0

@Corr to walka która na pewno wygrasz
Trzymaj się tam
Zdrowia

1

@Lionel_Messi10 wydaje mi się że jednak cris jest bardziej rozpoznawalny
Co nie zmienia faktu że Messi też robi swoje ;p

1

@kiper09 w następnych sezonach będzie lepiej
Młodzież się teraz ogra w lidze Europy
Zrobią parę transferów i można uderzać w top 4
W końcu teraz im niewiele brakowało
Także wszystko jest do zrobienia ;)

0

@JohnnyBarca come to Barcelona

0

@Ferran jeszcze pokazesz hejterom
Głowa do góry ;D

0

@DonAndrzejos brzmi dobrze ;p

0

@DonAndrzejos wiadomo +/- ile wtedy by kosztował ?

2

@Kgorecki2500 powodzenia szefie ;)

1

@gumaz nie dałbym rady bez tego xdd

1

@DaPidejpi 70 proc
Ale ogólnie o wiele lepiej napisałem za pierwszym razem
Na poprawce bardzo się powstrzymywalem i starałem nie wchodzić w szczegóły żeby nie dostać znowu kardynała xdd

0

@DaPidejpi Polski xdd

0

@KidusFCB przez chwile nawet sie zastanawiałem czy nie napisać chemii jednak po zobaczeniu arkusza chęci sie skończyły xdd

3

@bartas97 niesamowicie jest odklejony

1

@Lionel_Messi10 zaorane xDD

0

@Roobo 30 lewy
20-25 auba

0

@FC1899Barca ale dobra miejscowa :OOO

0

@Emhyr lenglet już wtedy wiedział xDD

0

@Kitek1640 pewnie jak skończę studia
I zacznę coś samemu działać ;p

1

@YouTuber bajla ela

0

w sumie to on sie wydaje takim gosciem co obleci kilka klubów xd
nawet jakby do nas przyszedł o pewnie po 3/4 latach by odszedl

0

@Pilka_jest_okragla wiadomo jaka kwota ?

10

@kondzix2115 no andres był lepszy ale bez przesady ze o kilka poziomow xd
samo to ,że porównywanie ich powoduje taka ogromna dyskusje swiadczy o tym ,ze jest cos na rzeczy xD

0

@FCMichalo pan piłkarz w tym roku

0

@tristan87 a co w tym złego że nie płakał xd

1

@P33ck rudy na pewno wyżej od modrica i Mbappe 3

0

@AmigoBlancos ja juz trzymam

1

@MesQueUnClub96 luzik mordo
Polecam się ;)

0

@Mixtape za rok się szykuje fajna rywalizacja ;)

0

@prokofiew wiesz Franek gra u nas już chyba 3 lata i nie widać jakiegoś progresu w reprze Holandii też się jakoś nie wyróżniał a chłopak ma już 25 lat
To już wiek w którym należy coś od zawodnika wymagać
Moim zdaniem lepiej nie przespać szansy kiedy można zarobić fajne pieniądze na zawodniku który byc może kiedyś odpali

1

@Pawel13sz to zależy bo jak wleci jakiś reprezentant Ukrainy to może być różnie ;p

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?