kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
13 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Janiama moim zdaniem chłopak jedzie dalej na opinii z Ajaxu
Gra o wiele gorzej pomimo tego że wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca
Sprzedaż to dobry wybór nie ma co liczyć na cuda
Nie możemy popełniać błędów z przeszłości np Rakitić
Jak wlatuje dobra oferta to trzeba sprzedać i tyle w temacie xd
1
@bartas97 ma talent
0
@Dzemix111 mocne xDDD
0
@jeyx77x czy ja wiem fajna zajawka
poza tym to też jest zawsze jakaś rywalizacja ;)
sam osobiście nigdy nie chciałbym brać w tym udziału
ale kto co lubi ;)
0
@Emhyr mocna jedenastka
ale by to chodziło ;)
0
@tomek8756 xDDD
2
@FCBparasiempre kozak ciekawostka ;)
0
@Encore najwazniejsze ,zeby powiedział ,,tak" united xd
0
@Medium wiadomo
0
@Jonyx w sumie jeśli chodzi o N to nie jest tak źle Auba daje radę
Tylko że potrzebujemy jakiegoś mocnego nazwiska xdd
0
@patrykzmc2000 liczyłem przynajmniej na te 70/75 i z 15 może 20 w bonusach
No ale trudno przynajmniej pensja mu się nie zwiekszy na następny sezon xdd
1
@kuz richarlison to najgłupszy piłkarz od czasów balloteliego xDD
Oczywiście z tych grających na wysokim poziomie
0
Ktoś jeszcze świętuje beforek czwartkowy / piatkowy xD
0
Podeślę ktoś linka do wpisu tej babki na spotted
Co napisała o tych bliźniakach rodzących się 18 miesięcy? XD
0
@Encore jeszcze nie tak źle xd
2
@cules100pro z normalna pensją to tak ;D
3
@VeB 1899 raczej tak
2
@clyde trochę tego jest
a takich co mają co najwyżej jedna fajną nutke to już chmara Xd
1
@Lionel_Messi10 zdrówko zdrówko
dzis wieczorkiem też pewnie wleci piwko ;D
0
@Emhyr kessie gra SPD ?
1
@Medium xDDD mocne
2
@negreanu spotted jest top xDD
co sie można pośmiać to twoje ;D
4
@Khajio zarobią sb w przyszłości ;)
chyba ,ze bayern ich weźmie XDD
0
@KrychaFCB chyba belgijska :D
a tak poza tym za rozsądną cene mozna chłopaka spróbować ;D
1
@Kondziubarca liczby robią wrażenie
0
@Zoker taktyczny komentarz
0
@Fantastyczny Chłopiec kiedyś można :d
0
@Encore chyba nie realne
ale zobaczył bym go u nas
jednak tylko messi ma taki repertuar jak on
1
@Medium jacek to jednak jest gość
Tylko szkoda że w piłkę mu średnio idzie xd
0
@tomek8756 raczej bez szans
Ale zobaczymy xd