kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Corr to walka która na pewno wygrasz
Trzymaj się tam
Zdrowia
1
@Lionel_Messi10 wydaje mi się że jednak cris jest bardziej rozpoznawalny
Co nie zmienia faktu że Messi też robi swoje ;p
1
@kiper09 w następnych sezonach będzie lepiej
Młodzież się teraz ogra w lidze Europy
Zrobią parę transferów i można uderzać w top 4
W końcu teraz im niewiele brakowało
Także wszystko jest do zrobienia ;)
0
@JohnnyBarca come to Barcelona
0
@Ferran jeszcze pokazesz hejterom
Głowa do góry ;D
0
@DonAndrzejos brzmi dobrze ;p
0
@DonAndrzejos wiadomo +/- ile wtedy by kosztował ?
2
@Kgorecki2500 powodzenia szefie ;)
1
@gumaz nie dałbym rady bez tego xdd
1
@DaPidejpi 70 proc
Ale ogólnie o wiele lepiej napisałem za pierwszym razem
Na poprawce bardzo się powstrzymywalem i starałem nie wchodzić w szczegóły żeby nie dostać znowu kardynała xdd
0
@DaPidejpi Polski xdd
0
@KidusFCB przez chwile nawet sie zastanawiałem czy nie napisać chemii jednak po zobaczeniu arkusza chęci sie skończyły xdd
3
@bartas97 niesamowicie jest odklejony
1
@Lionel_Messi10 zaorane xDD
0
@Roobo 30 lewy
20-25 auba
0
@FC1899Barca ale dobra miejscowa :OOO
0
@Emhyr lenglet już wtedy wiedział xDD
0
@Kitek1640 pewnie jak skończę studia
I zacznę coś samemu działać ;p
1
@YouTuber bajla ela
0
w sumie to on sie wydaje takim gosciem co obleci kilka klubów xd
nawet jakby do nas przyszedł o pewnie po 3/4 latach by odszedl
0
@Pilka_jest_okragla wiadomo jaka kwota ?
10
@kondzix2115 no andres był lepszy ale bez przesady ze o kilka poziomow xd
samo to ,że porównywanie ich powoduje taka ogromna dyskusje swiadczy o tym ,ze jest cos na rzeczy xD
0
@FCMichalo pan piłkarz w tym roku
0
@tristan87 a co w tym złego że nie płakał xd
1
@P33ck rudy na pewno wyżej od modrica i Mbappe 3
0
@AmigoBlancos ja juz trzymam
1
@MesQueUnClub96 luzik mordo
Polecam się ;)
0
@Mixtape za rok się szykuje fajna rywalizacja ;)
0
@prokofiew wiesz Franek gra u nas już chyba 3 lata i nie widać jakiegoś progresu w reprze Holandii też się jakoś nie wyróżniał a chłopak ma już 25 lat
To już wiek w którym należy coś od zawodnika wymagać
Moim zdaniem lepiej nie przespać szansy kiedy można zarobić fajne pieniądze na zawodniku który byc może kiedyś odpali
1
@Pawel13sz to zależy bo jak wleci jakiś reprezentant Ukrainy to może być różnie ;p