0

@mm_ no i fajnie niech się bawi ;)

0

@Emhyr jak zagra podobny sezon do poprzedniego to cała europa się na niego rzuci xdd

0

@Majkel34 szkoda trochę tego ostatniego sezonu ://
Mogło być lepiej

1

@kamil9040 czy ja wiem czy to coś dziwnego jednak to najpopularniejszy sport świata ;)

0

@Gappeq spoko u mnie w mieście też jest jedna drużyna grająca w 3 lidze i walcząca o utrzymanie druga która robi awans do 3
Także no wiem jak jest XD

5

@Pawel13sz no jest wybitny co tu dużo mówic ;D

1

@Pawel13sz od kilku lat w sumie ;)

0

@Messibestplayerintheworld ciekawe co to znaczy dobra oferta xdd

1

@agaFCB haha robiło się z tym noce filmowe
Piękne czasy ;D

1

@Medium ja bym wolał żeby jednak otworzyła xD

1

@kryhaa coś tańszego chłopaki ;p

0

Macie jakieś sprawdzone suple ktore pomagają w poprawie koncentracji?
Sesja tuż tuż a wiedzą nie wchodzi tak jak powinna Xd

0

@Jarema2000 niektórzy już tacy są
Ogólnie jak się gdzieś lata w większej grupie to dobrze mieć też takich ludzi
Jest po prostu ciekawie
Ja bym nawet poleciał z inną teoria że im jest się starszym tym bardziej stajesz się egoista przynajmniej ja to tak zaobserwowalem na przykładzie ludzi wokół których się otaczam
Zaczyna się bardziej patrzeć na swoje dobro ,mniej się idzie komuś na rękę jak ci coś nie pasuje i też mniej ci zależy na takiej jakby opinii o sobie nie próbujesz być jakiś na siłę miły ,jak ci coś nie pasuje to walisz bezpośrednio
Ale no różnie bywa każda osoba jest inna haha

0

@BartqRKO no to nieźle xD

0

@MarioVeB! byle nie buraki xD

0

@Katalonbar tylko że trochę starszych biorą xD

1

@Arkon kdb
Bilva
Thiago

0

@AmigoBlancos potencjał jest ;D

0

@DonMatteo901 ustawił się chłopak xDD

0

@QAnon wow nie wiedziałem ,zze da się ich nie lubic ;d

1

@Transu96 jest skrzydłowym z Brazylii
nic dziwnego ;p

1

@Medium no ja dzisiaj lecę w melanż także się zgadza ;D

2

@Pogba to pewnie przez te brazylijskie ksztalty xdd

0

@BorzyKrzys po prostu nie widziałeś jak wychodziła ze złotych Tarasow ;vv

0

@PatrykBarcelona szykuje się karta rekordbreaker xDD

0

@FC1899Barca w reprezentacji mu nie placą ;p

0

@DaPidejpi ostatniego punktu to nikt nie rozumie xdd

0

@Kamiloza91 w ostatnim sezonie tylko pierwszy i ostatni odcinek dały radę xd

0

@mekston aa rzeczywiscie
Sorki xdd
Nie zauważyłem tej Szwajcarii ;d

1

@Chaoss otoczka na pewno byłaby największą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?