0

@Janiama moim zdaniem chłopak jedzie dalej na opinii z Ajaxu
Gra o wiele gorzej pomimo tego że wchodzi w najlepszy wiek dla sportowca
Sprzedaż to dobry wybór nie ma co liczyć na cuda
Nie możemy popełniać błędów z przeszłości np Rakitić
Jak wlatuje dobra oferta to trzeba sprzedać i tyle w temacie xd

1

@bartas97 ma talent

0

@Dzemix111 mocne xDDD

0

@jeyx77x czy ja wiem fajna zajawka
poza tym to też jest zawsze jakaś rywalizacja ;)
sam osobiście nigdy nie chciałbym brać w tym udziału
ale kto co lubi ;)

0

@Emhyr mocna jedenastka
ale by to chodziło ;)

0

@tomek8756 xDDD

2

@FCBparasiempre kozak ciekawostka ;)

0

@Encore najwazniejsze ,zeby powiedział ,,tak" united xd

0

@Medium wiadomo

0

@Jonyx w sumie jeśli chodzi o N to nie jest tak źle Auba daje radę
Tylko że potrzebujemy jakiegoś mocnego nazwiska xdd

0

@patrykzmc2000 liczyłem przynajmniej na te 70/75 i z 15 może 20 w bonusach
No ale trudno przynajmniej pensja mu się nie zwiekszy na następny sezon xdd

1

@kuz richarlison to najgłupszy piłkarz od czasów balloteliego xDD
Oczywiście z tych grających na wysokim poziomie

0

Ktoś jeszcze świętuje beforek czwartkowy / piatkowy xD

0

Podeślę ktoś linka do wpisu tej babki na spotted
Co napisała o tych bliźniakach rodzących się 18 miesięcy? XD

0

@Encore jeszcze nie tak źle xd

2

@cules100pro z normalna pensją to tak ;D

3

@VeB 1899 raczej tak

2

@clyde trochę tego jest
a takich co mają co najwyżej jedna fajną nutke to już chmara Xd

1

@Lionel_Messi10 zdrówko zdrówko
dzis wieczorkiem też pewnie wleci piwko ;D

0

@Emhyr kessie gra SPD ?

1

@Medium xDDD mocne

2

@negreanu spotted jest top xDD
co sie można pośmiać to twoje ;D

4

@Khajio zarobią sb w przyszłości ;)
chyba ,ze bayern ich weźmie XDD

0

@KrychaFCB chyba belgijska :D
a tak poza tym za rozsądną cene mozna chłopaka spróbować ;D

1

@Kondziubarca liczby robią wrażenie

0

@Zoker taktyczny komentarz

0

@Fantastyczny Chłopiec kiedyś można :d

0

@Encore chyba nie realne
ale zobaczył bym go u nas
jednak tylko messi ma taki repertuar jak on

1

@Medium jacek to jednak jest gość
Tylko szkoda że w piłkę mu średnio idzie xd

0

@tomek8756 raczej bez szans
Ale zobaczymy xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?