie wylał ale to tylko plotki
0
@El dominatore nie podróżowałem ale najbrzydsze też chyba nie są co ? ;D
0
@Stasiuburza ja stosuje tylko kapiele kreatynowe
2
@Pawel13sz na pewno lepiej od anthonego
Poza tym ney to największy talent odczasow Messiego
Nie ma co porównywać
0
@sila101 taktyczny k
0
@Zoker Pedri zdecydowanie
0
Są zniżki studenckie na mecze Lecha?
0
@marko111122 nie zrobiłeś nic złego
Pogadaj z nią i tyle
1
@Khajio wirtz > jude
0
@Gavinho w tym sezonie jeszcze kilka zdobędzie :D
0
@Yoshi94 jesli jeseś ignorantem patrzącym tylko na statystyki to zdecydowanie ;p
nie ma tylu głupich nieprzemyślanych strat tak jak dembele
poza tym on gra w broniacej sie przed spadkiem druzyynie kiedy my jesteśmy na fali i jeśteśmy czołową druzyną w hiszpanii która caly czas atakuje wiec ofensywnym zawodnikom łatwiej robic liczby
Wiadomo to tylko moja opinia moze sie zgadzać lub nie ;D
aa no i ma mniej kontuzji to też atut :D
0
@Yoshi94 podejmuje lepsze decyzje , nie robi głupich strat posiada większa inteligencje boiskową i pracuje w obronie