kryhaa
Dołączył/a: czerwiec 2016
Gorzów wlkp
14 obserwujących
5 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@ViscaBarca123 taktyczny komentarz
0
Romantyczne niczym PSG
1
@Lionel_Messi10 jest ten luz ;D
1
@Hubsao bedzie grał
sezon jest dlugi, mozna zmieniać formacje poza tym za dobrze mu szlo w poprzednim sezonie zeby od tak go posadzic
1
@Cule1234 myślalem ,zę zrobi wieksza kariere xdd
0
@Rarenzio Słaby technicznie XDD
2
@Kgorecki2500 szkoda tego diaza ;//
0
@Emhyr jak pozbędziemy sie kogo trzeba to 11 na 10 :D
0
@Pawel13sz jeszcze Ibra
0
@mateusz1989VeB chyba na ławie chce siedzieć xdd
0
@Adamski69 tak trzeba żyć
Ja też od dwóch dni jestem na bombie i jakoś daje radę
Twoje zdrowie ;)
12
lewy w barcelonie
ja mam urodziny
wszystko sie składa idealnie haha
mam nadzieje ,ze do poniedziałku wróce do domu ;D
wasze zdrowie mordy :D
1
@Zoker wiadomo
gratis to byłaby uczciwa cena ;P
1
@Lola120 cieżko xDD
ale polacy są eksperami we wszystkim przecież ;p
takze na pewno dowiesz sie wielu nowych ciekawych rzeczy ;D
3
@don'T.R.I.P.e gorzej jak przyjdzie bernardo xDDD
0
@D10SLEO kto nie grał w serie A ;p
1
@Lola120 to bedzie największy temat rozmów przy wigilijnym stole z wujasami xDD
0
@Kos111 chyba wezma tego cucu
ciekawie sie chłopak rozwinął ;)
1
@MrPGG a ja jutro mam urodziny ;D
juz wczoraj było swietowane ale dzisiaj to juz **uj z kierownicą
takze nasze zdrowie ;D
0
@Katalończyk 99 transfer marzenie
Jeszcze za przeciętnego franka
Piękna sprawa ;D
0
@skorupa1117 to akurat nie prawda xDD
Poza tym Suárez nie grał pół roku w piłkę
14
@Firestone pewnie chodzi o turniej 4 skoczni ;)
0
@Barca1922 repra Hiszpanii
I Xavi z Iniesta
0
@Criss18Barca i szkoda ,zę nie został ;v
0
No i fajnie
lubie takie historię
mam nadzieję że pokaze swoj prawdziwy potencjał
VEB !!
1
@Comentateiro wspaniala seria sie zapowiada
mozesz oznaczyć ;D
1
@Rust_Cohle yaya eto mahrez
0
@AnnaMarianna no ja taki jestem xD
Ogólnie mega dużo wychodzę nawet w tygodniu
Ale jak mam jakieś bliższe relacje z kims to jednak się ograniczam( nie postępuje wg zasady ,, czego oczy nie widzą... )
Nie podbijam do jakiś randomowych lasek itd
Więc moim zdaniem to kwestia jaka jest z niego osoba
Poznajcie się i zobaczysz czy w pełni kozna mu zaufać ;)
1
@wojti258 możesz oznaczać :D
0
@barcowy1899 taktyczny komentarz